Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Nastastie sa my fotime v atelieri, ale chcela som mat par fotiek aj vonku...Clovek si ale asi nevyberie, sice ma to mrzi, ale co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
no praveze ja nemam ani atelier tak si asi booknem divadlo. :-N aj ked sa mi moc nepacia fotky s divadla ale neva hadam sa podari aj nieco vonku nafotit
Odpovedať
My sme fotografa zajednali len tuto sobotu, nastastie oktober nie je taky napratany ako letne mesiace, tak nam to s nim vyslo, robi perfektne fotky - nadherne pozy a dobre svetlo, hrozne sme prave toho chceli, aj ked je drahy. A kadernicku a kozmeticku som tiez obtelefonovala len vcera:) Ta vizazistka by mala byt profesionalka, tak hadam ked sa na mna pozrie, bude vediet, co by mi pristalo. O foteni v divadle som este nepocula. To sa da?
Odpovedať
Profilova fotka
no da sa ale uvidim ked prideme domov ze ako bude.v piatok uz budeme doma tak sa zacne kolotoc vybavovaciek :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dadaga - dakujem za privitanie :). Baby mi mame fotenie len vonku, myslite ze je to velke riziko? Treba nieco objednavat?
Odpovedať
Profilova fotka
folk ja tiez nemam este nic zajednane ale ked som si pozrela na nete predpoved tak si idem aj rezervovat kabatik a aj asi nieco na fotenie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony nemas za co... aj ja mam fotenie len vonku, tak sa modlime aby svietilo slniecko...aspon od desiatej do piatej...xixi a potom uz moze prsat...xixi... za atelier chcu tu 3 litre na hodinu a co kradneme?
Odpovedať
Profilova fotka
babenky prave som hladala na internete pocasie a nevyzera to tak zle Sobota 20. 10. Polojasno 16 °C/4 °C v nedelu je uz dazd, tak dufajme ze sa to neposunie :) A este ak nemate nic rezervovane lov a dadaga, tak vam mozem poradit, ze ja som si davala robit kyticu nakoniec v Botanickej v BA a tam povedali ze ak pride nevesta zaplati pri vstupe 600 sk a moze sa fotit v sklenikoch, kde neprsi... takze mozno aj u vas nieco take je....
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony tak to mas skvele, botanicka v BA je krasna, u nas take nic nie je....len park...ale zase su tak aj kryte mieste, v pripade dazda, no snad prsat nebude...sak sme objednali slniecko...xixi... a aj tych 16. stupnov dajako prezijeme.
Odpovedať
Profilova fotka
ano 16 bez dazda je super :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Pozerali ste uz niektora pocasie na 13.10? Lebo u nas na Liptove hlasia dazd a okolo 8 stupnov. Zatial tomu neverim.
Odpovedať
Profilova fotka
hm snad bude hriat dobry pocit...? xixi... ked pocasie nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kočky, volám sa Hana a svadbu som mala teraz cez víkend - 6. 10. 2007 a chcem Vám tu napísať pár rád z mojej čerstvej skúsenosti. Určite si nezabudnite objednať kabátik pretože ja som ho nemala (v mojom svadobnom salóne boli všetky objednané a na fotkách som chcela byť kočka), no zima mi bola taká, že som cítila, ako mi vlasy rastú.. Pochádzam z Beckova a fotili sme sa v parku a na hrade, kde svietilo slniečko, no bola taká zima, že ešte teraz kýcham ako šteňa :-). Na 13. 10. a aj na 20. 10. hlásia pekné počasie, no určite bude zima aj keď bude slniečko svietiť a na to pamätajte. Pre prípad dažďa sme mali objednané a múzeum a nakoniec sme sa fotili aj tam.. Trvalo to síce 2,5 hod. no stálo to za to :-)! Nikým sa nenechajte odradiť od fotografovania, sú to vaše fotografie a budú to vaše spomienky. Keď sme prišli z úradu, mali sme prípitok, svadobnú polievku, manželské kolo - otvorili sme parket a hneď o pol 4 utekali von, pretože je veľmi skoro tma a naháňali sme slniečko :-). Ak by ste čokoľvek potrebovali, kľudne napíšte, veľmi rada vám pomôžem ak budem môcť :-)! Hana
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka: ako to bude vyzerat ked budem mat kabatik a rukavicky? Vzdat sa niektoreho?
