Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
ma tu niekto svadbu 27. oktobra? vidim tu len same 13. a 20. ;-) takmer vsetko uz mame zajednane, vybavene, az na nejake drobnosti ako su pohare. len nemam este saty, ani jedny, budu sa sit. uz zacinam mat z toho nervy ze som to nechavala az na teraz.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj irenkat :-) ja mam tyzden pred tebou ale to je jedno vsak vsetky sme predsa oktobrovky x-) ani ja nemam este popolnocne saty ale hadam nejake len zozenie ved popolnocne uz nie su take dolezite :-D
Odpovedať
popolnocne veru nie, ale tie svadobne, moj drahy hovori ze este je dost casu, usite budu za 3 tyzdne, len latka sa zhana horsie.
Odpovedať
Profilova fotka
no veru s tymi svadobnymi by som si asi svihla :-N ja mam svoje uz od januara :-)
Odpovedať
fuuuha, a kupovala si, ci pozicane?
Odpovedať
ahoj irenkat. tak sa pridavam aj ja...no, ved hadam to vsetko pekne postihate...ja mam moje od maja a este sa idu trochu upravovat...to mi pripomenulo, ze musim volat krajcirke... na matrike som bola ale zatial len sama. dali mi tam papier, ktory zevraj musim napisat strojom a mame tam prist obidvaja aj s rodnym listom. tak uvidime. ja by som zase mala taku otazku, ze, budeme sa brat v leviciach a ze ci by sme si tieto matrikove veci mohli vybavit aj v trnave, kedze drahy je z trnavy, alebo to musi byt len v mieste konania sobasa...
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka, na matrike sme uz boli /aspon to/ a potrebovali sme rodne listy a obciansky. to je vsetko, oni ti tam daju nejaky formular vypisat a podpisat pred nimi. aspon my sme to tak mali:)
Odpovedať
to je tak asi vsade. ja som to chcela vybavit sama, lebo drahy je kamionista a malokedy je cez tyzden doma, no ale oni povedali ze nie nie nie, ze on musi prist osobne... ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez som to dala vybavit mojmu chlapovi,lebo tiez tak maju tie uradne hodiny, ze pracujuci clovekj sa k nim nedostane..ale vysla nam v ustrety, sme sli k nej skoorooo ranooo:)
Odpovedať
to je fain, ze ste si to tak zariadili...my to ani rano nestihame. sobas bude v leviciach a my sme v trnave :-( ja to uz vidim len tak, ze si musime zobrat volno a spojime to asi hned aj s tym, ze navstivime nasich a pojdeme popozyvat ludi z mojej rodiny na svadbu...
Odpovedať
lenka este vies co ma napadlo.... potrebujes uradne ovedeny podpis.... skus zavolat na matriku ci by ste ten papier nemohli podpisat pred notarom.. on vam to overi...a len prinesiete.... a notara najdete aj v trnave... ale skus si to overit myslim zeby to mohlo ist
Odpovedať
ako? ze s tym papierom co mi dali vybehnem za notarom a tam to pred nim podpiseme a ja to potom sama odnesiem na matriku? niekto totiz spominal, ze aj priamo tam na matrike treba vyplnat nejaky papier a ten mi asi domov nedaju.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cafte baby.ja mam dnes hrozny den a dokonca aj svadbu by som zrusila tak je to vsetko na figu :-N ;-(
Odpovedať
lenka tak to uz neviem ako... len som myslela ze aj takt by sa mozno dalo.. myslela som ze iba jeden papier sa tam popisuje... lovacka co sa deje?
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka nai sa nepytaj :-| vyzera to vsetko na prdlajs.nechce sa mi ani plakat z toho uz :-S
Odpovedať
tak spusti co sa pokaslalo som zvedavec nenapinaj ]-(
Odpovedať
lovacka, co sa deje? ja som uz tiez mala zopar krat take stavy, ze zrusit svadbu, ale to som este bola v anglicku...neviem co sa deje, ale skus sa na to pozriet tak, ze svadba je hlavne o tom, ze s drahym spojite svoje zivoty a budete manzelia. to je zo svadby najdolezitejsie. a to ostatne...ak sa daco z toho kasle, tak je to urcite neprijemne, ale nech ta to neodradza od toho spojit svoj zivot s niekym koho milujes :-)
Odpovedať
ahojte...........ja mam tiez svadbu 27.oktobra..................inak je to tak ako napisala lenka..........dolezite je ze si beries cloveka ktoreho milujes a s ktorym chces spojit svoj zivot.................my sme mali tiez problemy so svadbou...........najskor bolo vsetko v pohode len potom sa zo zacalo kopit jedno s druhym...........a teraz je to zase fajn..............asi kazda buduca nevesta príde do určitej fázy kedy má toho uz plne zuby.........ale vsetko to stoji zato................zatial mam uz tieto veci na svadbu: moje saty, zenichov oblek, obrucky, vyzdoba, topanky (moje a zenichove),poháre .........najvacsi problemom bolo zohnat topanky pre zenicha.........zháňali sme bledé lebo aj oblek je taky smotanovy................bledych bolo strasne malo a co sa nam pacilo bolo bud male alebo velke............ale nakoniec sme zohnali :-)
Odpovedať
ahoj hirunka. ja som i uvedomila, ze ziadna aj ked dlhsie planovana akcia sa nezaobide bez problemov. my sme nejake tiez preskakali a stale si robime takpovediac podla seba...
