Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som ti ip a mame sa smutne tak daleko ale tym ze uz mame tolko veci vybavenych aj sa nudim ale este mi treba najst kopec veci tak sa musim do toho pustit :-)
Odpovedať
Pos vadbe ostávate na Slovensku alebo idete späť?
Odpovedať
Inač ďakujem za IP
Odpovedať
Profilova fotka
este neviem co bude po svadbe dufam ze svadobna cesta a dalej nevieme :-D
Odpovedať
Aj ja by som rada nejakú exotickú svadobnú cestu ale môj nastavajúci povedal, že kým nebude vedieť po anglicky tak nikam nejde- a samozrejme sa ju neučí 8-( 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nam v oktobri ostava len exotika a chceli by sme kubu alebo dominikansku rep x-)
Odpovedať
Noooooooo tak to by som sa nechala presvedčiť. ale môj Martin je alergický na slnko takže ja to mám veľmi ťažké :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ten moj ma tiez rad stromceky a slnecniky ale nic ine mu neostava a chcem ho nahovorit na solarko aby dostal aspon akytaky zaklad :-D
Odpovedať
My základ získavame v lete na stavbe už 3 rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to nam nehrozi zatial to az ked sa rozhodneme prist domov a samozrejme ze nam prv treba financny zaklad :-D :-p ale mojim snom je zaplavat si s delfiikmi a na kube to robia takze preto tam by som chcela ist x-) x-) x-)
Odpovedať
Tak to ti veľmi dobre rozumiem. U mňa sa leto nepočíta ak nevidíma krásne, teplé, azúrové, priezračné more =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak idem ja teda zarabat ten zaklad aby sme mali za co ist na svadobnu cestu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ah jajjjjjjjjjjjjjjjjjjj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vsak ale ani vy si nemozete velmi vyberat vsak pozeram ze aj ty mas svadbu v oktobri to ties len exotikou zyva x-) x-) papa
Odpovedať
Aj ja odchádzam teraz do krčmy |-| ale ešte sa dnes asi ozvem. zatiaľ papa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, to lenka3: ano, my budeme mat svadbu v Levoči. A kde si si kúpila šaty? Nemáš nejaký obrázok?
Odpovedať
To zlatik: šaty som si kúpila od jednej kočky z tejto stránky. Mam ich v albume na modelke. Pošlem ti do IP ktoré sú to. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako bolo v krcme?
Odpovedať
Ahoj. Bolo to dosť náročné- asi do druhej rána :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to so dnes mala volno? :-N
Odpovedať
Do práce som musela ísť a k tomu všetkému som trochu chorá a hlava ma bolí ešte aj teraz 8-) - no hrúúúúúúúúza. Inač dnes som sa ozvala p. Wittnerovi a náš termín už má obsadený :-( ale odporučil ma na p. Šmerigaja o ktorom som do teraz ani nepočula :-S . Nepoznáš ho náhodou?
Odpovedať
Profilova fotka
veru ze ho nepoznam.to vazne ma obsadene?ja ked som bola tak na oktober este nic nemal aj ked je pravda ze ja som ho objednavala asi pred rokom :-N
Odpovedať
Tak to asi preto :-D . Prečo ste si vybrali tento dátum?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ja som dostala na neho odporucanie a hned ako som nasla jeho stranku tak som mu pisala a uz si spominam rezervovala som ho 1.aprila lebo mi volal s5 ze ci to nie je zart.a preco?neviem asi aby nam nebolo teplo ked budeme tancovat :-D :-D
Odpovedať
My sme si odsledovali október minulý rok a bol nádherný, preto sme si ho vybrali. Inač presne 20.10. bude naše 7. výročie zásnub- ani vo sne by ma nenapadlo že sa budem vydávať až po taaaaaaakom dlhom čase ale lepšie po 7 rokoch ako nikdy nie? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa berieme 20 oktobra a 28 decembra je 7 rokov co sme spolu :-N
Odpovedať
V čase svadby budeme mať 7 a pol roka za sebou z toho spolu žijeme 6 a pol x-) . A aký vek budete mať v čase svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat 24 a drahy 25 a vy?
Odpovedať
Ja 27 a môj 32. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ste starsi od nas :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?