Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
a kde si vonku? ak sa smiem spytat...
Odpovedať
ja som v anglicku...uz skoro dva roky...
Odpovedať
Profilova fotka
a aj priatel je stebou?
Odpovedať
veru nie. pekne doma na mna caka...
Odpovedať
Profilova fotka
hmm aj u nas je to tak len naopak...
Odpovedať
nic moc to neni, ked mam pravdu povedat. no ale ked som odchadzala, tak sme si povedali, ze ak to cele vydrzime, tak aspon budeme vediet, ze naisto patrime k sebe. no a uz nam chyba len tych 5 tyzdnov...
Odpovedať
Profilova fotka
a potom ostavas na stalo uz doma?
Odpovedať
uz potom hej. no este budem pendlovat medzi trnavou a levicami, ale doma uz budem u snubenca. asi zacneme nieco s domcekom a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
aj my take nieco spolu planujeme tak dufam ze nam to vyde...
Odpovedať
to aj ja dufam. tam u nas je to dost komplikovane, lebo zostaneme s jeho rodicmi. ale chceme rozdelit dom na polovicu, aby aj oni mali svoj priestor a aj my. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mate rozumne riesenie... ako tak pozeram ze si z Levic tak to je kusok od nas... :-D
Odpovedať
je to najrozumnejsie. rozmyslali sme vseliako, ze si blizko postavime svoj dom alebo pod. ale vsetko by to bolo mnohonasobne drahsie. aj takto to bude dost. no a nam ostane trojizbovy byt a oni budu mat dvojizbovy...ty si zo sale?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ano a drahy je z nitry ale byva u nas v sali... takze tiez to mame take rozlietane...
Odpovedať
a zostavate byvat v sali?
Odpovedať
Profilova fotka
rozmyslame tiez nad nejakym domcekom na okoli...
Odpovedať
ja s buducimi svokrovcami vychadzam dobre, ale asi neni nad to mat vlastny priestor. no a oni su uz stary ludia a nemame to srdce nechat ich samych...
Odpovedať
Profilova fotka
sobas bude v kostole?
Odpovedať
ano. bude v leviciach. sobasit nas bude moj kamarat...
Odpovedať
Profilova fotka
to mate super.. a tiez musite chodit na nejake prednasky? lebo nam povedali ze ano..
Odpovedať
no ked mam pravdu povedat, tak este sme na fare neboli. pojdeme ked pridem :-N no ale uz sme sa pytali v kostole, kde bude svadba, tak ze neni problem. no a na prednasky...tie si chceme vybavit tak, ze ich bude robit ten kamarat...takze pojdeme za nim, pokecame a on nam daco povie...no a este asi budeme musiet ist na tu, kde hovoria o tej bilingsovej metode. neviem, ako to moj drahy prezije :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame nejake 4 prednasky a tiez neviem ako to zvladneme ked byvaju len v sobotu a drahy chodi domov 1-2 krat za mesiac. ale hadam to zvladneme...a este aj spoved treba absolvovat...
Odpovedať
no a drahy kedy pride na stalo? inak, to chodi dost casto. veru, este spoved. ale to hadam tiez zvladneme...
Odpovedať
Profilova fotka
a nevies ci treba aby isli na spoved aj rodicia? na stalo by mal prist na buduci rok niekedy, uvidime podla situacie..
Odpovedať
myslim, ze to je uz na rodicoch. asi ich nutit nikto nemoze. ako poznam mase maminy, tak oni pojdu urcite. a aj tatkovia. ja prave pozeram na ebay saty. normalne zasnem ake krasne saty sa tam daju kupit a ako lacno...
Odpovedať
Profilova fotka
a je aj nejaka stranka na to? prvy krat to pocujem...a o satach nemam este ani ziadnu prestavu... :-(
Odpovedať
no ja prave pozeram na www.ebay.co.uk aj ja mam stade. tam si das do vyhladavaca wedding dress a najde ti to celu kopu siat. len ak chces nakupovat, treba tam byt zaregistrovany.
Odpovedať
Profilova fotka
diky uz volaco pozeram, dufam ze to s tou mojou anglictinou zvladnem :-D .. ale na ispiraciu dobra stranka.. ty si si kupila odtial?
Odpovedať
ano. ja mam stadeto saty. ale co pozeram, tak este som ich tam nenasla...
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko si za ne dala?
Odpovedať
no samotne saty stali 15 libier, co je smiesnych 750,- ale spolu s postovnym a poistnym ma to vyslo na 4500,- no a s maminou som chodila po svadobnych salonoch co su u nas v lv a hovorila, ze to sa ani len neda porovnat. tie v salonoch vyzerali take obnosene a uz velakrat cistene. na tycho vidno, ze su nove a su aj krasne biele. bala som sa, ze budu zozltnute, alebo ze latka nebude kvalitna, ale mam povedala, ze mozu konkurovat hociktorymm aj z tych najdrahsich salonov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?