Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
cafte oktobrovky :-) kde ste vsetky?
Odpovedať
Ahoj Janka, ja som tu na chvíľu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni nevies kto al v akbume vyzdobu saly v oranzovej farbe?
Odpovedať
Nie, musíš hľadať. 8-) Ak niekde uvidím tak ti dám vedieť. Chceš pre seba oranžovú výzdobu?
Odpovedať
Ahojte baby, my sme uz boli na matrike. vybavili sme to, ked mal drahy dovolenku a dosiel do BA. museli sme tam byt obaja. pre uplnost, budeme mat civilny sobas. tak neviem ako to je pri cirkevnom.
Odpovedať
lovacka....majtika ona mala oranzovu.aj v bazare som videla.. vyzdobyeska mali takej farby, aj esko ktosi... ides mat svadbu do oranzova?
Odpovedať
Ahojte slečny- októbrovky, ako sa máte? Dnes som si kúpila nilonky, konečne mi jedny padli aj farbou, aj krajkou aj veľkosťou tak som rada, takže už len spodné prádlo a môžem ísť. :-D Už mi aj včera doniesla kamoška z Ikey sviečky, svietniky a vázičky tak sa vytešujem. x-) x-) x-) Zaťiaľ sa majte pekne, ja sa ,,musím" ísť teraz motorkovať!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babule hej ideme mat svadbu do oranzova ale nie pre to som to zhanala ale koly stolom ako tam boli tie stolicky do sikma pozasuvane holky ja mam problem.neviem kde sa ist fotit chcela som hrad krasna horka ale to nestihame v den sobasa.museli by sme sa fotit v pitaok a mne sa to nejako nepozdava :-|
Odpovedať
ahoj lovacka, isto najdete nejake vhodne miesto na fotenie ;-) a ked nie vy, poverte tym fotografa, aby vam nasiel nejake pekne miestecko. mne sa moj fotgraf sam ponukol, ze to vsetko obeha a prezisti. aby nas nahodou nezaskocilo skarede pocasie. a klasicke fotky z interieru nechcem.
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nechcem interier ale chcela som nieco starodavne a tak nejaky hrad ale najblizsi je od nas hodinu :-S
Odpovedať
Lov naša fotografka :-) často fotí v KE, určite má pekné miesta. Skús sa jej ozvať hoci aj tu do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak ja viem len ja som chcela nieco ine vsak vies aka som ja :-N s nicim nie som spokojna :-D ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som sa par krat na fotkach divila, ze dokazu z nicoho urobit nadherne zabery. hotove umenie. staci ked to ten fotograf citi a aj pri mure alebo na uzkych schodoch dokazu urobit take krasne zabery ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem baby len co ked bude prsat?mne sa nepacia foto z divadla :-|
Odpovedať
Súhlasím Babs, niekedy pozerám na prekrásnu fotku a neskôr si uvedomím že párik stojí na starých, zničených, špinavých schodoch... :-) Janka nestresuj jasné???!!! 8-) :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni obavam sa ze stresujem :-(
Odpovedať
bude krasne, ved nas je uz vela, ktore si objednavame pekne slnecne soboty ;-) tak to musi vyjst. aj ked len na to fotenie, v noci nech si poprsi.
Odpovedať
Stres si nechaj na neskôr :-N :-N :-N , veď sa do októbra zblázniš... ;-) , musíš myslieť pozitívne ako babs, je zbytočne špekulovať lebo tým nič nezmeníš ani na nič neprídeš takže klíííídek. x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem len som myslela za na krasnej horke by mohli byt krasne fotos
Odpovedať
Nezdá sa mi aby v okoli KE nebol žiadny hrad, veď mi okolo PO máme 2, skús sa informovať, určite niečo nájdeš... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ake su v po?je tam nieco pekne na fotenie a nie je daleko od po
Odpovedať
a ked nie hrad, tak nejaky kastiel
Odpovedať
Profilova fotka
vsak hej ale kastiel je len v budimiri a fotky sa mi nepacili :-(
Odpovedať
Kapušanský a Šarišský hrad, ale skôr sa dá dostať na Šarišský aj autom od PO cca 6km. A čo sa týka kaštieľa tak vo Fričovciach.
Odpovedať
Profilova fotka
fricovce su daleko nie? idem mrknut ten sarissky.a je pekny?aj vo vnutri sa da fotit?
Odpovedať
Fričovce sú cca 15-20 km ale v kaštieli funguje reštaurácia a ubytovanie väčšinou tam majú aj svadby v sobotu ale to by na fotenie nemal byť problem a ten hrad nie je zrekonštruovaný, ale rozlohovo je veľký je tam veľa hradných múrov kde by sa dalo fotiť. Bola som tam asi pred 2 mesiacmi ale nepamätám si presne ako to tam vyzerá.
Odpovedať
Profilova fotka
aha leni a tebe by sa pacili tie fotky z toho hradu?alebo by si brala mesto?ozaj a ty sa kde budes fotit?
Odpovedať
Tak to si mi dala otázku, ja na také zatiaľ nemyslím, určite si nechám poradiť od Alenky ale inač páči sa mi na Sigorde v reštaurácii, majú tam pekné okolie a možno v záhrade umenia v meste alebo aj na Hlavnej, naša tam robí veľmi pekné fotky- prirodzené, uvolnené.... a pokiaľ prší tak tiež fotí v divadle ale v strarej budove. A ešte neviem kde, musím porozmýšľať, skúsim sa opýtať napr. v botanickej záhrade- tiež to môže byť pekné. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi to necham na nu :-)
Odpovedať
Tak tak, inač čo nepracuješ? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?