Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
a bola si uz aj na skuske?
Odpovedať
Profilova fotka
nebola, ja mam kadernicku ktora chodi k nam domov pravidelne kazdy mesiac a je velmi sikovna, staci ked jej ukazem aku mam predstavu z obrazku a ona to spravi na prvy raz a este aj lepsie.
Odpovedať
tak to mas super. no, a mate uz vsetko vybavene a zariadene?
Odpovedať
Profilova fotka
no uz mame vsetko, dnes vecer ideme pre kolaciky, zajtra ich poroznasame rodine, vcera bola posledna skuska siat pred svadbou
Odpovedať
uff, takze celkom v pohode. mna to sice caka na buduci tyzden, ale nejako si to cele neviem stale predstavit. aj tu v robote ma vsetci stresuju, ale ja som zatial v pohode no a buduci tyzden uz mam aj volno. ale to budem zase s mamkou a ta ma bude stresovat az az. ja mam svoje vlastne saty a este mi ich pani krajcirka opravuje, teda skracuje.
Odpovedať
Profilova fotka
babule je to zvlastne co ze mame posledne dni slobody :-D ja sa tak tesim a na druhej strane aj bojim =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mame svadbu 27.10. presvedcte ma ze bude pekne prosiiiiiiiiiiiiiim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
daniela bude nadherne a je dost mozno ze budes mat najlepsie pocko z nas oktobroviek x-) x-) x-)
Odpovedať
lovacka, ja mam tiez taky pocit. hrozne sa bojim, ved je to na cely zivot, ale aj sa tesim, lebo uz si bez mojho draheho neviem ten zivot predstavit.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa strasne tesim :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata. Po dlhsom case som na tejto stranke, a hned som zbadala temu oktober 2007:-) Ja mam svadbu 20.10 a velmi sa bojim ake bude pocasie...:-) asi ako vacsina neviest...:-)
Odpovedať
baby pocasie bude fajn... pofotime sa a moze potom aj prsat... aspon mne by stacilo.. co sa tyka ucesu.. uz som po skuske.. nebola som spokojna na 100% ale nebolo to zle... predstava bola nieco jednoduche ziadne cuba, ani vypnute vasy..ale predsa mi to urobila, lebo ze mi nebude kde mat upevnit zavoj...budem hladat este nejaky a ked sa mi bude zdat ze ok.. tak pojdem este na jednu skusku...a ked nie tak bude spokojna s tym co mi urobi.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
nuz, treba to brat tak ako to pride. niekto si dava svadbu v lete koli pocasiu, ze bude pekne a teplo a ani im to vela krat nevide. takze to treba brat v pohodicke...
Odpovedať
baby tesite sa??? ci mate obavy? ja si ani poriadne neuvedomujem ze je to uz o tyzden
Odpovedať
ja som na tom tak isto. teraz som este bola za kamoskou co mi bude robit kyticu a kvetovu vyzdobu a som sa s nou bavila tak, ze ved to mame este cas sa dohodnut. ja mam pocit, ze mam cas este aspon dva mesiace...
Odpovedať
presne tak... je to zvlasne..mzno ked pridem domov a kazdy bude nieco chciet vediet ....a neviem co vsetko tak asi zacnu stresi vcera sme "zapijali" slobodu.tak hrdlo dolalo zabrat...snad mi hlas neodijde...ale drahy mi chybal..ale uz v sobotu sme spolu... uz aby sme boli spolu...
Odpovedať
ja som este v robote, takze tiez to este tak moc nevnimam. no ale buduci tyzden mame uz obaja dovolenku a posledne vybavovacky, tak to uz asi bude o inom. uff, uz je to tak blizko...
Odpovedať
aj ked sa to blizi.. myslim ze som sa pocas priprav tak netesila ao sa tesim teraz... cim je to blizsie tak mam viac pocit ze je marek moj poklad velky veliky, ktory som hladala x-)
Odpovedať
no ved o tom to cele je. ja tu mam jedneho takeho kolegu, ktori ma uz sice svoje skusenosti ale...hovori mi, ze teraz pocitam dni do svadby a o par rokov budem pocitat dni do rozvodu. myslim, ze je len na nas ako sa nas zivot bude vyvijat...
