Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
folk_mony, idem teda skusit nejake fotky sem dat, ale budu to len take amaterske. od fotografky budeme mat az buduci tyzden. inak musim povedat, ze ja som to zvladla celkom v pohode vsetko. akurat v piatok ma oco trochu vystresoval, ale to nebola moja chyba...takze hlavne v klude...
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova - krasne aj ked len 2, vidiet ze ste boli stastni, tak nech vam to vydrzi po cely zivot presne tak isto ako v tento den. Tesim sa na dalsie od fotografa selinnka aj vase su nahderne prave som ich dopozerala, boli si nadherna nevesat :) tiez vela lasky a pokoja obom.
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony heh, tak dúfam, že to bude všetko také,aké to chceš mať a splnia sa Ti sny a predstavy. nech je ten deň D naozaj tým naj. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj natanalv aj ja ti prajem to iste :) a hlavne pokoj a dobre nervy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem ti folk_mony si zlatá :-). Presne takí akí sme na tých fotografiach, sme si užívali celé fotografovanie. Bol tam aj náš kameraman - Ivan Cagala z Piešťan a dadaga mi včera napísala, že spáchal samovraždu, len sa k nej neviem dopátrať, či je to skutočne on, či nejde len o zhodu mien.. ;-( Nemáme ešte kazetu, no veľmi sa mu bojím zavolať, aby mi to nezdvihla jeho žena a nepotvrdila túto smutnú novinu. Je mi úúúplne do plaču, keď si spomeniem, ako veľmi sme sa spolu smiali a zabávali na našej svadbe a aký bol super a dokázal násuvolniť.. Dadaga ak budeš náhodou pripojená napíš mi prosím, či je to Ivan Cagala z Piešťan. Ďakujem za všetko kočky, Hana
Odpovedať
folk_mony zatial len dve. som v robote a po siestich dnoch volna jej tu mam akurat dost. no ale pred chvilou mi volala fotografka, ze uz mame hotove fotky a dnes mi ich donesie, tak potom pridam viacej...
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony ďakujem, ale pokoj a dobré nervy to nie som celkom ja.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka neboj, nevieme co nas caka a ak je to aj on uz aj tak nic nespravis, mozno tam mozes kludne zavolat, ja by som to asi spravila a spytat sa ci by ti nedala surovy material a niekto ti to potom postriha... Skusme sa na to pozriet tak ze mu uz bude, nech je to ktokolvek, tam hore dobre. lenkasutkova :) tak to je super, sup sa za nim zienka mlada :) a potom ich vsetky podavaj na net tesime sa, boli ste stastni a krasni... natanalv - ani ja, som nervak 1. triedy, ale aj tak verim ze to zvladnem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za povzbudenie a dám ti vedieť ako som dopadla..
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony heheee a mňa tu ide ukľudňovať. :-D :-D :-D ale no, zvládneme obe, šak už sme nejaké tie superženy, nie? :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
drz sa selinnka, urcite to dopadne dobre, nemysli na to si stastne vydata zena a ver mi, ze ti to nic nemoze pokazit. natanalv - ja sa tak ukludnujem sama :)))
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony mne to nepomáha... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zase sa vyparili všetky októbrové? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Peťo volal tomu nášmu kameramanovi a keď to zdvihla jeho žena už vedel, že je zle.. Ano bol to on a ako poslednu, alebo predposlednu robil našu kazetu.. Práve išiel Peťo pre ňu, pretože ja sa na nič nezmôžem. Je mi to veľmi ľúto, bol to super človek plný optimizmu a dobrej nálady.. Len toľko z mojich pocitov.. Dadaga neviem koho ste si zohnali, no ak ste chceli Ivana bola to veľmi dobrá voľba, bola som s ním na 3 svadbách a viem, že vždy odviedol fantastickú pracu.. Pekný večer kočky
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka, nemysli na to, drz sa, vzdy to boli, hlavne ak ide o tak super cloveka...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky!!! tak aj ja uz patrim medzi manzelky.. je to naozaj super pocit.. ;-) nasa svadba bola perfektna, tancovalo sa az do 5.00.. so vsetkym sme boli velmi spokojni aj s jedlom aj so zabavou.. vsetky co to este caka drzim silno pršteky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka je mi to ľúto. :-( netuším, čo ho k tomu viedlo, ale zrejme nevidel iné východisko a preto je mu teraz lepšie... je ťažké to pochopiť, ale ak to bola jeho voľba..musíš sa s tým zmieriť. drž sa,moje.. kaatkaa gratulujem, prajem veľa , veľa šťastia a lásky po celý Váš spoločný život. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj natanalv, ďakujem ti veľmi pekne za tvoje slová, včera keď Peťo priniesol svadobnú kazetu a DVD nezmohla som sa na nič iné, len na slzy. Ani Peťovi nebolo do reči a ani kazetu si nechcel pozrieť.. Je to ťažké, no je to jeho rozhodnutie, ktoré musíme rešpektovať.. Krásny deň Vám prajem kočky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka áno, len asi je dosť ťažké niečo rešpektovať, keď nechápeš dôvody. :-( držím Vám palce, nech je to zlé čoskoro za Vami, aby ste sa mohli tešiť a radovať z toho pekného, čo bolo a bude. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano natanalv, presne je to tak, ako píšeš.. Ďakujeme za podporu a obaja s Peťom dúfame, že sa na život budeme len usmievať :-)..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Vam zelam vela usmievavych dni a radosti z noveho.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem ti ADUPAL za tvoje krásne slová v gratulácií, veľmi si ma potešila. Dúfame, že už prídu len tie usmievavé dni plné slniečka a vzájomnej manželskej pohody :-)..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak som prave dosla domov z nemocnice
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka nie je začo. :-) len buďte šťastní. ;-) evitkamalicka ahoj moje, ako Ti je? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
natanalv fyzicky ok, ale psychicky nic moc
Odpovedať
Profilova fotka
viem si predstaviť. :-( vlastne neviem, ale viem.. čo Ti povedali lekári?
Odpovedať
Profilova fotka
ze som ok, teraz si mame dat 3 mesiace pauzu a potom sa mozme znova pokusat. Vraj takto konci 50 percent prvych tehotenstiev a to druhe vraj bude uplne normalne, len pre mna uz rizikove takze budem od prveho dna doma, hoci aj bude vsetko v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasné, musíš si dávať na seba pozor a potom aj na bábo. neboj sa, všetko bude okay, len nestrácaj silu , nádej a chuť. držím Vám palce!
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
hlávku hore.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?