Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ja uces necham na kadernicku ved dovtedy mi hadam este nejake vlasky narastu, zatial ich mam tak po plecia ale nejako vypnut hore a zavoj len tak odspodu pripnut, ved uvidime co vymyslime.. a ty mas uz predstavu?
Odpovedať
A rodičia majú akú pdstavu? =-)
Odpovedať
Mám dlhé vlasy skoro po pás :-) a mám 2 alternatívy, jednú už som si dala odskúšať a druhú pôjdem o mesiac a uvidím.
Odpovedať
Ja by som chcela mat cast vypnutu a cast rozpustenu (ved nerastu nadarmo...) a rodicia by ich chceli na mne vidiet vypnute...ale tiez sa asi poradim s kadernickou ze co sa mi hodi ....predsa len to ma v oku..
Odpovedať
Profilova fotka
majte sa kocky, dobru noc...
Odpovedať
Ja uz to tiez balim, takze pekny a uspesny zvysok tyzdna...bru noc... :-)
Odpovedať
Ahoj Katka. :-) To Evita: asi najlepšie poradí kadernička ako hovoríš... a vy máte veľkú svadbu?
Odpovedať
ahojte baby. teda, vy ste toho stihli popisat...ja uz pocitam moje dni,kym pojdem domov. teraz ich je 18. nechce sa mi to verit. inak co sa tyka svadby, tak ani nic nove...asi to caka kym pridem a potom sa na mna vsetko zruti :-) :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova, ahoj. takze uz to mas len za par.. ;-) aspon sa budes moct vrhnut do vybavovaciek :-D
Odpovedať
no, tak nejako. to je fakt za par, ale pripada mi to celu vecnost. ale zase si uvedomujem, ze niektore veci budem robit uz len raz a pride mi to take smutne. ach, tie vybavovacky...zistila som, ze budeme asi s drahym vybavovat spolocne, lebo co som vybavila sama, tak ho to moc nechytilo, ale co vybavil on, tak bol z toho nekonecne nadseny. tak asi tak...uz toho asi neni moc...alebo sa mi to len zda.
Odpovedať
lenka uz prides dmov "na vzdy" alebo ako? ja to stale beriem tak ze ked sme spolu s mojim drahym, sme v klude ze mame vybavene to co potrebujeme.... no ked sa do rozhovoru zapoji niekto dalsi zaciname stresovat.... k tomu nadseniu...kupili sme cez vikend vyrezavatka.... hladali sme hladali ..ale podarilo sa ich najst.. velmi som sa tesila...no a moja buduca svokruska..." hm a to vam naco bude" ale aj tak sm sa tesila dalej :)).. Verim ze si vsetky uzijeme vsetko podla nasich predsav.
Odpovedať
no hej, uz navzdy. skoro po dvoch rokoch. my sme zatial celkom v klude. uvidime, co bude ked pridem domov, ale asi nema vyznam zbytocne sa stresovat. aj ked moja mamka ma k tomu nabeh :-) :-D ale ved pohodicka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
mamky su uz raz take...aj moja zacala...ale teraz je to v klude... kedze som v ba... na striedacku v UK... zvladame pripravy v pohode... dohodnemem sa snazime sa vybrat najrozumnejsiu cestu pre nas. chce sa ti ist domov?
Odpovedať
mna to caka, ked pridem domov od mojej maminy. oni su uz asi take. ale najlepsie je povedat, ze to uz mame, alebo to si vybavime sami. ved ona ma svoje veci co vybavovat a tak. no, mam tento krat take zmiesane pocity. ked som chodila domov na prazdniny, tak som sa strasne moc tesila, ale vzdy to bolo, ze sa vratim. no a teraz sa uz nevratim. spoznala som tu super ludi a bude mi smutno, ked sa budem s nimi lucit. asi si aj poplacem. ale inak sa tesim domov. najradsej by som sla hned dnes. tesim sa, ze konecne budem s drahym, budeme mat normalny zivot a budeme spolu. :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, sa po dlhom case ozyvam :-) my sme si s drahym urobili taky mensi vylet. boli sme v Rime. a hned vcera som zas pokracovala v pripravach. bola som na matrike vyplatit zalohu. tak je jasne, ze to budeme mat o 16:00 v primacialnom palaci ;-) dnes som bola pozriet v kvetinarstve a poslem im fotky, moje predstavy a oni mi poslu nejake navrhy. aj na kyticu, na vyzdobu mistnosti a aj na auticko.
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova..supis,ze ides domov!!tes sa!!je to sice blbe, to lucenie a tak..ale patri to k tomu!vsetci sme to asi zazili, u mna to vacsinou bolo tak,ze som si uvedomila ako dobre bolo, az ked som odchadzala a zrazu mi bolo luto,ze odchadzam, ale prisla som domov a to bolo este viac super:))takze supeeer,ze ides domov, hlavne k svojmu milemu!jej:) babs, aj my mame o 4tej, ale bojim sa,ze to je neskoro, hlavne kvoli pocasiu, nebude sa uz stmievat?teda, my sme chceli o tretej v kostole ale to uz ma niekto iny.kazdopadne sa bojim,ze ked vyjdeme po omsi najskor o 5tej, bude uz sero..co myslite baby?
