Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Kdeže klapinka to nie som ja. Nefotila som sa v nich takže foto so mnou po 13. októbri. :-D
Odpovedať
ok, ale su pekne... ;-)
Odpovedať
ďakujem klapinka za pochvalu, v skutočnosti vyzerajú oveľa lepšie, honosnejšie. :-)
Odpovedať
Ahojte októbrovky. To lov: my nebudeme mať žiadnu ŠPZ ale pokiaľ viem tak v niektorých salónoch ich požičiavajú- skús zavolať do svojho aby ti ich požičali k šatám, niektoré kvetinárstva ich tiež majú na predaj alebo si ich daj vyrobiť tak ako ti písal Martin v nejakej rerklamnej agentúre z fólie ktorú prelepíš na klasickú ŠPZ. Ak by si ty alebo rodičia ich nevedeli zohnať tak ja potom skúsim ok? tak daj vedieť. Dúfam že môj krásavec sa už blíži ku mne.............. x-) x-) x-)
Odpovedať
caute...no, to oznamko by som aj dala, ale naskenovane vyzera uplne inak ako v skutocnosti...no ale dam take, ako som ho nasla na nete...lenka, tie saty su velmi zaujimave a pekne.... :-)
Odpovedať
ahojte Aj ja sa vydavam v oktobri tohto roka. Vybrali sme si krsny datum 13.10. Už mam zajednane pohare, mam narobene pierka vlastna vyroba a teraz pracujem na oznameniach chcem ich vytvorit sama. MAme už zajednaneho kameramana, farara, salu a DJ a starejsiehoa už konecne som si vybrala aj svadobne saty, horsie je to vsak s topankami nikde nemožem zohant neake pekne. TAkže pomaly sa to krati. LEn neviem si dat rady s vyzdobou saly, tiež by somt o chcela sama vyzdobit len neviem ako spravit celo saly, chcela by som tam neake srdiecka len nikde nemožem zohnat polystirenove.Prosim poradte diky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocice, juuuj , sa nam to krati, ze?? ani neviem ako...mam pocit, ze nic nemam, a momentalne svadbu ani nejako nestiham riesit... milusik vitaj medzi nami, pekny datum ;-) lenka3 odkial si si pozicala tie saty?? su dobreeee
Odpovedať
dakujem maycuk Ako to že nestihas svadbu ani riešit, ved sa to tak rychjlo bliži. Už mas vsetko zajednane?
Odpovedať
Ahojte októbrové slečny. ;-) :-D To maycuk: šaty sú zo salónu Princess z PO, neviem či ich majú v KE ale sú v skutočnosti krajšie ako na fotkách v albume. :-)
Odpovedať
lenkasutkova.. pekne mate oznamko... presne ako si hovorila jemne a jednoduche.... maycuk ty aj zijes.. zlahla sa pod tebou zem... co rusite svadbu ked sa neozyvas??? ]-( milusik vitaj v klube... paradny ste si vybrali datum.. najlepsi, verim ze vela bab bude suhlasit ,ze je tak baby? :-D
Odpovedať
mam taky tusak ze lovacka bude tvrdit ze 20.okt je naj... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nieje tak?:-D
Odpovedať
co nove? ja uz asi druhy ked nie 20 den riesim etikety na vino/svaobny alkohol.... viem ze sa da urobit hocico ale mne stale chodi po rozume aby som urobila vsetko jednom style, ako mame oznamko, pozvanie k stolu, menovky, ozboba na auto aj ta tu zapada, taku aj etiketu..... ale neviem ci.... nemam tu v uk papier ...ten som kupovala v ba....a zasa neviem kolko toho zasa budeme potrebovat.. ci to nebudu iba vyhodene peniaze na zmar a pre svadobny rozmar. ]-( .. baby vy robite take cosi? davate aj nejake darceky pre hosti?.... ja hladam male alkoholy, alebo vinka... ale nebude to hlupe ked budeme davat darcek rodinam nie kazdemu svadobcanovy?
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka ja budem davat mandle v cukre.v kazdom vrecusku bude 5 mandli :-)
Odpovedať
etiketu musim urobit, lebo svokruska bude davat vysluzkove mino bez etikety... musim to poriest... mozno nieco vymyslim... dnes mi poslali z jednej vinovej spoloznosti z nitry, ze male vinko 0,25 l hrozienkove 360 sk.... :-D ale zasa jedena ponuka prisla za 22sk rizling vlasky, alebo frankovka...
