Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka, som zistila,ze ak daco jem,alebo mam aspon zuvacku je to ok.....len zuj cely sobas zuvacku... xixi, ako to bude vyzerat?
Odpovedať
Profilova fotka
ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM :-), nechce mi načítať aspoň zopár fotografií, ktoré mi robil kamarát, pretože majú veľké rozlíšenie, no snáď sa mi to ešte dnes podarí a vy uvidíte, ako nám tam bolo veselo :-). Ano dadaga, keď išla len z auta do auto, tak ako ja na pýtanie do sály, bola to pohodička, no keď sme sa fotili v parku a na hrade, myslela som, že zmrznem.. Inak kočky, my sme sa fotili 2,5 hod. čo je dosť, no ani vám to nepríde, ako rýchlo to ubehne. Moja rada znie - dajte si svadobnú polievku, otvorte tanečný parket a choďte sa fotiť, aby ste ešte slniečko zastihli, zapadá presne o 17:55 (aspoň u nás v Novom Meste :-)) a nie je veľa času na krásne slnečné fotenie. Teda pokiaľ nepôjdete pred sobášom, čo my sme nestíhali, pretože na sobáš sme išli o 13:30hod. Aaaa.. buďte pripravení, ako si vás všetci podajú, kde ste toľko boli, pretože ľudia sa bez nevesty a ženícha nebavia.. No uznajte, nemôžete mať aj Jana aj Fera, no nie? A krásne svadobné fotografie sú milión krát viac ako otlaky na nohách od tancovania, to mi verte :-)..
Odpovedať
Profilova fotka
verim ti ...tancovat mozes hoci kedy...ale svad. foto nie je len tak.... inak my sa fotime pred... o tretej je sobas...a vcera som sa dohodla z kozmetickou, ze do pol jedenastej som namalovana...tak od jedenastej do druhej snad daco nafotime? xixi
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka...tie fotecky musis najprv zmensit...inak ti ich nenacita...ale sme zvedave??? tak makaaaaj
Odpovedať
Profilova fotka
Chi chi, ano musím ich zmenšiť, len som v práci a riešime momentálne obchodný prípad, tak stálu musím od toho odbiehať a nestíham to :-), ale už sa na tom pracuje ;-)..
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeee.-----
Odpovedať
Profilova fotka
dadga, tak to je super zistenie, verim ti ze na svadbu uz mysliet ani nemusis :) lebo to je o hodnotach a prioritach a svadba je teraz na druhom mieste, tak len nech ti nie je zle, gragulujem z celeho srdca a davaj teraz na seba pozor. Selinnka - na tie fotky sa uz tesime :) Ja budem mat kabatik, rukavice si uz nedavam. Baby, zda sa mi ze este nic nemam a hrozne stresujem, pomozte mi sa odreagovat niecim innym.
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony , dakujem.... co mas na mysli,ze nic nemas..... ved si to v mysli prejdi od rana ....hod na papier...a vybavene... neboj na nic nezabudnes..a pamataj je to vasa svadba...a co tam nebude to tam ani byt nemusi....kazdy si to zariadi podla seba...tak co?
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam ze to zvladnem, som hrozny stressmen :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky už som sa s tým pohrala a album je na svete. Volá sa Hana Mináriková a Peťko Uhlík. Sú tam fotky len od známych, no keď budeme mať los fotos od fotografky, určite ich dodám :-).
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka, super ....ty ale tvoj manzel sa dost podoba na mojho bracha...asi spred 2-3 rokov...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
teraz uz nie, lebo pribral a maaaa vyse 100 kg
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
folk_mony ....nestresuj.....to nie je dobry znak...v strese sa robia chyby...tak klud...sak o nic nejde.....xixi
Odpovedať
Zelam pekny dnicek. No hej, tu je vsetko drahe ako cert. My budeme na svadbe len dvaja (on a ja) a dokopy nas to vyjde ako velka grecka svadba. Pritom davame pozor na ceny, nerozhadzujeme. Napriklad zavoj stal 180 dolarov a spodnicka 87 v svadobnom salone. Divocina, ja som si tie veci (este krajsie ako mali v svadobnom salone) objednala cez internetovy obchod za dobre ceny (zavoj 30 a spodnicka 25 dolarov). Ale vsetko sa na seba nabaluje a konecna cifra bude dost vysoka. Inak, dnes rano tu bolo 5 stupnov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Dadaga aj sa pripajam ku krasnemu zisteniu. Vsak je to krasny pocit, ked nosis pod srdieckom taky krasny dar, akym je babetko. len sa teraz nestresuj lebo to je to najhorsie.
Odpovedať
dadaga, aj ja blahozelam k prirastku. Inak, kolko mas rokov? Bolo planovane? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky dakujem Vam, v januari budem mat 30. a planovane? hej... dieta sme chceli skorej ako svadbu.... no nakoniec som stastna ako blcha,ze to takto vyslo.. na svadbu som teraz aj zabudla.. xixi
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka, ako si bola spokojna s kamerou? aj my ho mame objednaneho....
