Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
ahojte baby, aj ja sa ozyvam az po dlhsej dobe. mala som nejaky utlm. uz sme si boli pozriet obrucky, aby nam sedela velkost. teraz nam ich este dorobia do finalnej verzie a nechali sme si ich rovno gravirovat. tak budeme mat zas o nieco menej starosti. len sme sa zatial nerozhodli na oznameni a o texte na oznamko uz ani nehovorim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babs tak mate o starost ,menej :-) my sme si nase vybrali vlmi rychlo obom sa nam pacili a skonbinovali sme tusim dve konbinacie obrucok a vygravirovali nam ich tiez.no a o oznameni mi ani nehovor to bola moja nocna mora lebo sme nechceli investovat majland a stravili sme tyzden hladanim tych spravnych a nakoniec sme povedali ze hocijake zoberieme len nech mame nejake :-N Ale nakoniec nasli sme tie nase a velmi sa nam pacia a aj nasej rodinke :-)
Odpovedať
Ahojte kočky, dnes sme si kúpili novú motorku Hondu Shadow Spirit, normálne sme sa do nej zamilovali, tak sa vytešujeme že až sa Vám musím pochváliť. Napadlo nás že sa na nej odvezieme na sobáš ale potom sme to zrušili :-p :-N ale určite sa pri nej aspoň odfotíme. :-D :-D :-D Dám potom do albumu.
Odpovedať
fiiiiiihaaaaa, mozeme ti v tichosti a tichucko zavidiet... :-) tesim sa s tebou.. krasna je, kupili ste novu?
Odpovedať
Ahoj Klapinka ďakujeme za pochvalu x-) x-) x-). Je nová, presne taká ako na obrázku už len to počasie. 8-(
Odpovedať
Aby som nezabudla, trinástky to máme dnes presne za sto dní!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
uz sa to pekne krati ;-) leto zbehne a budeme si doplnat albumy po svadbe 8-)
Odpovedať
ahojte babenky. tak, ja sa po dlhsdej odmlke znova hlasim. cely jun mi ubehol ani neviem ako. mala som kopu vybavovaciek ako som dosla z anglicka, tak som nemala cas poriadne ani nic cmarknut. zatial sa stale presuvam na trase trnava levice, ale vyzera to tak, ze budem mat nejaku robotku, tak sa to hadam trochu upokoji. baby, ja ani nestiham sledovat, ako sa to krati. nastastie nas ale panika zatial nechyta, co o mejej mamine povedat nemozem :-D bohuzial, fotku siat zatial nemam, lebo su mi dlhe a nemam ani vhodnu spodnicku, ale uz sa to riesi. nasla som si jednu sikovnu krajcirku a v juli na tom trochu popracuje, tak z toho snad daco bude. vyzera to tak, ze potrebujem spodnicku, ktora bude mat spodny kruh priemer 90cm a zatial nikde taku neviem zohnat. asi mi ju bude musiet usit. s drahym najblizsie planujeme vybavit oznamenia. musime sa rozhodnut, ze ci ich dame robit nejakej firme a budu take paradne ale aj dost drahe, alebo ci ich dame robit kamaratovi a budu len take obycajnejsie ale zato ovela lacnejsie. no a tak isto s vinetkami. o tych je viacmenej rozhodnute. dalej planujeme zhanat nejake vinko. este stale nam ostava kupit draheho oblek a topanky. neviem, ci som pisala, ale uz som kupila aj topanky k popolnocnym satam. dam do albumu. tak to je asi vsetko, co sa svadby tyka. s drahym sme si kupili auto a ten sa s nim teraz trochu hra a opravuje ho. no a tiez sa coskoro planujeme pustit do rozdelovania domu, aby sme to uz mali rozdelene. no a aby som nezabudla, kupili sme si postel ako letisko. uz len cakame kedy dojdu madrace. majte sa vsetky krasne a snad sa mi podari coskoro sa znova ozvat :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) no leni sakra to je ale kus :-D je naozaj krasna ale ja sa motoriek bojim takze drahemu ani nekazujem :-N mam panicky strach s iducich motoriek ale na takej odstavenej by som si posedela :-D :-D veru dnes to mate za 99 to je dobre cislo co?krati sa to nozaj neskutocne rychlo a ja uz akosi zacinam panikarit :-N
Odpovedať
ani nehovor. vo februari sa to zdalo este tak daleko. a teraz su to len tri mesiace...hlavne ziadnu paniku. inak, ked mam pravdu povedat, stale sa mi nezda, ze by som sa za tri mesiace mala vydavat.
