Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Tak to je super, teraz musím odísť na prechádzku, asi za hodinku sa vrátim. Kľudne ešte niečo pohľadaj, potom si pozriem. Zatiaľ ďakujem, si zlatá ;-) .
Odpovedať
neni zac. mna to moc bavi pozerat, tak v pohode...nejake adresy ti sem popridavam.
Odpovedať
tak tu su dalsie www.rhinestonejewelry.com a www.ljdjewellery.co.uk neviem presne co hladas, ale mozno na taku inspiraciu...
Odpovedať
Už som späť. Hľadám niečo také čo mám v albume, ,,obojky" na krk a podobne. U nás v obchodoch a salónoch som nič také zatiaľ nenašla. Tak idem pozerať. ;-)
Odpovedať
zda sa mi, ze som tam nieco take videla...
Odpovedať
Tak skús niečo pohľadať ak máš čas... :-)
Odpovedať
no a uz si to pozerala?
Odpovedať
Pozerám práve tú druhú adresu ale je tam toho strašne veľa :-D :-D :-D , majú tam krásne šatky x-)
Odpovedať
to je veru super stranka. ja by som si tam vedela vybrat zavoj a korunku...
Odpovedať
Ja závoj mám ale asi ho ani nepoužijem, keďže chcem účes do ktorého sa nebude dať vsadiť. ale ešte uvidím. :-)
Odpovedať
ja urcite chcem. ale bude pripnuty len tak zospodu. inak, take obojky som nasla na tej tretej stranke...
Odpovedať
ok idem tam 8-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja by som si tam vedela nejake vybrat :-) :-)
Odpovedať
Nevieš koľko cca stojí zasielka z týchto stránok. Neviem najsť cenu.
Odpovedať
idem mrknut, ale neviem ti povedat...
Odpovedať
Je tu niekto? =-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni :-)
Odpovedať
Čau. Prispej aj ty nejakými dobrými stránkami hlavne na bižu. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ti nepomozem ja mam svoju od draheho swarovskeho x-) x-) x-) a ked budem dobra mozno aj korunku dostanm k narodeninkam x-) x-) :-D
Odpovedať
No tak to sa oplatí byť dobrá. ;-) Inač čo si dnes porábala? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pracovala no co ja uz len mozem :-N a ty sa pochval co porabas :-) no to vies ze budem hlavne tyzden pred :-D
Odpovedať
My sme dnes boli umývať naše autíčka lebo ten môj milý si zmyslel že obidve predáme 8-( 8-( 8-( a kúpi si svoje vysnívane čo sa mi vôbec nepáči lebo svoje autíčkooooo milujem. :-( :-( :-( :-( . No ale čo už. Takže mám takú depresívnu sobotu, ale inač je krásne počasie a za chvíľku pôjdeme hrať speedminton tak sa teším.
Odpovedať
Profilova fotka
a ake afticko mas? a ake mate v plane kupit?
Odpovedať
Ja mám Golf IV a ide kúpiť BMW X5. Tak ma nejako prehovoril- že vraj to bude najkrajšie svadobné..... :-p . Taká so z toho nespokojná. A vy ako dovolenka vybratá? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to budete mat teraz len jedno nove?kupujete uplne nove? no uz vieme ze je to kuba a varadeo ale hotel este nevieme ;-)
Odpovedať
Zatiaľ jedno. Mne sa veľmi páči BMW 1 ale zatiaľ sú ojazdené ešte drahé tak počkáme pár mesiacov možno rok a tak mám sľúbené že dostanem. Nekupujeme nové to je strašne drahé kupujemé ojazdené a ideme po ňho do Prahy tak sa teším na výlet. A cez akú cestovku idete?
Odpovedať
Profilova fotka
este neviem cez aku cestovku.a to uz ho mate na 100% zajednane?to musi byt super nie ved to je velke auto :-.
Odpovedať
Profilova fotka
moja idem ja k drahemu trosku si oddychnut pred pracou papa ;-)
Odpovedať
Môj milý mal stále veľké autá, ale toto už je zbytočne luxusné a nápadne preto som nespokojná, také nám netreba. Máme jedno rezervované takže uvidíme.
Odpovedať
ahoj leni...pozerala si trochu tie stranky? no to postovne je dost vela. myslim, ze aj okolo 65dolarov...ale to som si neni ista...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?