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka, krasne fotky :) uz sa tesim na tie od profika a este raz vam prajem vsetko naj naj naj naj
Odpovedať
Halooo trinástky čo urobíme s tým počasím???? Všetko je úplne v pohodičke až na tých 12 stupňov a prehánky ktoré hlásia. ;-( ;-( ;-( ach jaaaaaj......a tak som sa tešila na fotenie vonku. ]-(
Odpovedať
lenka3 nuz ja vas nechapem, co chcete mat fotenie vonku (inak niektore fotky aj pocas toho najslnecnejsieho letu su priserne - tie tiene a prizmurene oci kvoli slnku, mne sa to nepaci), ved je to fifty fifty, ci vyjde pocasie, neda sa to ovplyvnit a jesen je uz tu, ja chodim v paperovke...Inak, ked je hocikedy v tyzdni 13teho, nie je to stastny datum na sobas....Nevyberala som si datum nejak specialne (vobec teda nie), ale toto som si vsimla:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prave som dorobila 30 krabic na vysluzky a bola to riadna fuska. Ala este vacsia bude zajtra.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky, teeda to pocasicko je teda riadne...aspon tu u nas hmla ako v .... a zima na zimnu bundu....
Odpovedať
Profilova fotka
lenka 26, je to vec povercivosti. ja teda poverciva absolutne nie som a pre mna je momentalne 13 ten najstastnejsi datum, a od teraz aj bude..a co sa tyka toho fotenia, tiez je to len vec vkusu. mne sa viac paci priroda a prirodzene prostredie na fotenie a nie "nastaveny atelier"..lenka 3, hej nevyzera to velmi priovetivo to pocasie, ale ved neva..aspon nam nebude teplo a nebudeme sa potit:) ved pekne fotky sa daju urobit za kazdeho pocasia. bude to fajn , urcite, aj ked nam bude zima:) zajtra to bude aj na vetrovky uz, ale nevadi:) zelam vam 13ky pekny a nestresovy posledny den priprav. to je fuuuuhaaaa, ako to rychlo zbehlo a zajtra je to uz tu.. teedaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je tu niekto "objednaný" na 27.10. 2007? :-)
Odpovedať
Lenni 26 mala by si si pozrieť fotky z exterierov od fotografov ako je Rofo, Čechovský, Golejovcov, Steinera, Maskaľovej a iných profesionálov aby si mala predstavu čo sú to fotky urobené vonku. Súhlasím s Maycuk- v interiéroch sú fotky umelé, nasilu napózované.... :-S Aj ja želám 13.- tkám krásne prípravy. x-) x-) x-)
Odpovedať
Zelam prekrasny svadobny den, dufam, ze mate aspon trochu teplo, tu su 4 stupne. Zalezi od toho, kto foti, neplati pravidlo, ze v atelieri su fotky umelo napozovane, kolko prac fotografov si videla, lenka3? My sme si z celeho priehrstia vybrali takeho, ktory foti bohovsky, ludia na jeho fotkach vyzeraju zrelaxovane, krasnu hru svetla pouziva a tak...Vonku so svetlom toho vela nenarobis, ak aj hej, tak si nechcem predstavit tu sumu, co fotograf vypyta. Samozrejme, modre pozadie a ona sedi a on ju drzi za ruku, to sa nepaci ani mne, ale ani vsetky pary fotene vonku nie su najfotogenickejsie, to musis uznat. Okrem toho pri takmer mrznucej teplote stat vonku s obnazenymi ramenami...A napokon, najlepsie fotky modeliek takztiez vznikaju vnutri. Mam s tym skusenosti, aj ked nie som modelka:)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja prajem všetkým "13", aby im všetko vyšlo presne tak ako ste si vysnívali ;-) . Užívajte si každučkú sekundu tohto krásneho dňa, lebo to tak rýchlo zbehne, že sa nestihnete ani spamätať :-| . Verte mi, viem o čo hovorím :-) . Nedajte nikým a ničím pokaziť tento krásny, výnimočný deň, je len Váš x-) . A fotky z exteriéru tiež vedia byť úžasné... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky... tak zajtra je nas velky den... prajem vam vsetkym nech vsetko vyjde podla vasich predstav..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Ja sa tiez pripajam, nech nam nas den vynde co najlepsie nech je uz akekolvek pocasie. ;-) Nam pred 2 hodinami volal sofer, ktory nas ma vies povedal, ze musi ist po oca do NZ a nevie ci stihne pris do 13:00 ku nam, tak hladame auto, ktore nas odvazie. Nedavno nam volal dekan, ze nemoze najst priatelove doklady o krste, tak sme obvolavali jeho krsnu, sestry ze kedy bol asi krsteny, ale nakoniec ho nasiel. Teraz nam uz stres kusok opadol. Dufam ze sa uz nic nepokazy.13 drzte sa a 20 pripravujte sa, lebo o tyzden vas to caka.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?