Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
enkasutkova, ani si nehladala? lebo mne sa moc nechce sediet v kostle a listovat..radasej by som z netu daco stiahla... aj my budeme mat s platnostou na nedelu.....
Odpovedať
o kolkej mate sobas leni?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame zatial vybrane len citanie z listu korintskych- hymnus o laske
Odpovedať
Profilova fotka
maycuk, a hladala si to kde? ci priamo v kostole????
Odpovedať
aj my planujemem hymnu lasky.. sobas mame o 15,00 tak myslim ze nebude s nedelnou platnostou.... druhe sme este nevybrali... nasla som do na nete http://www.biblia.sk/sk/1/biblia/sev/...
Odpovedať
aj my mame o 15:00 takze to plati na nedelu. evanielium si nenavyberam...no a citania som zatial nehladala. sobasit nas bude moj kamarat a este budemem musiet za nim vybehnut si to cele nejako nacvicit, tak potom to asi aj nejako dohodneme co sa bude citat.
Odpovedať
Profilova fotka
boze baby vsak uz je to tu.ja mam plno stresov nemozem spat a to mam o tyzden viac casu ako vy.bojim sa ako to dopadne ale uz nech je ako ma bytnemame este ani menu nemame nealko nemam skusku ucesu este ale vsetko hadam stihneme hlavne nech mam draheho v poriadku lebo sme boli v nemocnici :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my mame omsu o 16 net a este nam treba sviecku lebo som kjupila zlu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka srdecna vdaka za tip
Odpovedať
ja zatial nestresujem. este stale sa mi nezda ze uz je to tak blizko. Lovacka, tiez este mame kopu veci, ale uz to mame nejako rozplanovane...dufam,ze tvoj drahy je v poriadku...
Odpovedať
Ahojte oktobrovky tak v sobotu idem na to je tu ešte niekto na 6.10? ;-)
Odpovedať
drzim palce a nech vam to dobre dopadne. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem len počasie ma trápi
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kalli, ja to mam tiez tuto sobotu :-) neboj sa, pocasie sa ma umudrit ;-)
Odpovedať
no to dúfam lebo fotenie máme iba vonku
Odpovedať
Profilova fotka
my mame aj interier rezervovany, ale to len pre pripad lejaku, takze dufam ze tam nebudeme musiet ist :-)
Odpovedať
ale baby, klud. ved ma byt pekne, tak sa vobec netrapne. napr. v trnave je aj teraz pekne teplo a slnecne. no a ja dufam, ze aj o tyzden bude takto.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, klapinka my to mame nejake podobne... aj my sme si vyberali datum podla toho ze 13teho sme sa dali dokopy, sice zasnuby sme mali inokedy... a takisto mi pride drahy v sobotu domov, uz sa ho neviem dockat... a aby som nezabudla tak tiez mame sobas o 15.00!!!!! ;-) kočky co to mate teraz v sobotu veeeelmi drzim palčeky aby vsetko dopadlo podla vasich predstav... :-) x-)
Odpovedať
ahojte oktobrovky, zelam vam nech vam vsetko vyjde ako ma, aj tebe kalli, kedze my sa pozname zo septembroveho fora ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak už sa mi to kráti
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak sestky nase drzte sa a potom cakame na infos.ja sa budem asi vydavat posledna :-D tak dufam ze aj slniecko bude svietit ale dufam len ze vsetko kazdje dopadne podla predstav a nezabudajte svadba bez problemov nie je svadbou ;-) vela stastia x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ale ste sa pekne rozkecali. Ja vam tiez vsetkym drzim palce, nech to dobre dopadne a nech nas slniecko nezradi :-) ;-) :-)
Odpovedať
dakujem všetkým za povzbudivé písmenká
Odpovedať
Ahojte kočky som rada že tu vidím hlavne všetky ,,skalné" ktoré túto tému ťahali cca od januára :-D :-p :-D a 6- tkám prajem krásne počasie a super zábavu. Inač lov zo skúšky účesu si nič nerob. Moja kaderníčka zatiaľ ešte ani nezohnala nejaké špeciálne spony ktoré potrebuje na môj účes. ]-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
leni to mi ani nehovor lebo ked mne povie kadernik ze mi nema cim chopit uces tak ho chytim za nieco... :-N :-D :-D inac mne ide moj v tyzdni ked sa berieme do nemocnoce tak mi je tak vselijako lebo v pondelok bude v nemocnici a dufam ze v sobotu sa bude zenit :-N :-D takze mne je tak vselijako hlavne nech sme zdravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko oktobrovky
Odpovedať
baby, treba na uces nejake specialne sponky. ja mam v plane kupit si len take klasicke cierne... :-N nic mi zatial kadernicka nekazala.
Odpovedať
Profilova fotka
mne kadernicka kazala len klasicke cierne
Odpovedať
som zvedava, co mi vytvori na hlave. mam dost dlhe a huste vlasy no a rada by som ich vsetky vypla...tak uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
urcite nieco pekne, ja som tiez velmi zvedava kedze svadba je uz teraz v sobotu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?