Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
1
2
92
Október? Íha.... To už budem takmer rok a pol po svadbe.... ;-)
Odpovedať
AHoj kočky! Ja sa vydávam v oktobri ale tento rok. Už mám oznámenia a svadobné poháre a pomaly pokračujem ďalej... Radšej všetko v predstihu, ako na poslednú chvíľu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja si myslim, ze v oktobri 2007 bude mozno uz aj mimco na ceste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to vam tak trosku aj zavidim ze ja musim cakat az do toho 2007.Ale poviem Vam uz si robim take okuky tu medzi vami a zacinam aj s takymi vecami akonapriklad sala ktoru uz mame zarezervovanu a pohare otukavam kde ake maju a ake oznamenie a tak.Ale to mam este caaaaaaaaaaaaaaaaasu a casu takze vam budem drzat palce
Odpovedať
Profilova fotka
Nikto saq nevydava v oktobri 2007? :-( :to som tu uplne sama ktora planuje tak skoro svadbu? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja sa vydavam v auguste 2007 - cize trosku skor ako ty ;-) Ale zatial mam jasny len tento termin, nic viac...
Odpovedať
Profilova fotka
husle: neboj to stihas my sice mame salu ale len preto lebo tato sala je vypredana aj na rok dopredu
Odpovedať
Profilova fotka
Nikto nema svadbu v roku 2007?a nahodou este tak aj oktober?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kedze uz je tu dost vela datumov z roku 2007 tak dufam ze sa niekto najde aj v oktobri.Ja sa vam pochvalim ze uz mam pohare a podvazok. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJ LOVACKA, JA MAM SVADBU V AUGUSTE 2007. ESTE nic nemame rezervovane, my maeme casu, pretoze sala , kostol a vsetko je na dedine, takze o to nie je az taky zaujem ako o restauracie. My buedeme mat v kulturnom dome, ktory bol prave zrekonstruovany a vyzera celkom slusne. Ak si to pekne vyzdobime, tak budeme to mat take ako v restauracii, ale za ovela nizsiu cenu. Presdstau o svadbe uz mam, ale hovorim, este okrem datumu nie je nic na 100%iste. Ak uz zacneme, ozvem sa.JUUUJJ :-S a zabudla som, ze uz mame vybrate obrucky, ale dame si ich robit az v oktobry, pretoze v decembri budeme mat zasnuby - tie oficialne
Odpovedať
Profilova fotka
andyika ahoj no tak to mate celkom dobre ak je ten kupturak zrekonstruovany lebo niektorym ani zrenovovanie by nepomohlo a ja nie som z dediny aj ked rodicia sa teraz prestahovali na dedinu tak svadba bude v meste. A dufam ze tu coskoro pribudne niekto novy
Odpovedať
ahooj, my mame zatial iba termin, tiez 2007 ale august. A nemam zatial nic, iba moje predstavy a mozno oznamka, teda, este si ich len budeme navrhovat cez vikend :-D obrucky asi tiez az koncom roka, pretoze rada by som mala take oficialne zasnuby. tie vlastne uz boli pred dvomi rokmi, ale na dovolenke, takze rodicia tam neboli... :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sonula ahoj no my mame uz presny datum lebo sme museli vyplatit zalohu za salu tak preto a sme aj mimo SK tak vsetko robime s predstihom :-)
Odpovedať
no my sme sa zhodli na 25.8., ale asi sa bude posuvat, pretoze mne vyprsi 2 tyzdne predtym platnost obcianskeho a neviem ci sa mi chce tolko behat po uradoch....aj tak je toho viac nez dost.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti nezavidim sakra musim pozriet nase obcianske kedy koncia platnost :-o
Odpovedať
Fúha... to už fakt chystáte? :-o
Odpovedať
nechystame, iba zhanam info okolo toho a tak...rozhliadam sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, som tu prvykrat tak ma prosim upozornite ak robim nieco zle. Prave sme si s fiancee odsuhlasili svadbu na 7/7/2007. Je to este skoro vybavovat vsetky tie potrebnosti? Zacala som citat forum a vyzera to dost strasidelne ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
mgondekova no zalezi od toho kde chcete mat svadbu.Ak je to miesto kde byvaju svadby casto ak aspon zarezervovat salu a popripade kostol tak isto dj a kameraman a fotograf ak su znamy tak radsej skor a ak menej znamy tak este mas cas :-D
Odpovedať
No tento dátum je veľmi frekventovaný....
Odpovedať
Profilova fotka
to: lovacka no lenze ja som v zahranici a tak sa vsetko vybavuje len cez rodinu, mam uzasnu maminu, ktora dokaze vybavit uplne vsetko, takze sa na nu spoliehame na 100%. A co tak saty, kedy si ich potrebujem zabookovat? Oplati sa viac saty kupit alebo vypoziciat, pomoooooooc! Toho je tak strasne vela...
