Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
a čo tam?
Odpovedať
Profilova fotka
len tak na dovcu :-D
Odpovedať
Ale prečo Taliansko? Mňa nejako Europa neláka.... J aby som radšej Egypt, Tunis.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tam to mojho nelaka a taliansko milujeme obaja x-)
Odpovedať
A kde chodíte do Talianska? Máte nejakú obľúbenú oblasť?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemame lebo spolu sme este neboli :-p :-D je to taka haluz ja viem ale mame obaja radi taliansko a chceme ist spolu leni utekam do prace ked tak vecer pokecma s tvojim :-D :-D
Odpovedať
ok, pokecaj :-D papa nech ti to zbehne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni tak zavoj je uz u mna :-) neviem ako vyzera lebo som ho ja nerozbalovala ale drahy podotkokol ze vsak nie je biely :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby kde ste?
Odpovedať
Čo sa týka mňa tak som stebou na skype. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni :-D :-D :-D
Odpovedať
co sa tyka mna , v tichosti vas citam ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a co sa neozves
Odpovedať
nemam ani s cim.. nemam noc nove, :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ani ja ale lenka ma novy zavoj ktory mam ja doma :-D vsak leni :-D
Odpovedať
aky je pekny? stihol este odvoz na svk?
Odpovedať
Profilova fotka
no hej na buduci tyzden leti na svk a je krasny a je dlhy dufam ze aj lenke sa bude pacit
Odpovedať
chcela ho sa aby sa jej tahal po zem, ako bol na obrazku? nesla mi stranka :-( ... uz aby ju opravili
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne nesla a este aj net mi padol mam nervy v koncoch z tohoto uz ]-(
Odpovedať
Jaaaaaaaaj kočky je krásny taký aký som chcela, aspoň tak vyzerá na fotkách verím že aj v skutočnosti je taký krásny, ešte raz ďakujem Lov za pomoc. x-) :-D x-) Klapinka ja som chela aby môj závoj bol minimlne po zem a ten môj je doslova prémiový. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak sa tesim s tebou... pekney je na foto.. som zvedava ako bude vyzerat na tebe nevesticka.. ;-) ako ho pripevnis?
Odpovedať
Budem ho mať iba na fotenie a na samotný sobáš keďže sa s ním nebude dať veľmi hýbať. On sa dá pripevniť jedine klasickou sponkou. V jednom salone mi vysvetľovali že závoj tohto typu je viacmenej ,,jednorázovka" keďže sa tá krajka zvykne od tých sponiek potrhať ale ja som iný nechcela takže som s tým zmierená. 8-) :-N
Odpovedať
leni ake budes mat saty ci je to prekvapko? ale kedze zavoj nieje biely asi nie biele ze? ja stale neviem co s vlasmi a co do niech ci sponky korunku,ked zao tak z organzy, aby som ladila k satam..ale este je to v stadiu riesenie..asi ked mi bude priharta dozhodnem sa pre nejaku moznost.. :-(
Odpovedať
To klapinka budem mať šaty ivory a sú to tie v mojom albume ako prvé. A účes už viem aký budem mať a pačia sa mi živé kvety do vlasov takže to už mám vyriešené.
Odpovedať
ahojte...tak sa zase po case ozyvam aj ja...ja jednu novinku...mame hotove oznamenia...su take ako som si predstavovala...jednoduche a pekne. sa moc tesim z nich. ak mam pravdu povedat, je to taky divny pocit, ze je na nich moje meno. doteraz to bolo stale len o druhych a teraz tam svieti moje meno... Uz ich asi coskoro zacneme aj roznasat... :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, mne dnes došlo že nevesta je stredobodom pozornosti............... :-p :-D to je pre mňa pohroma!!! :-D ja to tak nerada :-N :-N :-N ale nejako to vydržíme nie kočky??? Lenka daj oznamko do albumu nech pochválime. ;-) ja som práve poslala oznámenie kamarátovi do Nemecka. Rodičov pozývame o týždeň. Objednala som na ten deň 25 koláčikov z pekárni ktorá nám bude piecť na svadbu aby sme ochutnali aké robia tak sa teším. Aj medovníčky už mám objednané. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, hlásim že som si dnes rezervovala popolnočné šaty, som dosť zmetená lebo takéto som si vôbec nepredstavovala že si vyberiem. :-p :-N Farba je marhuľovo- dnedastá a sú dosť honosné od Eddyk. x-) :-D
Odpovedať
hlavne ze si sa v nich dobre citila, nase sny sa casto menia... aj nakoniec na to naco sa zmenili je celko fajn dalsi sen... o kus poezie som tu asi aj stvorila :-D nemas foto? som zvedava... ja si pojdem niekdy v septembri kupi do polska volaco, dufam ze mi padnu nejake do oka..
Odpovedať
To klapinka: dám ich do abumu. ;-)
Odpovedať
leni peken su, ale presen ako dovoris , ine ako si planovala...preco niesi ty v nich odfotena.. ci si to ty??? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?