Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Ahojte slečny. To Janka: tak ja sa tak tešííííííím že asi nezaspím, daj hneď vedieť aj o pol noci čo a ako a hlavne kedy!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni objednane a postovne 1-4 tyzdne ale dufam ze dojde rychlejsie
Odpovedať
dufam eni za sa bude pacit..... tesim sa s tebou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to aj ja veru dufam ze bude pekny :-D
Odpovedať
urcite bude... na obrazku bol paradny..
Odpovedať
Profilova fotka
len neviem kde je lenka :-D asi dospava vsak leni :-D
Odpovedať
lovacka ahoj.. no na kloho tu nenarazim :-) dlho sme nepisali co? uz mate vsetko na den D pripravene?
Odpovedať
lovacka- janka... lenka pisala ze sa velmi tesi ze asi nezaspi... tak asi dospava..ako si napisala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nelinka a coze ty tu na ms?
Odpovedať
len som zahliadla ze si napisala posledny prispevok.. tak ze ta aspon pozdravim :-D
Odpovedať
Ahojte slečny, nespím :-D len sa od rána flákame, o chvíľu idem cvičiť. Ja len že bodaj by ste mali pravdu s tým závojom- aby bol krásny. :-D x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni a ja ta vyhliadam na skype a teba nikde
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dnes si ma mala hľadať okolo Ubly a Širávy a nie na skype. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nasli ste nieco? neli mas ip
Odpovedať
Bedle, hlavne sme sa išli okúpať, blízko hraníc je kaňón s uzúrovou zelenou vodou je tam prekrásne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemas foto?kde to je?
Odpovedať
Ja neviem jkde to je, je to koniec sveta :-p- ďaleko a foto nemám lebo sme sa išli kúpať a nechceli sme brať mobil ani foťak so sebou keďže tam bolo viac ľudí. Nabudúce už odfotím. Utekám cvičiť ale večer sa vrátim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok maj sa ;-)
Odpovedať
Ahojte slečny októbrové. :-) To Lov: ja len že sa mi doma náhodou dostal pod ruku meter tak som ti odmerala závoj a má cca 1 meter. To len kvôli upresneniu lebo na fotke čo som ti poslala nebol celý. 8-) ;-)
Odpovedať
ahojte baby. ako tak pozeram, tak pisete odusu. ja som zase tak pomenej tu. minuly tyzden som bola v lv, ale teraz som uz u draheho. no a vyzera to tak, ze som si nasla robotu, tak od prveho nastupujem. budem mat aj net, tak snad sa mi podari castejsie sa ozvat. zatial krasny vecer
Odpovedať
ahooj leni... takze uspech....tesim sa s tebou. ako pokracuju pripravy?
Odpovedať
ano, uspech. som rada. teraz som na urade, bola som tam zopar krat a uz mi to lezie na nervy. takze este ma caka jedna navsteva, snad posledna. no, co sa tyka svadby, tak zatial nejako nic moc sa nehybe. akurat som si nasla super krajcirku, ktora mi bude sit spodnicku a upravovat saty. vyzera byt velmi skovna. musime sa pustit aj do tych oznameni....neviem preco, ale mne sa zda, ze este stale mame dost casu na vsetko...
Odpovedať
Profilova fotka
leni tak blahozelam k tej pracicke ;-)
Odpovedať
dakujem. fakt som rada. budem robit pre buduceho svagra. dufam, ze to bude fungovat :-N ;-) moc som nechcela, ale niekoho tam potrebuju, tak sa im akurat hodim...
Odpovedať
lovacka.. vy uz svadobne oznamka? lenka...ja som uz zacala s oznamkom..ale kym ich dokoncim.. joj este taky tyzden.. keby som vedela.. vymyslela by som si nieco jednoduchsie.. ;-)
Odpovedať
klapinka, ja to asi budem riesit tak, ze si vyberieme nejake a dame si ich spravit. asi by som nemala na to nervy a obvzlast nie teraz, ked zacinam v novej robote. no a vyzera to tak, ze budem mat dost dlhy pracovny cas tak ked pridem domov, som rada, ze nemusim nic robit. :-N
Odpovedať
aj tak sa da... my sme zvloli cestu samovyroby ze nas to vyjde lacnejsie...ale ako tak pocitm ani nie.. este ze mam prazdniny..lebo keby ze chodim do skoly a mam povinnosti..asi by sme to rieslili inak..alebo aspon jednoduchsie.. zacinas v praci od 1.?
Odpovedať
no ved koli tomu to aj my riesime tak, ze to dame robit. bude to urcite jednoduchsie, aj ked mozno trochu drahsie. no ale co uz. najhorsie je, ze drahy nema nikdy cas, aby sme tam vybehli. skusam ho nahovarat na zajtra doobeda. zacinam prveho...a mam z toho zmiesane pocity...
Odpovedať
Ahojte, my sme si dali robit oznamenia a stali nas 7 Sk. Mne sa zdala dobra cena. Nevem o kolko by vysli menej domacej vyroby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko. Aj ja budem mať svadbu 13.októbra...a už skoro máme všetko.Aj ja si robím oznámenia sama.Ocko mi s tým pomáhal. Ja strihám, lepím, viažem mašličky..je to drina , ale ja to robím s radosťou:-) Mám už skoro dvojročnú dcérku a popri nej sa to veľmi nedá, iba keď zaspinká :-) Ešte mám s tým kopu práce, ale dúfam, že to stihnem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?