Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
My máme DJ- milého kamarát, ja ho, že vraj je veľmi dobrý. A auto budeme mať svoje
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm my zhaname afto tak neviem ze pri akom skoncime :-N ale este musim vybrat ozdobu na auto lebo som uplne zabudla ]-(
Odpovedať
Keďže na aute ideme z domu na úrad a potom do reštaurácie tak nepokladám za dôležité mať ozdobu takže tú ani neplánujem ešte uvidím. Tak isto nechcem ani poháre. Nemám chuť z nich ďalšie roky utierať prach.
Odpovedať
Profilova fotka
lenka no ja pohare uz mam a to som ich dostala od sefky a dali sme si vygravirovat mena a kedze to robili dlhsie jak mali tak sme to mali zadara :-) x-)
Odpovedať
Tak to áno, ale ked čítam že dievčatá tú dávajú 2500 za poháre tak mi je dosť ťažko- ani by mi z toho pohára nechutilo vínko a radšej si dám návleky na stoličky a budem mať z nich väčšiu radosť. ;-) Vy budete mať návleky?
Odpovedať
Profilova fotka
hej budemem mat navleky a pohare b som ani ja nekupovala za 2500 Sk takze ja som rada ze nakoniec mame take pohare ako mame a su aj velmi pekne takze sa nestazujem :-) ale ja ked si nieco zoberiem do hlavy a sa mi to paci tak si to zase kupim takze je mozne ze ak by som nasla pohare ktore by sa mi nesmierne pacili by som mozno kupila :-N :-D
Odpovedať
Aj ja som ochotná dať veľa peňazí za blbosť :-p ale toto sa mi zdá nepodstatné. Ja som zaťažená na stolovanie a minule som dostala od mamky krásne vínové poháre na vysokej stopke tak si ich ozdobím mašľou a hotovo. A koľko stoja návleky ktoré budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
leni nase budu stat 5000Sk :-p
Odpovedať
Takže cca 60 Sk na osobu? To je ešte celkom dobrá cena. Odkia ich máte?
Odpovedať
Profilova fotka
mame ich priamo z glorie takze asi preto a je jedno kolko kusov budes brat je to 5000 SK
Odpovedať
Ja si tiež návleky určite objednám, bez nich to nie je ono ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to aj mne sa navleky strasne pacia a jednoducho ich chcem x-) leni idem do prace tak sa zatial maj ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste babule?hadam vsetky zaneprazdnene? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jejha tu sa akosi nic nedeje co to je?asi vikendujete co?ja mam sice pracovny vikend ale neva zajtra mam off a nic nebudem robkat len si popratama pozehlim a zvysok stravim na nete :-N :-D
Odpovedať
Ahojte októbrovky je tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ja :-D
Odpovedať
Ahoooooooj Janka. čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ale ani nic nemam nove nc z toho co som chcela som nespravila ]-( :-(
Odpovedať
Čo si nestihla?
Odpovedať
Profilova fotka
ale mala som zly den :-N
Odpovedať
Tak sa kľudne posťažuj!!!! :-S :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale ani to nestoji za rec lebo by som sa zase len vytocila no proste vsetko co mohlo byt na prd vcera tak aj bolo.a este som si dala oprat tricka 3 a pustili mi farbu a su pofarbene a neviem co s nimi
Odpovedať
Tak pozitívne na tom je- keďže sa pokazilo všetko čo sa dalo znamená že už bude len a len lepšie :-D a čo sa týka tých tričiek tak tie si nechaj na spanie ok? :-x x-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale to su elasticke do prace :-( ]-( takze spat sa v nich neda
Odpovedať
A dlážku máš s čím umývať? 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale to je nove tricko z vianoc ;-(
Odpovedať
Tak už na to zabudni. :-| Inač teraz som pozrala a mám 235 dní do svadby. Ty o 7 dní viac. :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejha tak uz sa nam to krati co?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?