Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
no, co som ja pozerala svadobne oznamenia, tak 7 sk je vyborna cena. tazko by si nasla lacnejsie. asi ani doma vyrobene by neboli lacnejsie.
Odpovedať
ja tak pocitam nas svadobne oznamko vyslo na 7-8 sk..ale mame aj menovky a etikety na svadobny alkohol..mysleli sme v pociatky ze to bude lacnejsie...ale predrazilo sa to skuzkou kupovanou v UK.Na SVK stoji meter stuzky 9-10 sk a tu 30-40 sk v prepocte...No nevedeli sme nikde zohnat taku farbu.. baby ako ste vy a vae polovicky na tom s tancom..aky ste si vybrali ako uvodny tanec?
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, moj sa uci tancovat kvoli svadbe :-D som stastna, lebo sa mi podarilo nemozne ;-) a to sam a dobrovolne sa prihlasil a trenuje s ucitelkou tanca ;-) na uvod by sme chceli nejaky pekny strausov valcik, este uvidime, mozno Na krasnom modrom Dunaji
Odpovedať
valcik skusame aj my.. stiahli sme z netu kroky a cvicime..ale ja mam akesy zle navyky a moj drahy ide presne podla krokov takze posobme dojmom "dva dreva"aspon sa mi zda.. ach jaj..
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme spolu este neskusali :-) zatial trenuje a potom sa nejako zladime, som sama zvedava, ako dopadneme ;-)
Odpovedať
bude sranda... aj my sa nad tym bavime... a ked nepredvedieme super vykon aspon bude sranda... ked nam to nepojde zavrabcime na sladacik x-)
Odpovedať
Ahojte slečny októbrovky. x-) Celkom dobrá téma tu začala. My by sme tiež radi nejaký valčík ale ešte nemáme vybratý. Chceli by sme ani nie veľmi vážnu skladbu ale ani nič veľmi pomalé a ani žiadnu ľudovku. Tak môžte niečo navrhnúť. ;-) :-) A čo sa týka tých oznámení tak tá firma objednáva aj cez internet tak ak by ste mali záujem tak dajte vedieť. Ja mám svoje v albume. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! dlho som sa tu neukazala, ako sa mate? :-)
Odpovedať
Ahojky..asi tak dlh ze je ta asi ani nepoznam :-) .. vitaj.. co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
noo dnes som bola pre oznamenia, obrucky sa nam uz robia, uz aj tie nauky v kostole absolvujeme takze tak... pozeram ze tu riesite nejaky valcííík...my budeme mat draheho kamarata dj, ktory hra a spieva nazivo tak dufam ze to dopadne ok...
Odpovedať
Profilova fotka
moj akurat trenuje na hodine tanca :-D nove zatial nic, dufam, ze buduci tyzden bude oblek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my to nechame na nahodu, hadam sa neposlapeme.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no my by sme to nemohli :-D lebo moj maco nevie vobec tancovat :-) teda teraz uz trosku vie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na tom lepsie vieme tancovat, lebo uz sme spolu par krat boli na oslave a svadbe takze nacvicene by sme to mali mat... aspon dufam... :-)
Odpovedať
caute. mam jednu novinku :-D dnes sme si boli vybrat tie svadobne oznamenia a bola som prekvapena, ze to ani nebude take drahe. bude to asi 3500, takze pohodicka. cakala som viac. no a co sa tanca tyka, tak u nas je to asi tak, ze obaja vieme tancovat, ale kazdy mame iny styl. ale uz som sa s drahym dohodla, ze si niekedy trsneme aby sme sa zladili. no a prvy tanec bude asi valcik na krasnom modrom dunaji. je to taka pekna klasika.
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme tiez ten valcik :-D bude to uzasne ;-)
Odpovedať
to urcite a hlavne ked budeme zladeni. moj drahy je velky tanecnik a ja mu casto krat nestiham. preto to este musime trenovat. :-D :-N
Odpovedať
dohoda vsetky oktobrove budeme tancovat na Strausa.... ten z nas bude mat radost :-D snad to zvladneme..
Odpovedať
Profilova fotka
ups, ja som septembrova, budem v premiere trosku skor pred vami, dufam, ze navadi :-N :-N
Odpovedať
to hej. ale ved to je aj taka klasika.
Odpovedať
ked som sa stretla s DJ tak mi odporucil prave tuto pesnicky, je laka pekna slavnostna..a da sa zvladnut na nu tanec.. tak skusame
Odpovedať
lenka tak super si vybrala a rychlo a prvy sup ci ste vyberali preberali...? ake bude ? joj ale som zvedavec co?
Odpovedať
no urcite to nebolo na prvy sup. uz sme mali albumy aj doma a uz vtedy som si nejake vyhliadla. no a dnes sme tam stravili asi hodinu. drahemu to bolo v podstate jedno, tak som vybrala take, ako sa pacili mne. su take uplne jednoduche. v lavom hornom a pravom dolnom budu mat take pretlacene kvetinky. neviem ho opisat. ked sa bude dat,tak ho dam do albumu. no a text mame tiez taky klasicky. ja nemam moc rada take vycackane basnicky ked ide o takuto vec.
Odpovedať
biele?
Odpovedať
lenka kde si kupovala korunky na tej vystave, ci velkosklade? Volaco sa mi mari... kolko ta vysla?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte oktobrovky :-) sa to tu rozbehlo teda no ale ja utekam do prace :-| majte sa a kecajte nech mam co citat vecer :-)
Odpovedať
Ahoj Janka, nevieš kde je môj krásavec??? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
klapina, oznamenia budu na kremovom papieri a vytlacene zlatym pismom. aj sa mi to hodi, lebo v takych farbach budeme mat aj vyzdobu. :-D tie korunky, teda tie prve dve som kupovala v tom velkosklade, a tu kvetinkovu, ktoru budem nakoniec aj mat som kupovala normalne v obchode. tie prve dve boli dost lacne. jedna tusim 5 libier a ta druha asi 8, takze fain. ta kvetinkova bola trochu drahsia, asi 25 libier, ale aj tak sa mi to zda celkom dobra cena.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babule kolko druhov alkoholu kupujete a asi po kolko flias z kazdeho? mammina uz stresuje a neviem ci staci co sme uz pokupili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, my pocitame: mame cca 80 ludi.... + priatelia, co budu mat indi-vindi kutik pre seba (nebudu na oslave, to su taki co nam pridu zagratulovat, ale nechcu byt na hostine, tak sme pre nich pripravili aspon male obcerstvenie): 20 flias borovicky 0,7 l, 20 flias hruskovice 0,7 l, nejaka domaca slivka, cca 5 velkych fernetov 1 l a 5 flias broskynovej vodky 0,7 l (to keby nahodou niekto chcel sladke)... plus vinko, asi 25 litrov biele a 15 litrov cervene ratame tiez 2 litre nealka na hlavu + pivo, ak by niekto chcel :-) + ako vysluzky budu male 0,5 litrove flasky hruskovice
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?