Odpovedať
Profilova fotka
lovacka, teraz som si vsimla, ze si v UK, me toooooo! Ako zhanas navrhy, budes mat saty tu odtial alebo zo sk?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mgondekova, podla mna je lepsie si pozicat saty, pretoze ak si ich kupis, neviem co s nimi budes robit a naco ti budu. V sucastnosti ti niekolko salonov da usit saty presne na tvoju mieru a ty ich budes mat prvy krat. To len preto spominam, ak veris poveram, ze nevesta by mala nove svadobne saty, pretoze ak bude mat uz po inej neveste, prinesie jej to smolu do manzelstva. Tak preto si aj moja mamina(uz velmi davno)dala usit saty, a dodnes jej zbytocne stoja v skrini. Ja si ich urcite budem len poziciavat, vsak aj to je financne narocne, pretoze tie moje stoja 9900,-Sk a budu ich sit presne na moju mieru v Taliansku. Takze asi tolko ti viem poradit... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andyika ja som bola tento tyzden tu v UK pozerat saty a ked som zbadala cenu ze 1000 libier (viac ako 50 tisiiic) :-o tak si asi poziciam doma alebo ak este najdem nieco tu tak uvidim a mas pravd je to tazke a je toho straaasne vela :-p
Odpovedať
lovacka ahoj...ja som na tom owela horsie...tiez som w UK a ti powiem,ze este ani nie som zasnubena oficialne nic...rodina o tom este newie a asi ix na mieste porazi,no zasnuby chceme mat zaciatkom roku 2007 ked sa wratim domow a swadbu niekedy koncom roka..teda ja by som chcela od leta tak do oktobra,nech je ako-tak pekne pocasie...mozno na moje narodeniny 24.10 ;-) ale to uz bude asi zimka...no a ja uz mam w hlawe predstawy aj miesto ...to bude nas rodinny podnik..tam sa konaju wsetky nase akcie aj som tam uz absolwowala 2 swadby..no rezerwowane nic...tuto web stranku nawstewujem kazdy den pozeram wyberam..no uz som absolutne stratila predstawu co by som xcela,lebo je kopec kraasnyx weci...sa idem zblaaznit..a tie ceny...no wlastne tu si zarabam na swoju swadbu,lebo nerada by som uplne zrujnowala nase rodinky :-| newiem co skor...booze :-S ty tu co robis?pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tiez som si zvykla navstevovat tuto web stranku ale cim viac ju citam, tym vacsi strach mam. Tolko vybavovania sa asi ani nedokaze zvladnut zo zahranicia - hlavne ked som vonku uz 10 rokov a nemam ani ponatia co kolko stoji. Tie zobrazene tabulky su uplne bezva, az na to, ze moje predstavy o svadobnom rozpocte boli 3x menej. Kedy by som si asi mala ist zacat pozerat saty? Andyika, a to ti v salone usiju saty na mieru a ty ich len vypozicias? Mozes mi prosim poslat info o nejakych dobrych salonoch?
Odpovedať
mgondekova, myslim si ze svadbu zvladnes v pohode. Tiez som si myslela, ze mam kopec casu, ale po vzhliadnuti tejto stranky som chytila paniku, ktorej podlieham. Ale kedze sme sa z datumu 7.7.2007 presunuli na 28.4 trosku som sa ukludnila aj ked nam vyletel kameraman :-( Ale musim ti povedat, ze na 7.7.2007 je uz /teda aspon u nas v Presove/ porezervovanych dost sal. Dokonca na termin 28.4 je uz rezervovana aj Dukla! Cize staci ak si teraz rezervujes salu, kameru a foto. Na tie ostatne veci je kopec casu a staci to vybavovat priebezne, No co sa tyka siat, tak ja si ich kupujem a davam upravovat podla mojich predstav. Robit mi to budu v polskej fabrike na vyrobu svadobnych siat. Dohodla som sa s nimi na satach, co maju v ponuke, len korzet k nim usiju podla mojej predlohy a tiez zavoj z rovnakej krajkovej /ale velmi jemne vysivanej/ latky, ci skor tylu ,alebo organzy, co je aj na sukni. Takze to bude krasne vsetko ladit. A vide ma to na 20 000 - 22 000,- Potom tie saty po svadbe skusim predat, co si myslim ze nebude tazke...
Odpovedať
Profilova fotka
ama, poznas nejakych dobrych kameramanov a fotografov z po? A hudbu/dj si uz vybavovala? vopred dik
Odpovedať
No my sme mali super kameramana p. Lebedu, ciselko ti poslem do ip. Lenze ked sme si prehodili termin, tak na nas uz volne nemal. No v kazdom pripade odporucam, nakolko som uz videla vela svadieb od neho. No na foto mame zajednanu Alenu Maskalovu, je aj tu fo firmach a kontakt aj jej web stranku ti taktiez posielam do ip. zatial pa Amalia
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ama som trochu zvedava,davas si sit tie ruzovkaste saty prve v tvojom albume? Ja sa vydavam v septembri a mam zarezervovane take saty,len pozicovne je 15500 takze to usitie sa ti oplati.
Odpovedať
1
2
92
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?