Odpovedať
Profilova fotka
selinka takze ty si jedna z tych ktore to uz maju za sebou blahozelame a prajeme Vam do spolocneho zivota len a len to najlepsie a hlavne vela lasky a deti x-) x-) tak co oktobrovky nejako to tu viazne :-D :-D trinsatky stresujete? :-D :-D
Odpovedať
Lov čo myslíš stresujem??? :-D 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no leni neviem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni ja som vcera sla spat o 2 hej rano ale to je z tohoze uz ideme prec a sa asi neviem dockat :-D :-D :-D len neviem ako sa zbalime do auta lebo uz teraz mame plny kufot a to este tam musim natrepat batozinu svagrovu a sestrinu a este aj kavovar :-N :-N boze len uz nech sme doma to bude potom stres a panika :-D
Odpovedať
dadaga, pocasie si bohuzial nevyberieme, aj v juli ked som bola u nasich na Slovensku, tak par dni sme aj kurili a prsalo. Na druhej strane 30 stupnov tiez nic moc. My to budeme mat z limuziny do limuziny, tak mi to az tak nebude vadit, aj ked sme sa chceli fotit aj vonku. Nas budu 4 pozy (z kazdej po niekolko fotiek roznej velkosti) stat 400 dolarov, co povies na toto? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
my sa nejdeme fotit v atelieri, ale ak bude aspon kusok pekne tak okolo hotela, je tam velmi pekne horske prostredie s jazierkom, ale ani v hoteli to nieje na zahodenie. ;-) lenni26 oni sa hadam zblaznili pytat tolko za fotky.
Odpovedať
Ahojte babulky, všetkým Vám držím palce a hlavne nenechajte sa stresovať :-) Užívajte si to, čo sa má stať sa aj stane. Tá sobota tak rýchlo ubehne, |-| že sa ani nenazdáte. Ja mám od svadby pár dní a mám pocit, že to bolo hrozne dávno. A ak Vám môžem poradiť zoberte si so sebou aj kabátiky prípadne kožúšky pretože aj nám svietilo pri fotení slniečko ale bolo už aj tak chladno. ;-) Takže ešte raz držím palce a hlavne si ten deň pekne užite :-D Je to iba Váš deň a je naozaj krásny.
Odpovedať
Profilova fotka
enni26 ...hm tak vela?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky... normalne som na moju svadbu aj zabudla... nie nie nebojte sa nesiblo mi....iba som zistila,ze som tehotna..... tak strasne sa tesim :) ....ze mi je svadba ukradnuta... xixi ...to je dobra rada nad zlato...ked mate pocit, ze neviete co od stresov...myslite na nieco uplne ine... tak ako ja...xixi..drzim palceky...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, dadaga v prvom rade ti chcem z celého srdca pogratulovať k tejto fantastickej novinke a ani sa ti nečudujem, že si na svadbu zabudla :-)! Ďakujem LOVACKE za prianie, si zlatá ;-). ADUPAL - vynechala by som na tvojom mieste rukavičky, pretože keď budeš mať kabátik, sú ti zbytočné, no podľa gustu, žiaden dišputát :-D. Dnes som pozerala Dr. Iľka - podľa ktorého som sa minulý týždeň aj ja zariaďovala a vyšlo mu to, a cez víkend nemá byť nejak krásne počasie (prehánky na niektorých miestach doobeda - východ, na západe niekedy vo večerných hodinách - čo je podľa mňa super, no má byť len do 15C, čo je sila. My sme mali teraz v sobotu cez fotenie 16C (to viem podľa teplomeru na aute) a bola mi nenormálna zima, asi všetko mi stalo.. Myslite pozitívne, tešte sa a užívajte si každučkú chvíľočku, prípravy a svadba je to to najkrajšie :-). A hlavne, nenechajte si nikým a ničím pokaziť Váš najkrajší deň v živote ;-)!!! Hana
Odpovedať
Profilova fotka
jej dadaga, tak to blahozelam, to je mila sprava:)) baby, vyzera to na tuto sobotu dost odveci s pocasim. ochladenie, sem tam nejaky dazd, akoze super...aaale snad sa nad to budem schopna povzniest. niekedy mam pocit, ze uz aby bolo po tom vsetkom..ale..par dni zvladnem:) lenni26, a vy mate svadbu v usa?to je teda ina suma tych 400dolcov..
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka, pridavam sa ku gratulaciam, nech Vam to spolu nadherne vyjde vzdy s usmevom:)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babenky.... normalne nekracam po zemi asi....ale mam trosku obavy, co ak mi bude zle v kostole? ved da sa to zhodit na stres...ale predsa len...
Odpovedať
Profilova fotka
selinnka, aj kolegynka z prace mala teraz v sobotu svadbu, sme boli pri kostole gratulovat a celkom teplo sa zdalo, no fotila sa v atelieri,tak asi z auta do auta to nebolo take hrozne...?? a inak gratulujem nech Vam to dllllho dllllllho klape a ste stastny
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem maycuk, si zlatá :-). Dadaga ak sa obávaš, aby ti nebolo v kostole zle, choď za svojou lekárkou a poraď sa s ňou. Tetaz už je toľko výrobkov na bylinnej báze, ktoré tlmia nevoľnosť, že sa nemusíš báť, že by si baby ublížila ;-). A kedy plánujete povedať novinku rodičom? Teda pokiaľ to ešte nevedia?
Odpovedať
Profilova fotka
hm jasne,ze nevedia....vie to iba svokruska, ta ma nacapala, ked mi bolo zle... a rodicom? hm neviem, ale urcite tak o mesiac neskorej este.... este je to moc cerstve len 6 t
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?