Odpovedať
presne lenka ako pises.. ja som sa stretla tiez s hrskou ludi, ktori mi hovorili, druha svadba bude ina, farar pri kazdej navsteve ci sme si to nerozmysleli... je mi s toho smutno...ale asi zijeme taku dobu v ktorej nieje nic trvacne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nebojte babule trab ist do toho ze je to na cely zivot a ze za par rokov budeme slavit nejake diamantove svadby :-D ja si to bez mojho neviem predstavit a to sme si prezili toho ajajaj :-D :-D
Odpovedať
Ahojte októbrovky, čo sa týka tých sponiek tak nestresujte :-D na prichytenie pramenov stačia obyčajné ale ja potrebujem také špecialne ktoré sa používajú iba pri príprave učesu ktorý chcem a tie zatiaľ nemá. :-( Inač tiež sa stretávam s názormi ,, či mi šibe" že sa idem vydávať čo ma tiež vyvádza z rovnováhy... ]-( a najlepšie je že všetci tí ľudia nie sú slobodní. Práve že slobodní v dobrom závidia a tešia sa s nami. :-) Ešte stále nemáme presný počet hostí, niektorí nám majú dať vedieť až na budúci týždeň. Aj vy máte takýto problem?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Lenka. S priatelom sme sa rozhodli pre svadbu len pred mesiacom 12.9.Tiez nam maju dat do nedele vediet, kolki pridu, aby sme mohli ist na hotel povedat pocet. Ja mam uz 20 mesacneho syna a predtym, ked som bola tehotna, tak nam vsetci hovorili, nech sa vezmeme. Nemali sme ani byvanie, tak sme si povedali, ze az ked sa narodi babo a budeme mat vlastny byt. Teraz ako sme im dali vediet o svadbe, tak sa im to nepaci, ze naco svadbu ]-( Dokonca mi starka povedala, ze nesmiem mat biele saty, kyticu- lebo mojim kietkom je syn, zavoj a ani vyzdobu vo vlasoch. Takto sa nas asi snazia vetci odohnat od svadby.
Odpovedať
To je úplne krásne že ste sa rozhodli vziať a na tie povery a príkazy zabudni, buď nevestička aká chceš so všetkým čo k tomu patrí, nenechaj sa odradiť. ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej dakujem. Aspon niekto ma podrzi.
Odpovedať
Tak to si píííííííííííííš adupal že ťa tu podržíme :-D, ale ja to myslím vážne nevesta si raz za život tak si všetko dopraj ako každá nevestička nie je medzi nami rozdiel či máme bábo alebo nie. :-) :-) :-) A šatky budeš mať aké? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Korzetove, biele s kruhom, budem mat aj zavoj, biele kvietky vo vlasoch a rukavicky. Asi ich pozazi, ked ma uvidia, ze neposlucham starsich. A ty mas ake?
Odpovedať
Jeeeeeeeeej aj ja budem mať živé kvety vo vlasoch. :-D a šaty mám farby ivory, z väčšej časti potiahnuté krajkou také jednoduchšie s malou vlečkou- veď zanedlho uvídíme. x-) x-) x-) Nechápem ako ti niekto nepraje klasické šaty a závoj.... ]-( Inač aj ja som rozmýšľala nad rukavičkami ale zabudla som ich zháňať. Tak už sa teším na albumy októbroviek. :-D x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko októbrovky
Odpovedať
dobre rano. adupal, to mi pripada velmi divne, ze ti niekto hovori, aby si nemala biele saty, zavoj, kvety...ved to k neveste patri a tym, ze mas syna, tak to nerobi z teba to, ze nebudes nevestou. bud nevestou akou sama chces byt...no a dufam, ze vsetky budeme krasne jesenne nevesty :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?