Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
ahoj klapinka. u nas su teraz pripravu na dost mrtvom bode :-N co sa tyka toho miesta svadby...ta nasa bude tiez v meste, odkial pochadzam, ale rozhodovali sme sa na zaklade cien :-) lebo keby bola svadba u draheho, bolo by to dvakrat drahsie alebo dvakrat viac roboty. no a to ze svadba musi byt u nevesty...to uz teraz asi moc neplati. mali by ste sa riadit tym, ze predsa je to vasa svadba a vy si ju spravite ako chcete. rodicia tu svoju svadbu uz mali a teraz by mali akceptovat vase priania. ja mam tiez saty z ebay. sice som saty este nevidela, ale co mi rozpravala mamina, tak zevraj su krasne a velmi precizne spravene. su krasne biele a este krajsie ako na obrazku. uvidime, ako mi sadnu... vies, ono to je asi vzdy risk kupovat nieco cez net...ja som sa aj tu nechala zlanarit cenou...sme sa s drahym dohodli, ze neminieme vsetky nase peniazky na svadbu a tak sa snazime setrit. je to len zaciatok nasho zivota a peniazky budeme potrebovat neskor a urcite ovela viac. no ale sikovna krajcirka ti to urcite spravi tak ako ma. treba mysliet na to, ze neni dolezite kde bude svadba, co budete jest alebo pit, aka bude vyzdoba...na to ludia zabudnu...budu si pametat ako sa bavili a budu si pametat vas... tak nech sa vam uz vsetko len dari. pa :-)
Odpovedať
saty som vyzehlila..dalo mi to riadne vela namahy. Ale ako sa mi zda takto vyzeraju lepsie :-) neviem ako budem zehlit vysivanu cast kde su perlicky a speci nitka, bojim sa ze u prepalim alebo mec... tak asi mokru handru..a tak..ale zatial sa do toho nejdem velmi pustat.. lebo ich budem prenasat v pondelok na slovensko. A potom znova. My sme tiez zvazolali odkial saty a tak..a tiez zvazila cena...Ale je urcite lepsie ze su vacsie akoby mali byt male. miesto svadby.cenovo tam bol rozdiel asi tak v cene ubytka. A tu nastal problemdruha strana trvala na to ze ubytko si bude platit kazdy. Vzhladom k tomu ze ja pozyvam iba moju rodinu (brachov sestry), tak mi bolo proti srsti povedat platite si to sami.. cestu a aj ubtko... preto ma zlomili nasi a svadba bude u nas...a tu budemem platit ubytko na pol-pol. Mozno nakoniec svadba v poprade bude lacnejsia. Uz aj fotograf si nepyta take ceny ako v piestanoch. dufam ze sa vsetko akosi utrasie...a konecny efekt bude ok....
Odpovedať
nam sa zadial dari robit ekonomickejsie riesenia :-D no ale uz to vidim, ze nastanu problemy...moj snubenec je od trnavy a ja som z Levic. no tam su ine svadobne zvyky ako mame v leviciach. tak co sme sa zatial bavili, tak z kazdeho zobereme trochu, ale vela si tam dame svoje. no a mam taky blby pocit, ze sa to mojej mamine nebude pacit. no a dalsia taka vec je, ze drahy je kamionista a chcel by mat za svadobne auto kamion...ja som tym napadom nadsena, lebo je to taka uzasna symbolika pre nas a bolo by to aj take blaznive...no len co na to povedia doma... ale velmi sa tym netrapim...je to nasa svadba a ked sa to bude pacit nam, tak si to tak spravime. jedine co nas od toho kamionu odradza je, ze ako tam budem nastupovat a vystupovat, ale ja si myslim, ze sa to da zvladnut :-N :-D :-N
Odpovedať
Čaute kočky. Ako sa máte? :-) My sme sa dnes v noci vrátili z Prahy kde sme sa trošku poprechádzali po Karlovom moste a staromestskom námestí- jááááááj tak tam je krásne a mimochodom- kúpili sme si tam svadobné dosť veľké autíííííčko tak sa z neho vytešujeme x-) :-D x-) :-D x-) :-D Ale musím uznať že Lenkasutkova bude mať asi väčšie svadobné auto ako my. :-S :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cafte oktobrovky ;-)
Odpovedať
Ahoooooj Janka. Máš chvíľku voľno?
