Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Tak viac ich už nebude =-) . O koľkej máte sobáš?
Odpovedať
Profilova fotka
o 16 tej a vy?
Odpovedať
Ešte len rozmýšľam buď o 15.30 alebo 16.00. Neviem čo je lepšie- o pol hodiny viac prípravy alebo o pol hodiny dlhšia zábava,
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dala o 16 tej lebo bola som na dvasbe co zacinala skoro a uz o 4 sme chceli ist domov(myslim 4 poobede nie rano)preto som volila neskorsie hodiny aby sme mali aj vac casu na fotenie a odpytovanie.nebudeme sa palsit a myslim ze zabavy si kazdy uzije az az a komu bude malo pokracovanie bude u nas :-)
Odpovedať
Ešte uvidím, už som si dnes doniesla od našich rodný list tak asi na budúci týždeň pojdem na mestský úrad. :-)
Odpovedať
Ahojte dnes som nasla na fore tuto temu. ja sa tiez vydavam v oktobri. tak som si precitala co uz vsetko mate vybavene, lebo ja toho zatial vela nemam. tak cerpam dobre napady :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vitaj babs medzi nami oktobrovkami :-) no neboj casu mas dost este pozhanas kopec veci a aj take co nebudu treba :-D ja sa teraz zaoberam nasou svadobnou cestou x-) x-) pozeram cestocky ktora ma ake zlavy a ake ceny ;-) ale jednoznacne u nas zvitazila Kuba x-) x-) uz sa normalne neviem dockat
Odpovedať
Niekto tu provokuje a riadne!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni x-) x-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Fakt zábavné, to ty ešte nevieš ako ja dokážem trpieť kvôli dovolenke :-( :-| ]-( :-S :-p :-D Čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
prepac leni ani nic ako som napisala momentalne nejako zaostavame s pripravami mame vsetko dolezite takze nestresujem len sme skonstatovali ze ten cas nejako rychlo leti :-p a este sa zaoberame yberom auticka tak je mozne ze do mesiaca este aj poletime domov pre afticko x-) x-) x-)
Odpovedať
Aké auto chcete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nieco male ale nove rozmyslame na seat ibiza 5 dverove alebo nad ford fiesta 5 dverove
Odpovedať
To ako chcete kúpiť nové?
Odpovedať
Profilova fotka
hej nove chceme.nemas niekoho znameho v predajni aut?
Odpovedať
Napíšem ti niečo do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ok cakam na ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vy inac ako s pripravami?
Odpovedať
Zatiaľ nič nové. Mala som jedno poobede voľno tak som sa trošku prešla po zlatníctvach a dosť ma to chytilo takže posledné dni mám záľubu v hľadaní obrúčok. 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj a kde hladas v po alebo Ke?
Odpovedať
v PO
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ci poznas kosive dobre ale ak chces mozem ti poradit jedno zlatnictvo kde aj nam robili a v porovnani s ostatnymi zlatnictvami nas vysli lacnejsie o 4000 Sk
Odpovedať
Profilova fotka
nase obrucky su rucne robene a moja je aj s diamantom a plus gravirovanie a su kombinacia biele a zlte zlato x-)
Odpovedať
Myslím že už si mi písala odkiaľ máte vy. Neplánujem veľa investovať do obrúčok, lebo môj milý ju určite nosiť nebude takže to nebudem komplikovať. Asi si vyberiem v Rubíne. Stoja od 4000 do 6000.
Odpovedať
Profilova fotka
aha no alebo potom este ked pojdes aj do leo gold sa to tusim vola tak aj oni maju lacne. utekam ja do prace tak sa maj papa ;-)
Odpovedať
Kuba je dobry napad :) to ja este ani len nad svadobnou cestou neuvazujem. zatial som sa tak daleko nedostala. este ani miestnost nemam zarezervovanu. tento tyzden idem pozriet este jednu miestnost a potom sa rozhodnem, co zarezervujem. mame nahlaseny na matrike termin sobasu, ale aj tak mi povedali, ze mam prist tak 6 mesiacov pred svadbou si to potvrdit a vyplatit. inak co som stihla je rezervacia siat. tak aspon nieco :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babs a co mas platit na matrike?lebo ja som bola na matrike a dali sme jej z fary potvrdenie v january a nic od nas nepytala ze treba platit a ani ze mam prist este 6 mesiacov vpred =-)
Odpovedať
lovacka, budeme sa brat na urade a polovicka je z ciech. takze si musi zaplatit poplatok za cudzinca a este sa budeme brat v primacialnom v BA, tak si musime zaplatit nie len za miestnost, ale tu od nas budu chciet poplatok za obrad, ze tam pride nejaky poslanec a zosobasi nas.
Odpovedať
Ahojte októbrovky. Čo sa tu nič nedeje? :-. x-) Je tu niekto?
Odpovedať
Ahojte, je tu dnes niektora? ako pokracuju vase pripravy? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?