Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Daj foto. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok musim odfotit pockaj hned to bude x-)
Odpovedať
čakáááááááááááám 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka uz som to tam dala x-)
Odpovedať
Jééééééééj takže svadobná bižutéria? Tak to je super. Máš vybraté krásne šatky ako pozrám. Jaj nech nám ten pol rok zbehne že? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved sa uz neviem dockat.ano dostala som supravu od swarovskeho a neviem sa na nu vynadivat x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Ani sa ti nečudujem :-) Ja okrem šiat nemááám nič :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ja este chcem kupit drahemu manzetove gombiky ale neviem ci mam kupit nejake srandovne alebo nejake slavnostne
Odpovedať
Tak o tom ani neviem. To ako nevesta kupuje manžetové gombíky? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
leni neber to tragicky ze nemas este toho vela lebo ani ja by som nemala keby sme boli doma ale pideme az tyzden pred svadbou tak nam nic ine neostavalo.neboj stihnete to vsetko nacas x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka ano vraj ano ale kto by mu kupil ak nie ja :-D x-) ja mu rada vyberiem nejake pekne :-) ja som rada stale ked nieco pekne kupime ale uz musim zacat setrit :-o
Odpovedať
Ja sa nebojím. Ja len chcem teraz objednať kameru, DJ, fotografa a ostatné si nechám na leto. Ja som len nevedela že nevesta kupuje gombiky :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mozno ze nie ale tusim ze koselu a gombiky a kravatu kupuje nevesta ale nie som si ista ale my platime vsetko spolu takze je to jedno :-D
Odpovedať
Aj my si všetko platíme samy a rodičov na svadbu pozývame. Ešte ani o tom nevedia jaj to bude radosti po tokých rokoch :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenka to chces povedat ze vasi rodicia este nevedia ze mate svadbu?to bude prekvapenia co?
Odpovedať
Rodičia o svadbe nevedia. Pravidelne sa vypytujú, ale my sme zatiaľ ticho. Oni budú veľmi iniciatívny a na to nemám chuť keďže chcem aby bolo všetko podľa mojích predstáv. 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni no drzim palce aby sa vam to podarilo udrzat v tajnosti ;-)
Odpovedať
A informácie o kameramanovi p. Sakáčovi náhodou nemáš?
Odpovedať
Profilova fotka
leni veru nemam ja som videla par vidi a hruza des ani jedno sa mi nepacilo a tak som bola rada ze mam toho koho mam x-) inac kupila som aj album na fotky kuk album ;-)
Odpovedať
Ok zapisujem. Ty budeš moja kontrolka čo ešte mám kúpiť :-D :-D :-D . Inač toho Sakáča dievčatá tiež veľmi chvália tak ho mám ako rezervu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule tak ako valentin?priniesol nie co? :-)
Odpovedať
ahojte buduce manzelky Nas termin je 13.10.2007. Kedze moj drahy je za hranicami svk, vsetko sa snazime riesit v predstihu. Nechcem mat stresy mesiac pred svadbou, ze co som este nevybavila a na co som zabudla. Posielame maily na objednanie saly, fotografa, a hladam pekne namety co by sme mohli mat a ake. Este stale nevieme kde bude svadba. Ci v meste trvaleho bydliska Mareka (mojho snubenca- Vrbove) alebo v mojom- Poprad. Rozhodne krajsi kostol, a lepsia ponuka restauracie. Zatial mame svadobene oznanamenie (aky typ). Vyrobili sme si sami... postaci uz iba kupit kvalitny papier a dat tlacit (ked budemem vediet miesto svadby:)))) Drzim palce a verim v krasnu jesen :) monika
Odpovedať
Vitaj Klapinka.Tak ani ty si neodolala jeseni? dobre si urobila :-D :-D :-D. Máme rovnaký termín aj napriek tomu, že sme mali naplánovaný 6. október ale na tento deň už bol obsadený fotograf a kameraman ktorých sme chceli takže sme to posunuli o týždeň tak sa teraz vytešujeme. To lovacka: všetko vybavené a dohodnuté ako máš ty!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Ahoj Lenka ja sm si myslela ze vsetko je v pohode. To ze asi vieme kde to chceme, posielam maily fotografom a kameramanom.....Ved klud pohoda....na vsetko je cas.... No ked tu tak citam prispevky tak s hrozou zistujem ze baby maju uz saty, svadobne oznamka......viac menej skoro vsetko..... NO a my nemame skoro nic... vlasnte mame.. vieme kde to zozeniem.... Tak snad to vstko postihame do oktobra.... Ako ta citam, ze ste rodicom neoznamili.... svadbu... Moji to vzali tak ze ok, ale ked som im povedala ze svadba nebude u nas.. tak neboli nateseny.... pridem domov...poukazujem co sa mi paci.. vypocujem si ich nazor.... spravim svoj usudok..... ale potesi ma kd sa maminke paci o co mne.... No a svokra cakatelka :))... ma postoj asi taky isty.... ked o nieco poprosim rada pomoze...no nechava rozhodnutie na nas.... V tomto mame rodinky v pohode... monika
Odpovedať
To klapinka: na to aby si všetko vybavila a nakúpila je dosť času, ale ide o to aby ľudia, ktorých si vyberieš neboli už obsadení :-| . -to sa stalo nám a tiež som si myslela že máme dosť času. Takže preto sme sa teraz poponáhľali a objednali kameramana, fotografa, sálu a DJ, ešete zájdem na mestský úrad a ostatné veci si nechávam na leto takže pohoda. Inač šaty odporúčajú objednávať aspoň 5 mesiacov dopredu aby sa nestalo, že tie ktoré si vyberieš už budú obsadené. Tak dúfam že som ťa veľmi nevyplašila :-N . Nech sa ti darí ;-)
Odpovedať
dakujem za rady saty planujem ist kupit do sudedneho polska... a potom mozno predat..ak sa podari.. :)) aj ked neviem ci je to dobra volba :-S tento tyzden som v Uk, oddych po skuskovom som prisla hladat v naruci mojho mileho, ale ako nahle pridem domov tak idem rokovat :))) a priebezne objednavat salu... co vlastne najskor..kostol, salu,a potom vsetko k tomu....alebo..podla coho volit dolezitost? Ty si sa rozhodovala podla coho? My niesme ani na 100% presvedceny ci bude svadba na vychode v poprade alebo vo vrbovom....:))) no mame v tom chaos, este len bude sranda :)))
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babule leni tak som rada ze sa vam nakoniec podarilo vsetko presunut a som si ista ze 13 tku si budete pamatat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka najprv sa musite dohdnut ze kde bude svadba v ktorom meste a potom zarezervovat salu,Dj,kameramana a fotografa a potom aj kostol.a ak chcete mat sobas v kostole tak nezabudnite ist na nauku lebo bez toho vas nezosobasia.A je to vsade ine niekde usite ist aj 3 mesiace pred sobasom na nauku.A ked uz budete mat toto vsetko tak zvysok su len malickosti ;-)
Odpovedať
Ja som si zvolila system: - rezervovať sálu - vytešovať sa už z konkrétneho termínu - potom zistiť že vybratý kameraman a fotograf sú už na tento termín obsadení - porozmýšľať a nájsť najideálnejšie riešenie - obvolať všetkých či majú voľný termín o týždeň neskôr - tešiť sa z nového termínu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Takže poda mňa: sála, kameraman, fotograf, DJ, kostol- úrad.
Odpovedať
Ahoj Janka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?