Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
parada... kolko cm ma tvoj opatok?
Odpovedať
Sú to ivoty len na fotke sú dosť svetlé ale môžeš si vybrať biele.
Odpovedať
peknucke su....tu maju ivry bezne v shope.. po 20 liber.. len ja potrebujem bieleee :-(
Odpovedať
Ja mám model 98- pozri stránku, opätok má 3,5 cm ale pre teba by boli najlepšie model 115
Odpovedať
A u nás zase nenájdeš ivory... ]-(
Odpovedať
da sa povedat ze aky chem povrch.. ci vysivany perlickovy iba saten?
Odpovedať
Pozri si materialy a aplikácie. Z nich si vyberáš. :-)
Odpovedať
http://www.lydia.eu.sk/ vyberiem si cislo, povrch farbu, druh? len skoda ze nemju cennik,laebo nechapem preco mi nejde poriadne ich stranka ]-(
Odpovedať
Tá lydia je to isté ako judyt.sk niekedy ich stránka nešla otvoriť takže skús neskôr. Vyberáš si druh kde si pozrieš opätok, tvar topánky a špičku- nedá sa to kombinovať môžeš si vybrať iba konkrétny model ako je nafotený a potom si vyber material alebo aplikáciu ktorú ti na zvolený model dajú. Neviem či nepíšem ako tatar :-p :-D
Odpovedať
nie nie pohodicka pochopila som. a objednavala si rozno cez witt ano?
Odpovedať
Ja som kupovala od Judyt je to svadobný salon sú tam zlaté baby, vedia poradiť najlepšie ak tam zavoláš zo skúsenosti ti povedia či ti budú dobré.
Odpovedať
mali by ich mat aj v poprade a aj v kezmarku.. tak ked nezozeniem tu nieco co mi bude dobre... tak snad kupit na svk.. a ked ani ani pojdem v botazkach...aspon sa mi bude dobre utekat ked si v poslednej chvili rozmyslim..alebo zenicha budem nahanat :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ok tak botasky si balím aj ja tak či onak môžu byť dôležité :-D :-D :-D Veď uvidíš či niečo v UK zoženieš. :-) ale na predajne u nás sa vôbec nespliehaj a už vôbec nie na to že kúpiš hneď veľkosť 42. A na tie od Witt sa čaká aj 4 týždne.
Odpovedať
som zvedava ci nieco zozeniem :-N .. ale snad ano.. ved predsa ma nemozu nechat iba tak bez boticiek :-S ...
Odpovedať
ale môžu.... :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky dakujem za blahozelanie ;-) klapinka veru mame primark ale nemyslim si ze by si tam nasla nejake krasne veci lebo je to len lacny obchod a aj kvalita je lacna :-D a biele topanky juj dnes som bola v meste a uz sa nedostanem az buduc tyzden :-| ale ja by som skusila debernhams alebo next a ci su drahe no moje stali 2700 a to som kupovala na SK takze asi tak a draheho tu v UK a stali 75 libier takze cena asi rovnaka ako moje.ja co sa mi paci stale kupim a nepozeram na cenu velmi :-D :-N ja nemam popolnocne saty lebo na svinky nesiju :-N :-D nemam korunku do vlaov ale tu kupim doma v salone asi neviem najst ziadnu v UK nemam popolnocne topanky a pre draheho koselu popolnocnu kedze ja nemam saty nemam ani sugar almond a uz mi hori termin juuuj panikarim v hoteli mi nevedia dat izby na spanie vraj je cely hotel vypredany ]-( takze asi tak mna ked nevystrie a nebudem sediva do 20 teho tak budem stastna novomanzelka baby a teraz jedna otazocka robite si menovky a etikety?hlavne ty leni.kedze uz budes v tom mat prax nespravis aj pre nas :-N :-D srandujem ale keby ti to nevadilo tak beriem :-D
Odpovedať
Ahojte. -) Janka ja už mám etikety na svadobné výslužky hotové- mám ich aj v albume, urobili nám ich spolu s oznámeniami, sú samolepiace, máme na nich svoje mená aj nové priezvisko , námet rovnaký ako na oznámeniach a dátum svadby. Menovky budem robiť až keď bude isté kto príde cca do polovice septembra. Ak chceš menovky urobím aj tebe. Nemám s tým problém kľudne daj vedieť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem leni x-)
Odpovedať
zatiaľ nemáš za čo......... 8-)
Odpovedať
baby, mna tiez trapia nejake tie etikety na vinko. nejako sa s drahym nevieme dohodnut. ja by som skor chcela take osobne, s menami, datumom a tak. no a drhay chce lent ake klasicke a univerzalne na ktorych bude len ze svadobne vinko...
