Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
To Janka: my máme svadbu na úrade- takú rýchlovku za 20 minút sme vonku :-D :-D , budem rada ak prídete bude to o 15.30hod, dnes som bola v jednej galantérii a mali pekné krajky ale biele alebo hnedé a mne treba ivory tak neviem či niečo také zoženiem ak áno tak určite si ho dám ušiť. Všetko sa určite dozvieš ;-) . a s tým požičaním to myslím vážne, ten druhý závoj odfotím a v priebehu pár dní dám do albumu. To klapinka: my máme svadbu v takej klasickej reštaurácii takže žiadne vážne špecialitky asi nehrozia, a k tomu všetkému sa mi veľmi ťažko komunikuje s prevádzkovou, sme si dosť nesympatické :-p a pri každom mojom návrhu nesúhlasí a po rozobratí problematiky zistíme, že nemá dôvod na nesplnenie môjho priania ,,len ona to zatiaľ tak nerobila" takže ešte uvidím čo a ako. Konkrétne menu máme dohodnúť mesiac pred svadbou Ja mám predstavu takú že ako predjedlo bude niečo skôr dekoratívne ako srdiečka z bieleho pečiva s lososovou paštétou a oblohou, polievka kuracia a jelo zatiaľ neviem, určite niečo na prírodno a potom švédske stoly cca 160 porcií do ohrievacích pultoch z každého druhu jedla- kuracie, bravčové, staeky, údené varené koleno, ryby, syry, pirohy, boršč, bezmäsité, šaláty a studené misy, nech si každý dá čo chce a kedy chce.... x-) Príjmem každý iný návrh. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm leni ak sa mi podari dostat este do tej galanterky lebo je to od nas asi hodku autom tak ja sa ti na to pozriem alebo pozri na ebay a ja to kupim a poslem ti ;-)
Odpovedať
Ja s mojou angličtinou si neobjednám ani hot dog :-p :-D takže zo mňa nič!!! A koľko by to vyšlo ak by si to poslala na Slovensko? Trebalo by asi 6-7 metrov.
Odpovedať
Profilova fotka
leni len povedz mi aku to treba.ma to byt stuzka?ako napriklad na balicky a tak?
Odpovedať
Nie , volá sa to že syntetická krajka, dám hneď do albumu presne taký závoj aký si predstavujem a táká krajka akú potrebujeme je na ňom mala by byť cca 3-4 cm široká, čakaj!!! x-)
Odpovedať
Už!!!!!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok leni videla som tak pozri na tom ebay maju tam nieco take a ja by som to kupila potom
Odpovedať
ok idem hľadať. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nechaj mi to v ip lebo dnes vecer uz makam :-( ]-(
Odpovedať
A ako ti dám vedieť že ktoré si máš pozrieť? Žiadne označenie pri tovare nevidím, našla som už hotový závoj dlhý 260 cm je veľmi pekný.
Odpovedať
Janka kde siiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! ja už mám vybraté :-D a neviem kde ti mám poslať link. :-( :-p :-D tak ja ti to pošlem do IP.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
leni tak zajtra sa tu stavim urcite.nemas skypa aby som ti vedela dat vediet ze som uz na nete?ak hej tak mna najdes pod nicom lovacka :-D inac nasla som ho aj ja na nete ;-)
Odpovedať
Lov máš IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni ip :-)
Odpovedať
jasne ze som ja tu..ale patrim aj do popradu.. :-D co mas nove? ja som vyrobila vcera etiketu na alkohol...nevedela som zohnat ziaden pekny obraik..a k tomu este aj aby sa dal pouzit tak som si nakresila sama.. lepsie povedale napodobnila som uz existujuce.. inak nic zohnali ste tu kraju nakonies s lenkou?
Odpovedať
Profilova fotka
nie zohnali sme cely zavoj :-D kuk do jej albumu a tam ho ma tak cakam co mi napise ci sa jej paci a ci ho teda mam kupit :-) a vecer by som ho objednala a svagrina by jej ho doniesla domov
Odpovedať
kedy najblizsie ides ty domov?
Odpovedať
krasny je ale dlhy.. ja stale nieviem co so vlasov.Pozeram po ebay ci neuvidim nieco co sa mi zapaci..ja by som si dala iba nejake ozdobne sponky, no mamka stale ze co mi daju, aky vienok dole ked ziaden nebudem mat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja az tyzden pred svadbou ak sa postasti tak la vasej uz budem doma a mozno aj lenku pojdem pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
je to take zlozite leb mame len 4 tyzdne dovolenky a ideme tyzden pred svadbou domov a potom chceme ostat este 2 tyzdne po svadbe doma a tak ideme na 2 tyzdne na kubu x-) takze dufam ze nam to takto vyjde a ze nas pusti sefstvo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm nastastie my nemame takuto tradiciu mame len redovy takze ziaden venok sa nebude davat dolu :-) a ja chcem korunku do vlasov ale este ju nemam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a ja zavoj urcite chcem takze aj tak by som s tym nemala problem :-D
Odpovedať
nooo na kubu by som isla aj ja..a myslim ze ani draheho by om nemusela prehovarat... my sme planovali ist do gambie,ale niesu financie, mozno na vianoce... teraz svabobna cesta bude asi iba autom so SVK do UK... ale myslim ze ani taka nemusi byt zla..
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka aj nas caka cesta autom aj na SVk a aj s5 do uk potom ale kubu si neodpustim.a financie ani my uz nemame co treba zaplatit dovcu ale chceme si to poriadne uzit x-)
Odpovedať
x-) jasne ze ved tak to ma byt... no ja mam aj skolu este jeden rok v ba... takze mame iba jeden prijem... ale radujem sa s vami... budem na vas mysliet, verim ze aj vy si spomeniete ked budete tancit salsu a popijat kubansky rum... x-) joj.... aj ja by som sla... hned
Odpovedať
Profilova fotka
to vies ze si spomeniem :-D vsak ja sa aj urcite ozvem ale este pred tym nas caka to najdolezitejsie a to svadba :-D tak teraz sa musime na to sustredit :-N ale poviem ti ze ja som na dovolenke nebola ani nepamatam takze sa mi naozaj uz zide :-) a vy co mate nove?a kam idete do Uk?idete za pracou ci len tak na dovcu?
Odpovedať
my smev UK v peterborough, drahy tu po skonceni doktorantury na strojarina v ba, dostal pracu tuto v odbore. Tak nebolo nad cim rozmyslat. V septembri to bude rok...aj ked ja som v january bola tri mesiace na letny semester naspat v ba.... zimny som mala individualny plan... inak nic nove.. zacinam mat pocit ze nestihame....uz sa mi o tom aj sniva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak idem ja zarabat teda na tu dovcu tak dufam ze tu este cosi popisete ze budem mat co citat vecer ked skoncim :-D maj sa pekne klapinka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa sniva a niekedy je to riadne hrozne co sa mi sniva :-N no utekam lebo zase meskam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?