Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
OOOOOOO aj ja ďakujem za komliment. x-) Kľudne mi tu nechaj odkazy a uvidíme či ich niekto vymaže, pred tým čo si mi poslala stránky tak z toho nebol žiadny problem takže pohoda, večer si ich pozriem. ;-)
Odpovedať
jasne...inak, keby to meno nebolo take casto pouzivane v mojej rodine, tak by som tak pomenovala moju dceru :-D ... inak, krahy chce Kristinku no, zatial som nasla www.ample.sk - neviem povedat ake maju ceny, najprv sa treba zaregistrovat, no a este www.umelekvety.sk - to mi pripada ako firma ktora rovno aranzuje umele kvety...
Odpovedať
lenka, este som nasla www.mpflover.sk, www.florimat.sk - tam su ale neni ziadne ukazky ]-( , no a este www.vencosro.sk - tu vyzerali byt kvietky velmi pekne, ale nenasla som cennik ja som si tu v anglicku kupila krasne umele kremove ruze. je to taka kytica a v kytici je 12 ruzi. vyslo ma to na 2 libry, co je asi 100,- nemam moc prehlad, ale je to dobra cena?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak uz som tu :-) vy sa vzdy rozbehnete iba vecer a cez den tu nie je ani cloviecika, a ja sa vecer na net dostanem iba zriedkavo... :-( Kaatkaa, jasne pamatam si ta zo Sale :-D Z toho Tanga v Mocenku sme boli uplne na nervy, stale sa tam nevedia dohodnut, kto to bude prevadzkovat, tak sme sa na nich vykaslali. Museli sme sice presunut termin svadby z 22.9. na 6.10. a vsetko prebukovat, ale rezervovali sme restauraciu Lukas v Sali. Zistili sme, ze je to uplne super, lebo je to hned pri kostole a nemusime vymyslat dopravu, jedlo vyjde lacnejsie, vsetko mozne si mozes priniest sama, neplatis za prenajom a ani nepotrebujes nejake extra vyzdoby, lebo to tam vyzera velmi pekne, na rozdiel od toho Tanga. A budeme dufat, ze nie vsetci pozvani pridu, aby sme sa tam zmestili... :-D :-D
Odpovedať
ahoj jankatomi...ja som teraz tu...ale uz len pol hodinku, lebo musim do roboty...
Odpovedať
Profilova fotka
to vsetky lenky sa rozhodli pre oktober .....ake pekne:) a 13 je naj...ze???!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa z mojim drahym dali dokopy 13 oktobra v piatok ,no a teraz na siedme vyrocie bude svadba:)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, ja sa uz taaak tesiiim na 13. oktober..inak mne moj milacik povedal 13. 5. tri roky dozadu, ze budem jeho zenou raz.. az teraz som si to uvedomila,ze ved my sa vezmeme tiez trinasteho..srandaaaa..aj vy sa uz tak strasne tesite??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenkalela, takze pre vas asi ta povera s 13 a piatkom neplati,ze? pekneeeee
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem polovicka povedala ze dovtedy kym ma nestretol na to neveril:)))
Odpovedať
Profilova fotka
tesime sa velmi...uz sa mi snivaju kazdy vecer somarinky ,ze som nestihla ,alebo zabudla na nieco a tak ...no strasne:)))
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babule tak ja vas zdravim a zaroven aj papa lebo idem cvicit :-N dufam ze nieco popisete kym sa vratim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zase cvicit:)ty sa znicis do tej svadby:)
Odpovedať
Profilova fotka
noo to mne sa tiez sniva kazdy vecer, ale len prijemne svadobne vecicky..zatial, kym nestresujem:) ale je to fajn zaspavat v bielych satach:) no to mas teda srandovnu polku:)) ok idem sa ucit. dnes pride ta moja polka necakane z blavy, velmi sa tesiiim..majte sa zatial a pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak ja idem do roboty..zatial cafte
Odpovedať
teda, to uz tak vyzera, ze lenky si vybrali okotber...mne sa zatial nic nesniva o svadbe. zatial sa mi sniva len o ceste domov...no ale potom sa mi mozno bude :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby som sa znicila dnes ale tesim sa na zajtrajsie plavanie x-)
Odpovedať
ved niekto to tu uz spominal, ze sa nicis...ale zaplavat by som si sla, len tak pre potesenie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! jankatomi, tak super ze ste vybavili.. ;-) .. aj my sme to povodne chceli v Lukase ale to je pre nas male tak preto mame v tom Mocenku v restike.. a na prednasky do kostola od kedy mate chodit? jaj hrozne papierovacky su okolo toho aspon u nas neviem ako u vas.. :-(
Odpovedať
to vazne su okolo toho papierovacky? ja som myslela, ze pojdeme na faru, napiseme nejaky papier a bude. nas bude sobasit moj kamarat, tak hadam s tym nebude velky problem...ci co mam vlastne cakat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) Kaatkaa, a vy tiez budete mat sobas v kostole v Sali? Nam dal Dekan minule rozpis terminov nauk, a mame sa telefonicky prihlasit a prist, na ktore terminy chceme. Len ich musiem absolvovat vsetky 4. Zacneme asi 16.6., ale da sa v pohode aj neskor.
Odpovedať
neviem ako to bude s nami, ale my budeme mat asi jednu alebo dve nauky...dufam.
Odpovedať
Profilova fotka
jankatomi, ano tiez v Sali. len ja si neviem predstavit ze ci to budu kazdemu paru zvlast davat tie prednasky alebo viacerym alebo ako... :-( .. lebo aj nas to len caka.. tak sa mozno aj stretneme... =-) lenkasutkova, mne stacilo len citat tie papiere co nam dekan dal a tam bolo ze ak je niekto krsteny inde ako je sobas tak potrebuje krstny list odtial kde bol krsteny ale v den sobasa nesmie byt ten list starsi ako 3mesiace, nastastie mame obaja aj prijimanie a ja mam aj birmovku tak s tym problemy nebudu..
Odpovedať
Profilova fotka
jankatomi, ty si priamo šalanka?
Odpovedať
No cafte Salanky. Ja sice som rodena vychodniarka, ale uz dva roky byvam s buducim manzelom v jeho rodnom meste v Sali, takze budem a vlastne uz som Salanka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechtuska vitaj, tak to je super nejako sme sa tu pozbierali... :-D a kde budete mat sobas a zabavu?
Odpovedať
no drahy je z trnavy, tak tiez budeme potrebovat jeho krstny list...to som nevedela, ze nemoze byt starsi ako tri mesiace...co sa vari moze daco stat, ked bude starsi..ved pokrsteny je tak ci tak...
Odpovedať
sobas a zabavu budeme mat u nas na vychode/Spišská Nová Ves/, teda tam odkial pochadza nevesta :-) , ale zit budeme v Sali. Prave kupujeme byt na Veci a 31.5. sa tam stahujeme tak uz budeme vo svojom.
Odpovedať
No vyzerá to tak že 13. 10 vznikne v Šali hromadná fotka neviest :-D :-D :-D , keď budem stíhať tak dôjdem aj ja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova, bola som si to pre istotu este raz precitat a je to tam tak napisane, ja tomu tiez nechapem poriadne, ze ci tam da nejaku peciatku nato alebo co ja neviem, lebo ja mam krstny list tu na fare u nas tak ja ho nepotrebujem... nechtuska, noo do veci chodim dost casto...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?