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka dufam ze mate 100 hosti a kazdemu date to vinko za 360 sk :-D
Odpovedať
caute...tak, trochu som si doplnila album :-D co sa tyka tych eikiet, tak tiez budeme mat nejake a este to musim poriesit, ale bude to asi takym sposobom, ze si nieco navrhnem, asi rukou a potom mi to kamarat hodi do pocitaca a nejako upravi. kupim si samolepiaci papier, on mi to tam natlaci a vinetky su hotove...snad to tak aj bude. len este stale rozmyslam, co by tam mohlo byt...no a asi nie novinka...moja mamina je uz normalne pod tlakom a stresom. normalne som rada, ze som neni doma,lebo by som nic ine nepocuvala... :-D :-D
Odpovedať
vcera sme to s drahym riesili.... takze urobime aj etiketu, presadil samolepiaci papier...a nakoniec sme poriesili aj to aby to bolo aspon ciastocne v rovnakom style... takze kupime take tie trblietky s lepom zlatej farby... bielu etiketu... pismo bute take iste ako na oznamku, aj farba...obraj etikety nazlatim...a snad sa to bude podobat.. uvidime co sa nam podari stvorit.. snad to bude ok... lovacka.. :-) . potom som si este raz pozerala tu cenovu ponuku vinovej spolocnosti.. tak mali dva druhy vina... a to druhe bolo po 860 sk... :-D obetujeme dovolenku do gamibie.... :-D :-D :-D :-D takze darceky takeho to druhu sme zamietli 8-)
Odpovedať
Ahojte kočky. My už máme etikety na výslužkové víno hotové . Urobili nám ich spolu s oznámeniami. Je to podľa nás lepšie riešene ako rozdávať lacnú pálenku ktorú nikto nechce. Naša etiketa je v štýle oznámenia- mám v albume. x-)
Odpovedať
To Lov: nemala som vôbec čas ísť po môjho krásavca aj keď každý deň na ňho myslím :-D len neviem či už je u vašich, daj mi vedieť, pokiaľ nebude cez víkend pršať tak po ňho pôjdem ok?
Odpovedať
lenka.. pekne ste urobili. x-) vy sme si vymysleli zlozite oznamko... a k tomu urobit etiketu dalo zabrat, ale nakoniec sme celkom spokojny...
Odpovedať
jaj, babanky, tak sa nam to krati...13. stky to mam dnes o dva mesiace...mne sa to nejako furt nechce verit, ze za tak kratku dobu sa budem vydavat.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si dnes vsimla, ze do kelu o 61 dni..uf..panikaaa
Odpovedať
Profilova fotka
lenka 3. ja si z presova tiez poziaciavam z angela..nuz, tie tvoje mi uz asi nedaju..:) skoda no, snad budu mat este nejake,kym si tam pridem vybrat. joj baby, nejako som zaspala, musim sa prebrat a konat konecne nieco!!!! vy uz urcite mate vsetko vybavene, caje ste :-D
Odpovedať
ja som dnes mala na plane, posielat elektonicke oznamko kedze je to predne 13 a za 2 mesiace.....ale akosi mi zredlo..... tak som posluchla moju polovicku a bude sa posielat priblizne v rovnakom case ako aj papierove... predstavila som si ako idem pred oltar..... a otocka a behy prec...... :-D hm..panika
Odpovedať
ale co si, to vobec nie. my este nemame svadobne vinko ani nealko, nemame pozvanych ludi a este by som mala ako tak trochu naplanovat casovy sled pocas svadobneho dna. no a este kameraman chce aky taky scenar, tak so vsetko musim dat na papier...len keby som mala cas... :-N
Odpovedať
maycuk ale kdeze vsetko ani my nemame .... ja si stale nemam co obut a prezliest.... etikety su iba pre draheho stranu.. pre moju musim tlacit na papier ... lebo oni lepia a davaju vino... mi tvrdy alkohol a to uz nsai maju kupeny takze sa bude iba suzkou prvezovat... s fotografkou som sa este nestretla ale vraj nas bude fotit.. no ako som zocila fotky ktore nafotila... ;-( hladam ineho....kameraman nebude... iba sesterka... kdeze ludia pozvany... iba telefonom aj to iba dve rodiny s draheho strany..osobne az niekdy v septembri.... joj kdeze vsetko mam pocit ze okrem obrucok nemam nic..ale keby ze tak mysim ze aj to nam staci.. x-)
Odpovedať
no baby, ako tak citam, tak este nas toho caka na vybavovanie...no ale snad to vsetky zvladneme a hlavne bez stresov :-D
Odpovedať
baby uz ste boli na matike? ake ste potrebovali doklady?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?