Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
no to mas teda super... dufam ze potom sem aj fotecku das nech vsetky vidime... idem uz off tak sa maj krasne.. papa a dobru noc
Odpovedať
no ked v nich budem odfotena, alebo aj len take samotne, tak ich sem dam. ja normalne zasnem nad tymi satami...no ale aj ja uz idem, tak aj tebe dobru. pa
Odpovedať
haloooo, oktobrovky, kde ste vsetky? :-D :-D
Odpovedať
zdravim.. ako tak citam mate saty z ebay.. ja cakam, kazdu chvilku by mali prist..len akosi vcera sme mu pisali a zatial nam neodpisal...objednali sme ich 1.4, asi do mesiaca nepridu..len aby vobec prisli ...
Odpovedať
Ahojte kočky. Tak sa teším na tie vaše šatky, veď už je načase aby ste ich ukázali. ;-)
Odpovedať
klapinka, zalezi od koho si si kupila. ja som tiez tomu mojmu vypisovala ako blazniva a ani raz mi neodpisal. saty prisli do mesiaca. kupovala som ich 23.marca a prisli 19. aprila...takze snad. tiez ma to ale zozieralo, ze ci vobec pridu...a prisli a zevraj su velmi kraaaaasne...neviem sa dockat az ich uvidim a budem mat na sebe :-D :-D :-D
Odpovedať
Jaj Lenka súcitím s tebou :-D :-D :-D , nech ti to zbehne čím skôr!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... ¨ lenka, ja este ani predstavu nemam ake by som chcela a nie to este aby som ich uz mala doma :-( ... dufam ze nebudem vsetko zhanat na poslednu chvilu ako sa poznam...
Odpovedať
Katka a kedy sa chystáš?
Odpovedať
dufam, ze to ubehne cim skor. uz pocitam tyzdne...su to len styri tyzdne a tri dni... no a o tych satach...nasla som na nete take, na ktorych sme sa s drahym zhodli, neboli drahe, tak som ich kupila. naco mam cakat...pochodila som aj salony, ale to bolo totalne onicom. tie saty vyzerali obnosene, a uz vela krat cistene...mala som prilezitost, tak asi tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ono je to dost komplikovane, lebo u nas som popozerala vsetky salony co su a ani jedny mi nepadli do oka! takze asi sa pojdem pozriet do Galanty, kusok od nas ale drahy ma auto so sebou a ked si mam pomysliet ze sa mam trepaat busom :-p .... ale mozno sa premozem, kamoska slubila ze pojde so mnou, aspon ma moze skritizovat... keby ze som sama ani by ma to skusat nebavilo...
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova, o tom mi nieco hovor,, ja som tiez videla niektore saty v salonoch a stacilo mi ze ako vyzerali.. ale hovoria ze v tej Galante je velky vyber tak dufam ze nejake tam na mna budu mrkat!!! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som na tom podobne. Ja mám vysnívaný typ šiat ktorý mi pristane a také som si aj kúpila už v septembri- proste som to riskla a hotovo. Okrem toho viem že by so mala problem si nájsť také podobné šaty v salone. :-)
Odpovedať
nuz, ja si tiez neviem predstavit, ze by som mala ist busom vyberat svadobne saty. ale urcite si niekoho vezmi so sebou, kto ti poradi. ja som sa spoliehala na tie levice, ale po tom, co som videla...este som myslela, ze skusim trnavu, ale tam je menej salonov ako v lv, tak asi nic.
Odpovedať
Profilova fotka
no asi pockam na draheho.. ale zase co ja viem ci on by mohol ist so mnou, on by ma nemal vidiet v satach pred svadbou ze vraj to prinasa smolu, ako je to u vas? videl vás váš priatel uz v satach?
Odpovedať
Normalne Vám závidím to skúšanie, kombinovanie a vyberanie............... x-) Keď sa vydávala moja naj... kamoška tak sme si tento ,, skúšací" deň naplno užili. x-) :-) :-D
Odpovedať
Nie moje šaty nevidel aj keď vysia u nás doma v skrini, chcem aby mal prekvapko, ani netuší aké budú x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3, ale uz by som to radsej chcela mat za sebou to skusanie ale s tym ze by som uz mala nejake aj vybrate.. mam uz aj dohodnutu kadernicku a kozmeticku konecne.. tak aspon nieco mam uz z krku... :-)
Odpovedať
ked mam pravdu povedat, tak ja som ani tak velmi neskusala este. ale chystam sa, aj ked uz mam saty. proste chcem vidiet, ako mi sadnu ostatne a byt si ista, ze som sa rozhodla spravne. ja som tie salony len pochodila, trochu lepsie sa pozrela na saty...no a des...
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3, takze prekvapko? no urcite sa potesi... dufam ze aj ja vydrzim mu ich NEUKAZAT!!! :-D
Odpovedať
Katka: kozmetičku na make up? Ja mám kaderničku tiež objednanú ale ešte učes nemám :-D :-D :-D , budeme musieť niečo poskúšať. Mňa bude maľovať milého sesternica, je vizážistka veľmi šikovná ale ešte o tom nevie. :-D Ja chcem tiež ísť nejaké šatky vyskúšať, veď mám šancu iba raz x-) no nie?
Odpovedať
Katka: určite neukazuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
Odpovedať
moj drahy si vzal do hlavy, ze on saty vidiet chce. videl ich uz aj na obrazku. on si to vsetko velmi dobre pozistoval, a zevraj len mna nemoze vidiet v svadobnych satach pred svadobnym dnom, ale saty moze. no a ja samotna v satach budem prenho prekvapenie. saty sami o sebe nie. no tak tiez neviem, co mam spravit...
Odpovedať
Lenka s tými šatami máš pravdu že sú dosť obnosené v salónoch, lenže mám pocit že začína nával kupovania šiat z ebayu takže myslím že s kvalitou a s cenou tie salóny niečo budú musieť začať robiť a myslím že je na čase. Tie ceny sú nehorázne za požičanie. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3, ona je aj kozmeticka co mi da najskor plet do poriadku a aj vizazistka.. ku kadernicke pojdem asi tak mesiac pred na skusku...
Odpovedať
Môj tiež chcel vidieť šaty pred tým ako som ich kúpila, vraj aby sa mu páčili ale ja nie!!!!!!!!!!! ani náhodou až na svadbe! Kočky naukazujte!!!!!!!!!!!!!!! :-p 8-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Katka: a teraz ku kozmetičke nechodíš?
Odpovedať
tak to teda hej. je to teraz velky boom a necudujem sa. ja mam moje saty za 4500,- no a v salonoch beru len za pozicanie okolo 12000,- co si ti ludia myslia, ze sme blbi? inak, ja som si uz tiez vybavila kozmeticku a aj za kadernickou som uz bola. s tou kozmetickou sme sa dohodli, ze tyzden pred svadbou mi pravi nejake cistenie pleti, piiling a tak...no som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3, ja sa budem musiet velmi snazit mu nic nehovorit, lebo aj ked kolkokrat mu nieco kupim tak mu hned vyvolavam ze co nove som mu kupila, nic nevydrzim udrzat v tajnosti, sakra!!!
Odpovedať
Profilova fotka
teraz si robim sama kozmeticku :-D ... ale tak ako hovori lenkasutkova cistenie, piling atd...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?