Odpovedať
Profilova fotka
no hej mam hodinku aj nieco :-D
Odpovedať
Ja tiež nemám veľa času chzstám sa do divadla, konečne nejaká kultúra!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
coze do dovadla?tam som nebola hadam od mikulasa ked som mala asi 3 roky :-S :-D a na co sa chystate?
Odpovedať
Na tanečnú shou od Ďurovčíka, idem s kamoškou. My sem tam chodíme do divadla ale už som dlho nebola tak sa teším inač by som si musela ničiť nervy pri hokeji ]-( :-D Vy tam sledujete hokej?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nepozerame lebo stale makame ]-(
Odpovedať
Tak to my sa snažíme sledovať aj keď tiež nemáme na to čas, ale proti čechom som stále viac nervoznejšia :-p :-D Inač u nás zase prší a má aj zajtra, no to sú hrozné víkendy. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no u nas neprsalo strasne dlho ]-( no hruza a mi mame pracovny ako stale :-(
Odpovedať
ani tu strašne dlho nepršalo až dnes, inač fontánu už máš preštudovanú????????? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale uz musim ju vybrat este je zabalena stale :-D no ale slubujem zajtra ju uz rozbalim x-)
Odpovedať
no už sľubuješ asi 2 mesiace ]-( ]-( , tak budem čakať ok??? :-p :-D viem že ešte jedna kočka tu od nás na to čaká ale už neviem ktorá. x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz ju odbalujem cakaj :-D
Odpovedať
Rýýýýýýchllo lebo zachvíľu odchádzam!!!!!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze 60% cokolada do nej ide a pise tu ze 668 gramov a 230 ml oleja
Odpovedať
Čo znamená 66% čokolada?
Odpovedať
Profilova fotka
sorac 568 g cokolady a cim viaz %cokolady tym viac oleja
Odpovedať
Profilova fotka
no maz rozne druhy cokolady a cim viac cacaa tym je viac horka a to ide podla percent.cize sesdesiat percentna cokolada a cim ma viac percent tym viac oleja treba dat
Odpovedať
% to je ako koľko % kakaovej sušiny čokolada obsahuje alebo čo? =-)
Odpovedať
jaj už rozumiem a ešte zisti ako dlho môže byť zapnutá
Odpovedať
Profilova fotka
no to tu nejako nepise ale asi to nema nejake casove obmedzenie
Odpovedať
Profilova fotka
nie je tu ze ako dlho moze byt zapnuta ale ja planujem tak hodinku dve podla toho ako sa bude jest cokolada :-D
Odpovedať
caute baby...som citala vasu debatu ohladom cokolady...vyzera to dobre. no nam zase nieco pribudlo a odbudlo zo starosti. drahy bol cez vikend zobrat nase obrucky. aj mi poslal fotky, ale su len z mobilu a su dost rozmazane, takze nic moc. no s tym autom to este nieje iste, ale bolo by to supeeeer. :-D :-D
Odpovedať
lenka to budes mat fakt superne.. mat kamion..... hm... mne by sanka padla..a potom by som vycarila mily usmev, keby som ta videla.... Len budes kamion aspon tyzden cistit aby si sa niekde neumazala... Bude to romanticke.. vystupovat budes ako princezna.. do naruce svojho mileho... Prefigo napad... ja stale pozeram na tie saty...a zvazujem co s nimi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, je tu niekto? lenky, lovacka, klapinka, babs? na ine si nespominam...
Odpovedať
Ahoj, ja som tu. :-) Nejako málo chodíš ... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?