Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
tak to rychlo pozri kym to tu zmazu :-D :-D :-D
Odpovedať
Noooooooo tak lepšie si urobiť nemohla :-D :-D :-D ešte kľudne niečo pohľadaj nech si mám kde oddýchnuť. :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a co toto sa ti nepozdava?
Odpovedať
Ale páči sa mi, ale ja si rada také veci pozerám tak aby som mala materiál a mala z čoho vybrať x-) x-) práve si to pozerám.
Odpovedať
Profilova fotka
no len tam sme chodili a nam sa tam pacilo ale mas viac kupalisk v madarsku len ja uz ine nepoznam :-N
Odpovedať
Jasné ja len či náhodou ešte o niečom nevieš, je možné že vstupné je 200 Sk alebo neviem počítať? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano to je vstupne na celu den okolo 200-250 sk
Odpovedať
Chodili sme do Popradu do Aquacity, ale terajšia cena 1080,- je už dosť vysoká a prehnaná tak sme tam prestali chodiť preto sa mi to nezdalo aby v HG to stálo iba 200. Tak ti ďakujem pekne, pomohla si mi, ešte si to popozerám a určite tam pojdeme. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ako vidim oktober upada.no tak babule kde ste?dufam ze je kazdy v poriadku a kazdy planuje svadby vo velkom.a ze to ze nepisete je len preto ze ste taaaak zaneprazdnene :-D ja mam par ovych veci a to drahemu sme kupili topanky svadobne tak som neskutocne rada :-) a plus som si kupila bublifuk na svadobne fotenie x-) tak kuk albumik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, mas nadherne saty zajednane ;-) a tiez trosku zavidim Kubu,mali sme ist tiez tento rok v marci, ale rozhodli sme sa svadbit, tak si pojdeme uzit trosku slniecka do Egypta po svadbe.... inak som septembrova, dufam, ze nevadi,ked som sa pridala do debaty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifi nevadi a dakujem no dufam ze nam ten den d vyjde a neskutocne sa uz tesime aj na dovcu.Trosku sme do nej zainvestovali ale vsak svadobnu cestu si treba uzit a mi to planujeme na 100%tak som rada ze uz mame vyplatenu zalohu a zvysok doplatime neskor x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, mozno sa tam vyberieme o rok, nech opat cosi nasetrime :-D moj nastavajuci tam chcel ist na svadobku, ale odhovorila som ho,lebo chceme setrit na domcek a neda sa vsetko naraz a hned ;-) tak suhlasil, a kedze sa medovych tyzdnov vzdat nechcem - vzdy som snivala, ze si ich uzijem - dohodli sme sa na rieseni - egypte ;-) koncom septembra tam bude tak akurat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no aj u nas je to tak vselijako ale kedze sme momentalne v Uk tak sme nieco nasetrili tak si chceme uzit dovcu poriadne kedze viem ze uz ked pride babo alebo zacneme stavt tak peniazky nezvys nebudu :-N ale vsak neboj hadam vam to vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite ano, my dietatko este neplanujeme, zacala som si dorabat vysku ;-) tak az potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez chcem este pockat chvilku ale ten cas leti tak to zase nechcem odkladat donekonecna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes uz nie je trendy rodit v 20tke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ja uz som po 20 tke a vies niekedy ani netreba a nemozeme mysliet na to ce je trendy lebo po 30 moze by neskoro ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
no ja som tiez :-D uz mam 25
Odpovedať
Caute je niekto pripojený?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my mame svadbu v oktobri - 6.10. v ke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo baby kde ste? lenky?fuha vy musite byt zanepraznene :-D
Odpovedať
Ahojte slečny- októbrovky :-) ahoj Janka ;-) , my sme mali týždeň dovolenku takže sme dosť lietali po výletoch tak som nemala čas na net 8-) . Potrebujem radu, prišli mi topánočky, sú pekné ale sú mi trošku veľké. Ide o to že u nás v jenom salone som si z nich vyskúšala 38 a zdala sa mi malá tak som si objednala 39 a tá je zase veľká a teraz neviem či je lepšie mať menšiu topánku alebo väčšiu. Ja nosím 365 dní v roku botasky takže so spoločenskými nemám skúsenosti. ]-(
Odpovedať
Ale inač máš Lov pravdu, Lenkasutkova tu dávno nebola, dúfam že je všetko ok. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky:pripajam sa k vam,my mame svadbu 20.10.2007 v BB,bude len v kruhu rodiny uz aj s nasim takmer 10mesacnym Šimonkom.
Odpovedať
Profilova fotka
katyka vitaj medzi nami jejha leni niekomu je hej co? no ja by som leni volila vacsie ako mensie aj ked najidealnejsie by bolo keby boli uplne presne ;-) ja mam moje velmi pohodlne a tiez ani nepamatam kedy som mala naposledy na nohach spolocenske a pritom som ich za studenstskych cias mala nonstop na nohach :-D tak leni dufam ze daco popises
Odpovedať
Ahojte. Asi si nechám tie väčšie, bola u nás budúca švagrinka na víkend a tiež povedala aby som si nechala tie väčšie, aj tak sú špicaté tak si ich vypchám aby sa mi špičky naprelamovali a tiež si kúpim tie gélové vložky, ktoré tak isto vyplnia tú topánku a bude to ok. :-p 8-) Inač čo máte nové riadne sa nám to kráti.....leto zbehne ako voda. :-o x-) Inač už mám aj náhrdelník- je krásny, aj by som ho odfotila ale požičala som kamoške foťák na dovolenku takže musím počkať potom pridám do albumu. Najbližšie sa chystám venovať výzdobe sály... :-D stolovanie je moja slabosť!!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte je tu niekto na pokec? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sevas leni ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?