Odpovedať
Čaute slečny, Janka ja mám tiež veľký respekt pred motorkou ale my na našej Kráske chodíme tak cca 80 km ako sa na shooper patrí :-D takže my si užívame jazdu nie rýchlosť. Dnes som si kúpila náušnice takže už len nilonky a popolnočné a som vybavená .... To Lenka: už sme ťa minule s Lov spomínali že si dávno nebola tak teraz už som spokojnejšia. ;-)
Odpovedať
no, ved som citala...vsetko ok. zhanala som si nejaku robotku...takze teraz som uz spokojnejsia aj ja.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
diefcata ale ja ked este budem panikarit vy uz budete vydate panicky =-)
Odpovedať
a co teraz? chyta vas uz panika? no u mna sa zatial nejako nedostavuje...snad to tak vydrzi...za mna si to odskace asi moja mamina :-D ta by asi bola najradsej, keby sme mali svadu naplanovanu do najmensich detailov a presne rozratanu na minuty...dufam, ze nema prilis velke ocakavania, aby nebola sklamana
Odpovedať
Profilova fotka
leni no poviem ti ze mi zviera zaludok ked si spomeniem na svadbu ale hadam to dopadne dobre.horsie je to ze som v UK a nemozem si doma pobehat co mi este treba ale mamina pride teraz domov po 3 tyzdnoch tak bude musiet vsetko obvolat za mna a este mi treba ist na matriku lebo chcem priezvisko bez ova a nenahlasila som to :-N
Odpovedať
ja som zatial v pohode. este si to ani neuvedomujem. no, na tu matirku budem musiet ist aj ja. asi to vybavim na buduci tyzden, lebo si potrebujem nahlasit aj prechodny pobyt. vies mi povedat, ci mi tie papiere daju domov, alebo to musim vyplnit tam na matrike? sobas budeme mat v lv a mame dost malu sancu, ze by sa mi tam podarilo prist s mojim drahym...
Odpovedať
Profilova fotka
leni ja som bola na matrike a mala som papaiere z kostola a to som musela tam vyplnit a hned aj nechat takze neviem
Odpovedať
Profilova fotka
a mam stres este ze neviem zohnat popolnocne saty takze aj to ma hneva ]-(
Odpovedať
lenka aj ja som poriesila sbadobne saty , preraba mi ich teta so salona z Vrboveho. Uz sa zacinaju podobat na tie z obrazku. Teraz sa zo mna smeje, ze mi bolo z nich do placu ale nakoniec budu pekne ;-) . Spodnicu mi usila ona. Zhodou okolnosti, mala v ten isty den ako som priniesla saty, modnu prehliadku svojich siat zo salona. Takze mala vela spodnic. Jedna mi hned zapasovala... aj ked pravda oskusali sme ich mnoho. Drahy bude mat pozicany frak z UK takze to mame ta torch bez starosti. No po polnoci by som bola rada keby sme kupili novy. Hladala som v PP topanky k satam.Celkvo som dost vysoka 178 cm a k tomu este velky opatok :-o Ale odlahlo mi uz som teraz na cele prazdniny v Uk a tu maju veeela takych ake by sa mi hodili. Topanky teda kupime v UK. Inak baby hladate si aj nejaky kabatika lebo nejake bolerko pre pripad zleho pocasia?
Odpovedať
Profilova fotka
ja na to ani nemyslim ze by malo byt zle pocasie a ja budem mat asi ked tak len stolu ale aj to moje saty su tak robene ze najlepsie ukazu bez akejkolvek stole ci bolerka
Odpovedať
ved aj tie moje...ale ked pride chladno...? takze nic take nehladate?
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem asi nie uz to nejako vydrzim a pri najhorsom zmrznem :-D
Odpovedať
asi najlepsie spravim, ked sa pojdem na tu matriku rovno opytat. na fare sme uz boli, aj sme daco spisovali, ale nedali nam nic. na tej matrike tam treba aj nejake podpisy? klapinka, to som rada, ze zacinas byt spokojna so satami. tie moje su super, len este par uprav. v uk urcite nejake topanky dostanes. aj moje su odtial. no ja tiez dufam, ze bude pekne. neplanujem ziadny kabatik alebo bolerko. maximalne nejaku stolu. uz som aj jednu kupila. vyzerala ako biela, ale ked som ju prirovnala k satam, tak som zistila, ze je to bud ivory, alebo sampanska. takze musim hladat dalej...
Odpovedať
baby vy ste uz boli na matrike? musme tam ist obaja...alebo staci iba jeden..a co vsetko potrebujeme? sobas bude v kostole
Odpovedať
ja som este nebola, ale asi tam pojdem na buduci tyzden aspon sa opytat. potrebujem si nahlasit aj prechodny pobyt. neviem, ci musime ist obaja a ani neviem, co potrebujeme. myslela som, ze ked sa bereme v kostole, tak farsky urad to tam vsetko nahlasi...
Odpovedať
praveze farskemu uradu daju papiere z matriky ktore podpiseme...a farsky urad to podom zariadi...ale myslim ze je potrebna matrika...ale niesom si ista
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som bola a uz sa nepamatam ale viem ze sme boli obaja musite odovzdat rodny list a sa aj podpisat obaja pred matrikarkou cize musite ist spolu
Odpovedať
no baby hadam staci tyzden pred obradom..lebo inak moj drahy sa na slovensku neukaze, :-|
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka to by som si overila ;-)
Odpovedať
ach lovacka, to si ma vobec nepotesila. nemam sajnu, ako dostanem mojho draheho do levic a este aj v den a case, kedy maju uradne hodiny...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?