Odpovedať
aj ja sa pripajam...treba sa nad nejakymi vecami povzniest a povedat si kasleme na to..aj ked by sme chceli mat vsetko tip top...
Odpovedať
ved to. no a cim blizsie bude svadba, tym to bude viac stresovejsie. ja musim povedat, ze stale nic a dufam, ze to tak aj vydrzi. za mna si tie stresy odbije asi mamina...aj ked zbytocne...
Odpovedať
........baby a kedy mate svadbu a kde a kolkej?...................uz sa nam to pomaly ale iste blizi......... ;-) .......nam oktobrovym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hirunka, my mame 13teho o 4tej v kosiciach. a co ty??? baby, davate nejaky dar aj svojim rodicom? ak hej, akyy??? poradte.. inak nejako nam odchdzaju fotografi, uz dvaja:) takze na poslednu chvilu zhaname, juuuj:)
Odpovedať
maycuk... rozmyslali sme nad ty ze ano ale neviem aky.. vobec netusim....asi podla toho kolko budeme mat peniazkov hurinka: nas to caka 13. oct 2007 o 15.00 hod v Spisskom Bystrom..okr poprad... zabavat sa pojdeme so spisskej soboty
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule maycuk ja budem o 4 tej ale o tyzden po vas :-) my nedavame ziaden dar lebo vsak bude toho aj tak dost co treba platit a este aj otec na rarodky v piatok pred svadbou :-)
Odpovedať
........no my mame svadbu 27.oktobra 2007....v Stupave a v Senci.......teda v stupave obrad a v senci hostina ale iba taka mala ..............my sme mali tiez problem s fotografom...........moc si dovoloval tak sme ho zrusili ale vdaka kamaratke mame druheho.........on fotil jej svadbu, takze som videla jeho pracu.....my rodičom dar nedavame.............ja si myslim ze vrucne slovo a podakovanie ich viac potesi ako nejaky hmotny dar a druha si myslim ze pre nich je najvacsim darom to ze my ako ich deti sme stastne ....no nie?....a kolko rokov si s partnerom teda so snubencom......a kedy ste mali zasnuby?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme zacali s pripravami tiez dost neskoro, az v juni, dovtedy som vobec nic netusila, iba priatel ma prekvapil snubnym prstienkom v maji, ked som sa po 3 mesiacoch vratila z "ciest". ale zda sa, ze vsetko ide, vlastne preferujem taketo kratsie obdobie, lebo potom tie pripravy idu do nekonecna a prilis sa to vsetko precacka. iba moj nazor. pre mna bol zaklad: sala, kostol, saty, dj, fotograf a zakusky/torta, kytica. ostatne moc neriesim, topanky som si kupila v priebehu 3 dni a oznamenia nam robi kamaratka dizajnerka. s darmi pre rodicov sa tu stretavam 1. krat, myslim, ze je absolutne na kazdom pare, co chcu do svadby vrazit a kolko veci navyse chcu riesit. ale asi mame vyhodu v tom, ze svadbu mame v piatok a nie sobotu, takze vacsina ludi je este na piatok volna...
Odpovedať
lovacka uz je vsetko ok?
Odpovedať
Profilova fotka
no uz sa to vsetko vyriesilo islo o to ze nas svedok (draheho svagor)robi tiez v uk a nechceli ho pustit na svadbu.miesto oktobra ho posielali na dovolenku v septembri.a nijak raz ho nechceli pustit v oktobri.ale sa to vyriesilo a my odchadzame spolu z uk 11.10 takze 12 som doma a leni 13 jak na koni pred uradom :-) nenecham si ujst vas obrad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ono svadba v piatok moze byt tiez zaujimava ludia maju az 2 dni na prebratie sa :-D :-D uz som pocula aj o svadbach v nedelu ked je v pondelok volno :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?