Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
hlasim sa ako dalsia stastna novomanzelka
Odpovedať
Profilova fotka
evitkamalicka, jaaj taka je trasnucka... aj skucala vecer? ci ani nemala kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
daniela1983, tak gratulujeme a vitaj medzi nami
Odpovedať
Profilova fotka
daniela, gratulujem!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, ked budu fotos, hned dodam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadaga skuckala, uz som dve noci nespala, ale je to uz lepsie, uz si zvyka
Odpovedať
Profilova fotka
evitkamalicka, ja viem preto sa pytam... nas Maxik vystrajal 2 tyzdne az si zvykol.... ale teraz to stoji za to... aj rano teraz sme sa "mojakli" vzdy ma tak docvaka zubami... ale zlatucky je... ked vytahujem zaluzie uz skuci pod oknami, co sa chce ist hrat...tak ho vzdy rano na 15 min pustim... no a o to skorej musim samoska vstavat...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
lovacka bola si krasna nevesta... prave som si pozrela tvoj album :) ja fotky este nemam, ale uz som par videla, tesim sa ked sa s vami budem moct podelit o tu nadheru. Velmi sa mi pacili tvoje popolnocne saty. Krasa aj farba aj strih, presne podla mojho gusta, odkial si ich mala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky uz mam svadobny album, zatial su tam len fotky od mojej svedkine, ale coskoro dodame dalsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
daniela1983, velmi pekne, a ta vlecka na satach no nadhera... tesim sa na tie dalsie
Odpovedať
Profilova fotka
Kde ste sa vsetky podeli?
Odpovedať
Profilova fotka
adupal aj ja hovorim, nikde nikoho, asi su vsetci na svad.cestach, alebo co? ja sem zabludim a nikoho....
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte...tak sa zapajam aj ja. na svadobnej ceste sme neni. ideme na silvestra na lyzovacku, tak si to odbavime potom... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova,no vidis ani my nie sme na svadobnej, chceli sme cez leto, tak mozno pojdeme az cez to dalsie aj s baby...xixi... ale nevadi... tak baby preberte sa... ci vsetkym vam je tak skvele ako mne ako manzelkam? ze ste zabudli aj na net?
Odpovedať
Profilova fotka
tak oktobrovky, zda sa , ze sme to vsetky stastlivo zvladli, ze? ako sa vam dari v manzelstve? ja si to este stale nestiham uvedomovat.. a stale zijeme v spomienkach na uzasny svadobny den. vsetkym novomanzelom a novomanzelkam zelam veeela usmevu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som uz po svadobnej :) dali sme si predlzeny vikend v tatrach a skutocnu svadobnu k moru absolvujeme v juni. Je to super pocit, len este nemam pomenene doklady. Kolko casu vam to zabralo? Co vsetko ste menili? Mate uz vsetky fotky? Ja by som mala mat dnes :)
Odpovedať
Profilova fotka
uf doklady? no ked budes mat stastie tak ako ja...tak ti na to staci pol dna dovolenky ...inak to bude na dlhsie... ale da sa to zvladnut...
Odpovedať
Profilova fotka
dadi a co vsetko treba menit? kde vsade si bola?
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ja som bola najprv trvaly pobyt... potom zdravotna poistovna, potom policia.... obciansky, vodicak a pas.. a potom vseeetko ostatne, co ta len napadne.. na trvaly pobyt potrebujes nejakych 100 sk spravny poplatok, na policii 150 sk kolko na obcianku, 200 sk kolok na vodicak, 1000sk kolok na pas.. obiansky ti daju na pockanie, len vodicak do 2 tyzdnov a pas do mesiaca... iba na zdravotnej poistovni nic neplatis a urobia ti novu karticku na pockanie... tak snad to je vsetko??? drzim palec
Odpovedať
Profilova fotka
a ak nemenim trvaly pobyt?
Odpovedať
baby, ja som si v prvom rade vybavila pobyt, potom obciansky, potom preukaz poistenca a vodicak. pas este nie ani som si neprehlasila udaje v banke. da sa to zvladnut v pohode. dadaga, bude baby? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
viete co ja to spravim postupne, ale hadam to pojde, chlapi to maju jednoduchsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja som si bola dnes vybavovať občiansky a netrvalo to dlhšie ako 10 minút. Nezabudnite ísť si prehlásiť trvalý pobyt na poštu, ja sa tam chystám zajtra. Chlapi to majú naozaj jednoduché, nemusia nič vybavovať, nikde čakať.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky, no sniezik sa nam chumeli, este,ze sme tie svadby stihli ked nesnezilo...xixi..... mate pravdu, chlapi to maju jednoduchsie.... staci len mzdovej v praci dat papier, ze sa ozenil a hotovka...xixi... lenkasutkova..... termin mam 9.6.08, tak snad to bude tak a vsetko bude ok? ja by som chcela aby bolo neskorej, aby bolo ako manzel...racik...xixi..tak uvidime? zatim je to skvely pocit jeden den na skapanie zle, iny den super dobre a tak... no ved to spoznate tiez...zelam to vsetkym...
Odpovedať
Profilova fotka
ale možno budete niektorá aj výnimka ako ja, lebo mne cele tehotenstvo nebolo ani jeden krát zle. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adupal, no tak to len ticho zavidim....
Odpovedať
Profilova fotka
neboj dadaga :) bude to super, moja sestra porodila pred mesiacom dievcatko a zvracala prve 3 mesiace vkuse ale povedala ze aj na to sa da rychlo zabudnut. Idem zajtra vybavovat doklady, tak mi drzte prsty. Trvaly pobyt nemenim, takze dufam ze nic ine nepotrebujem. :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz mam fotky a su uzasne... dnes ich popridavam s manzelom do albumu a dam vam vediet, je tam este len jedna, lebo som vytvarala album :)
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony neboj tie doklady zvladnes lavou zadnou, ale treba mat aj trosku stastie... inak pohoda... no a sme zvedave na foto....
Odpovedať
Profilova fotka
wow, ani som netušila, že je to také super..fotenie..obrad..svadba.. x-) folk_mony ako s dokladmi? ja som si vybavila hneď pondelok po svadbe občiansky aj zdravotný, v utorok účet v banke a orange a ešte mi zostáva zmeniť priezvisko v škole, na vodičáku a pas.. tiež som nemenila trvalé bydlisko. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?