Odpovedať
leni odporucujem .. urob ty tvoj navrh, drahy svoj, ktory sa vam bude pacit taky vyberiete.my sme spojili nase napady a sme spokojny aj jeden aj druhy.. alebo ty urobis svojej strane take ake sa tebe pacia a drahy svojej ake jemu je vela moznosti a napadov...ja som presurfovala ablumy a ponachadzala celkom fajn napady dolozila k tomu moju/nasu predstavu a bolo..marek budu mat nalepovaciu etiketu, lebo davaju vino a maju flase bez etikety a moja strana privezovaci papierik, lebo mame vodku len sa prosim netrap.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby co to sa tu deje :-N nikto neprispieva :-| rusite svadby :-D no ja ani nemyslim na to ze uz nam ostava menej ako dva mesiace a ja nemam popolnocne saty a ani topanky k nim ale co tam po popolnocnych vsak :-D :-N nieco hadam zozeniem doma.
Odpovedať
myslela som ze cim budeme blizsie k dnu svadby tak sa k tejto teme bude pisat ze nebudem stihat..a tu kde nic tu nic.. to nas je tak malo oktorovych ze piseme stale iba my :-( lovacka, lenka3, lenkasutkova a ja ?? halo.... baby ja sa v nedelu vraciam naspat na slovensko..sama.. nechavam draheho tu to..a ja idem vybavovat, riesit, dotahovat , kupovat...a neviem co vsetko... joj smutno mi je... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky...........aj ja sa vydávam v októbri, nie ste tu len lovacka, lenka3, lenkasutkova a ty klapinka.........ešte som tu aj ja....... a myslím, že také základné a dôležité veci máme už zabeštelované.......samozrejme, ešte musíme zohnať niekde svadobné vínko a môj drahý nemá OBLEK!!!!!!tak to je dosť dôležité lebo neviem, ako ho mám konečne nahovoriť, aby si ho išiel kúpiť....... :-(
Odpovedať
ahoj... super... tesim sa z dalsej oktobrovkej nevesty.. :-) uz nas je teda 5 a este obcas maycuk co to napise.. ;-) jasne, ze nas je viac. x-) ... dudusenko niesi sama/ vlastene tvoj drahy, co nema oblek.. moj drahy si pojde oblek kupovat asi strvtok pred svadbou :-D ale bude popolnocny... :-) to len budu soky
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka.......no, veru nemá ešte oblek.........stále sa vyhovára, že nemá čas, :-| že teraz nie, že potom.......kedy potom.......však už je to za chvíľku.....my máme 20.10., len sa bojím =-) , aby nám nepršalo, nemusí byť úplne letné počasie, len nech nám neprší........a keď bude, tak si poviem, že nám prší šťastie... :-)
Odpovedať
zle pocasie nespominaj pppppppsssssssssstttt 8-) v okoli piestan sa hovori ze ked prsi pocas svaby tak sa lump zeni..a u nas v poprade zasa ze budeme bohaty... u vas zasa stastie :-D
Odpovedať
Ahojte slečny októbrové. :-D Tak sa pozerám tak sa nám to riadne kráti-veď už je septembeeeeeeeeeeer =-) takže na budúci mesiac sme na rade a teraz neviem či sa mám tešiť alebo stresovať- z toho robíte vy??? 8-) My sme boli na pár dni na ryby na Liptovskej Mare ale namiesto chytania rýb sme zbierali hríby ktoré musím ísť teraz čistiť a dať sušiť. :-p Všetky Vás pozdravujem, dúfam že ste spokojné a šťastné kočky. Zatiaľ sa majte ;-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
konecne je september.!!!!!!!!! to znamena, ze oktober je tu co nevidiet. my mame svadbu 27.10. a hrozne sa tesime. nastastie som necakala dlho. sme sa rozhodli v koncom jula, ze sa budeme brat :-) :-) :-) pred rokom by som sa zasmiala keby mi niekto nieco take prorokoval, ani sme sa nepoznali riadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidim, ze sa oktobrovky cinite! ;-) Je nas tu len par a uz ste zapisali takmer 70 stran. My to mame 12. a trosku sa obavam dvoch veci a to, ze bude prsat, lebo oktober je nevyspytatelny mesiac a tak rozmyslam nad peknymi priestormi, kde by sme az tak nezmokli, ale asi predsa len stavim na Stare Mesto. Da sa tam aj skryt v najhorsom pripade. A druhy problem je moja kytica. Trvam si na tulipanoch, ale to by mohol byt problem, vraj nie je na ne sezona... ]-( ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?