Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Danka ten adrenalín a radosť zatieni to že je ti zima tak sa vopred neboj... x-) x-) x-) My sme mali 8 stupňov a silný vietor takže viem o čom píšem. :-D :-p :-D
Odpovedať
presne tak... mne po 5 fotke odfuklo zavoj.. kosa bola riadna 4°C.. skoro mi kvietky opalil mraz :-) neboj vydrzis..len aby neprsalo...
Odpovedať
Profilova fotka
ale ako potom prebiehalo fotenie? ako dlho ste to vydrzali vonku? :-(
Odpovedať
my sme sa fotili hodinku a pol..ale na konci som mala ruku skrehnutu ze kvety mi iba vyhiahli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky.. aj u nas fukalo ale nastastie neprsalo.. fotenie sa dalo vydrzat aj v tej zime..
Odpovedať
Profilova fotka
tak dik ja sa budem drzat, snad nezmrznem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Ja som sa vydávala 13.10 a ked sme priši pred hotel, tak nám začal snežiť prvý jemný sniežik. Mala som na sebe krátky kabátik a rukavičky, ale aj tak som mrzla. Hlavne pred kostolom pri gratulácii. Pri hotely sme sa fotili vtedy, ked menej fúkalo. Vybehli sme sa von pofotiť, potom sa dnu trochu zohriať a opäť von. Ja Ti prajem veľa štastia a ak Vám počasie nevynde, tak nech Vás hreje láske k sebe. A ak Ti bude aj zima, nezabudni sa usmievať. :-) ;-) :-)
Odpovedať
Aj my sme sa fotili 1,5 hodiny a prebehlo to tak že sme s pofotili asi 40 minút, potom sme utiekli do auta kde sme sa vyhriali aj s fotografkou na letných 23°C :-D a pokračovali ďalej v tých jesenných 8°C... ale radi na to spomíname a veľmi často a hlavne s úsmevom takže Daniela hlavne pohodička. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj ja mam take iste zazitky a na zimu som velmi rychlo zabudla. Este som si dala dole aj pelerinku aby som mala fotky len v satach. Vydrzali sme hodinu v ukrutonom veternom pocasi na Bratislavskom hrade 20.10.2007 :) a boli tam dalsie 2 svadby a tiez to zvladali. Rozhodli sme sa ze najprv sa budeme fotit so sampanskym, to nas zahrialo a potom sme uz boli v pohode. A este mi tak rozfukalo vlasy, ze sme po foteni bezali k zlatej kadernicke janke, ktora sa snazila dat ich po tom vetrisku do povodneho stavu. Danka, toho fotenia sa vobec neboj, je to najkrajsie na celej svadbe (pre mna to tak bolo spolu s obradom v kostole) :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky, tak ako? nie ste chore? nastastie ja nie.... no a snad aj fotecky budu dobre nie zubaty zimny usmev? xixi...
Odpovedať
akosi ma zacina dusit..snad to rychlo prejde cajikom s medom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dada ja som vcera vecer tiez citila hrdlo ale asi som sa dobre vyspala ;) a uz by som tie fotky velmi chcela vidiet
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
folk_mony no aj ja citim dneska, ale snad mam dobu imunitu...nerada by som nase babatko krmila liekmi.... tak snad to spravi cajik s citronom....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak ako? Citam ze ste chore. Mna to nastastie obchadza. Prave som bola kupit vybavicku pre psika. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evitkamalicka, a spicek poslucha? co to je za rasu? a aky je velky? ma uz aj meno? my mame doma 7 mes, jazvecika Maxik mu hovorime, no je skvely
Odpovedať
Profilova fotka
dagaga psicek pride do nasej domacnosti az v sobotu, lebo este musi byt pri mame. Vtedy bude mat akurat 8 tyzdnov a je to sučka bígla. Z menom si neviem rady, takze este nema.
Odpovedať
Profilova fotka
iha...no super...sucka bigla.. inak sucky su take ine...lepsie posluchaju ako psici...nooo tak budete mat o zabavu postarane...xixi ...vsetko bude jej co.? na do len dociahne... inak jeden kolega ma tiez sucku a vola sa Angelina Dzoi... teda Dzina... ju vola... ale to je nejaka argentinska doga ci ako?? take biele to je... a drze ako....xixi
Odpovedať
Profilova fotka
viem ze sucky su lepsie ako psiky, tak preto sme si aj tak vybrali
Odpovedať
Profilova fotka
no len zase niekedy je trosku problem z ich potomstvom... ked niekedy ujdu ked sa haraju a pobodne...
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko sa da. Traz uz dokonca existuju aj spreje, s kotrymi nastriekas zadocek a sucka neotehotnie
Odpovedať
Profilova fotka
hm no tak to je potom super...no ved snad nebudete mat s nou problemy...teda okrem tych trhacich... to aj nas Maxik rozkusal vsetko co bolo v dosahu... aj hadicu na polievanie travnika... xixi
Odpovedať
Profilova fotka
snad nie, citala som ze sucky bigla narozdiel od psikov su kludne a prisposobive a priatelske a inteligentne
Odpovedať
Profilova fotka
no bodaj by budem drzat palceky....
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne, s kazdym steniatkom treba mat trpezlivost kym sa nauci co ma
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas pravdu... xixi, ja si s tym nasim kazdy den opakujem sadni, lahni daj packu a tak... a niekedy normalne si stekne,ze zase... sranda na neho pozerat niekedy, ale posluchne vzdy... a vsetci sa dicia ako som ho to naucila.. aj nosi pekne hracky a tak... xixi
Odpovedať
Profilova fotka
a co je to za rasu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj sa pridám k vašej debate. Ja mám u rodičov psíka pudlíka Rikiho. Zo sestrou sme ho učili všetko čo nás napadlo, ale najradšej mal, ked sme mu hádzali loptu a on nám ju nosil. Najhoršie znáša samotu a routrhal nám tapacurín na dverách až po kukátko. Ale tebe prajem takú sučku, čo pekne vydrží doma a nič neroztrhá.
Odpovedať
Profilova fotka
adupal dakujem. Dufam, ze ta nasa bude poslusna, i ked kazde stena je nezbedne
Odpovedať
Profilova fotka
je to jazvecik dlhoststy---- taka mala mrcha,ale zlatucky.....
Odpovedať
Profilova fotka
jazveciky su pekne, take male klobasky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?