Odpovedať
ahoj. platila si zalohu za sobas? alebo za prenajom tej sobasnej miestnosti? ja teraz nemozem robit nic, ziadne pripravy, ale uz coskoro... :-D :-D
Odpovedať
ahojte, snad nebude prilis neskoro. my sme este povodne uvazovali, ze to budeme mat na 17:00. ale asi by sme uz potom boli moooc hladni 8-) platila som na matrike za sobas. ale neviem, ci by sme platili aj keby sme sa brali na urade podla trvaleho bydliska. drahemu sa zrkadlova sien pacila, tak to mame tam. je to sice o dost viac penazi, ale uz to je jedno. ja budem spokojna, ze zabava bude podla mna a sobas bude tam, kde chcel drahy ;-)
Odpovedať
babs ako bol v Rime??? Aj ja by som isla... na ako dlho ste boli? my sme sa zabudli spytat farara o kolkej bude sobas :-) ....ale podla nas by to mohlo byt o 15.00. uvidime ci to bude vyhovovat aj fararovi. Fotenie nase planujeme aj tak pred svadbou... a potom so svadobcanmi po sobasi... viac sa obavam sychraveho a studeneho pocasia...ako tmy.
Odpovedať
klapinka bolo tam vyborne. sice chaos, ale taki su Taliani ;-) boli sme len na taky predlzeny vikend. vyuzili sme den volna 8.5. my sa tiez chceme fotit pred svadbou a potom sa uz len zabavat. :-)
Odpovedať
Rim musi byt krasny... taliani maly a skaredy :))) ja neviem ako budem so skuskami, no drahy pride z UK posledny majovy tyzden. ide na konerenciu do Budapesti...mozno, ze si urobime vylet a pojdem aj ja :-) akurat riesim kde sa fotit.... keby ze je skaredee pocasie.... kedze mam dllllllhu vlecku na satach, asi by som vyzerala.
Odpovedať
s tym fotenim...no, ja mam tiez vlecku...u nas je krasny park a aj pri hrade je pekne. no a ked bude prsat, tak netusim ako to spravime... no a domov sa uz moc moc tesim. bude to velka zmena, ale to predsa chcem a hlavne budem s drahym :-D
Odpovedať
to ti verim Leni ze sa tesis domov aj ja by som bola rada s drahym, tiez sme rozdeleney...ale my budeme zasa po svadbe v UK(po skonceni mojej skoly)... nasla som, zeby mohlo byt super sa fotit v kastiely strazky..moju krasnu zahradu a v case zleho pocasia by sme mohli vyuzit kastiel.. Len neviem ci to bude mozne... Mozno sa dodari, ak nie budem musiet hladat dalej.
Odpovedať
u nas neviem o ziadnom peknom kastieli. viem, ze na hrade sa da fotit aj v nutri, ale neni to tam nic moc. asi sa moc spolieham na to, ze bude pekne pocasie. a ked nie slnecno, tak ze aspon nebude prsat :-) :-N :-N
Odpovedať
ja sa tiez spolieham, ze bude krasne ;-) my sa chceme bud v parku, alebo na hrade. a ked bude prsat, da sa na hrade v nutri.
Odpovedať
jajaj, len aby neprsalo :-) :-N co inak nove mate?
Odpovedať
len aby neprsalo, aby svietilo pekne slniecko, pekne zlte listie, teplucko na takuto jesen sa tesim ;-) ... inak dnes som objednala vlizelin... takze sa tesim na balik
Odpovedať
tak veru. ak si dobre spominam, minuly rok opadavalo listie dost neskoro, az dakedy koncom novembra. dufam,ze aj tento rok to tak bude. ten vlizelin na vyzdobu? a akej farby bude?
Odpovedať
kremovej, maslovej, nieco take ....do zlato-kremova bude nasa svadba. Dufam ze sa podari ;-) a vy budete mat aku farbu, a preco ste sa rozhodli pre taku? este hladam servitky, kde by bola nejaka jemna potlac zo zlatym..
Odpovedať
teda, aka nahoda. ja budem mat kremovo-zlatu. povodne som chcela kremovo-bordovu, ale odhovorili ma, ze ta bordova je tmava. tak teraz hladam vsetko v takychto farbach. mi to pribuda. no a teraz v nedelu uz konecne idem do toho svadobneho velkoobchodu, tak sa tam popozeram po nejakych servitkach do zlata. no a rozhodla som sa pre takuto preto, lebo to je take slavnostne, myslim, ze aj neokukane a paci sa mi ta kombinacia... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?