Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
Leni dakujem za radu, pokukam temy o e-bay ...Ty nemas svoje saty v albume vsak?
Odpovedať
Mam ich v albume na modelke, pošlem ti do IP kde ich nájdeš ok ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule.tak ja som uz zacala chodit aj do solarka aby do oktobra som bola krasne opalena.ale nechcem byt prilis hneda len tak ukurat :-)
Odpovedať
Tak na to som ešte ani nemyslela, ale asi dám prednosť Tunisku v septembri x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka no ja dovolenku budem mat az doma na svadbe a potom svadobna takze nic mi ine ani neostava len solarko
Odpovedať
To lovacka:A kde vlastne si?
Odpovedať
lovacka - a nie je to skoro? ved to mas este 9 mesiacov cas
Odpovedať
Profilova fotka
lenka ja som v anglicku a robim v pbe takze aj cez leto som stale dnu zatvorena ak neratam to ze pratam zahradu po hostoch a koncim poobede okolo 3-4 a to nemam ani cas sa vypekat na slniecku luciferova no neviem ci skoro ci nie ale kedze pred letom by som uz chcela mat aky taky zaklad tak som zacala teraz a neskor by som chcela chodit len raz tyzdenne na udrzanie farby
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte oktobrovky, ja vas opustam a ked sa zalozi tema maj 2008, tak sa tam presuniem, lebo moj nastavajuci ide do zahranicia a vrati sa az v oktobri...tak vam drzim palce s pripravami!!!
Odpovedať
Tak ahoj chichinka, ale niekedy medzi nás aj tak príd ok? 8-)
Odpovedať
Ahoj lovacka, s tým solarkom je to pochopiteľné, ja tiež budem musieť začať ešte pred letom lebo mám hroznú pokožku, veľmi pomaly ma opaľuje. V Anglicku si so svojim nastavajúcim alebo sama?
Odpovedať
Profilova fotka
lenka 3 no jasnacka, ze pridem, budem sledovat priebeh vasich priprav :-) a ptoom vas budem otravovat ze kde a ako ste to ci ono zohnali ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasnačka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkte kocky:)) sice trosku neskor, ale aj tak..ked som si precitala, co vsetko uz mate pripravene a rezervovane...trosku ma presiel dedusko mrazik po chrbte..paaani, my nemame okrem videa a fotografa nic...zacinam mat z toho trosku strach, alebo depku...ozaj, ked uz mate aj restauracie...ak to nie je tajne, kolko vas vyslo menu na 1 cloviecika pri dnesnych cenach?? ;-)
Odpovedať
Ahoj Terezka. My máme rezervovanú reštauráciu, jev podstate nová, pekná a menu bude stát cca 500,- na osobu. Je v tom prejedlo, polievka, 3. hlavné jedlá, káva, prípitok. Za obsluhu a sálu neplatíme nič. Ale konečnú sumu zatiaľ neviem, lebo určite budeme mať švédske stoly namiesto 2 chodov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule tak nas vyjde svadba riadne draho a mame ju v glorii a ani nechcem vediet tu finalnu ciastku.ale na osobu okolo 700Sk =za salu a personal no hruza ]-( lenka ano sme tu obaja vsak aj on musi zarobit na svadbu :-D
Odpovedať
To lovaka: môžeš napísať koho máš objednaného ako kameramana, fotografa, odkiaľ obrúčky, oznamka a výzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute Oktobrovky, pripajam sa k vam, my mame svadbu 6.10.2007, velmi sa na to vsetko tesim.Zatial mame objednanu salu, hud.skupinu a fotografa, kedze je nim moj tatko. 15.oktobra pride z UK moja naj kamoska a ideme vybrat svadobne saty, pretoze v salon, v ktorych som zatial bola ma nic neoslovilo.Je tu nejaka buduca nevesta, ktora ma rovnako v oktobri svadbu a este k tomu na Spisi?
Odpovedať
Ahoj Zlatik tak konečne vitaj doma- v tej správnej téme :-D . Kde si bola pozať šaty?
Odpovedať
Ahoj Zlatik tak konečne vitaj doma- v tej správnej téme :-D . Kde si bola pozerať šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
Bola som v Spisskej Novej Vsi, v troch salonoch, ale nic moc. Chcela by som navstivit salon Sissi v Poprade, vraj tam maju dobry vyber. Tak uvidim. A ty Lenka uz mas saticky?
Odpovedať
Ja som si šaty kúpila, takže mám o problem menej ale aj o jeden pekný zážitok z ich hľadania :-( . a svadbu máš v Levoči?
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3 kameramana aj fotografa mame z presova.kameraman je studio Wittner a foto je Maskalova.Obrucky sme si dali robit v ke v jednom malom zlatnictve a boli lacnejsie ako v normalnom az o 4000Sk.Vola sa to zaltnictvo diamant mozem poslat kontakt do ip.vyzdoba je pani Galdunova skvela zienka naozaj je super a oznamenia v sagite tiez kontakt ti mozem dat do ip ak bude mat zaujem vyslo nas asi 56 oznameni na nejakych 1800 Sk aj s pozvankami a obalkami :-)
Odpovedať
Ahoj lovacka. Ja tiež uvažujem nad Wittnerom a Sakáčom ako fotografku chcem tiež osloviť Maskaľovú takže som sa od teba nič nové nedozvedela x-) ale na druhej strane si ma aspoň ubezpečila že sa uberám dobrým smerom :-D :-D :-D . V piatok idem zaplatiť zálohu do reštaurácie a hneď si objednám aj týchto ľudía aj DJ. A ostatné veci nechám na leto. A tá p. Galdunová je z KE? Čo ste si v rámci výzdoby objednali? Čím ťa p. Wittner presvedčil a koľko Vás bude stáť?
Odpovedať
Profilova fotka
lenka neviem videla som jeho video a mala som aj odporucania a jednoducho ked sme porovnali videa jednoznacne vyhral.a stoji podla toho ake video chces tusim okolo osem a pol tisic
Odpovedať
A inač ako sa máte tak ďaleko? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a pani Galdunova je z Ke a najdes ju v Slovane ;-) objednali sme si vyzdobu saly a kostola a svadobnu kyticu.este jej musim zavolat na ozdobu na auto a srdiecko na stenu
Odpovedať
Ja si chcem výzdobu urobiť sama, budem si požičiavať dekorácie ako je brána, stlpy, vysoké svietniky a podobné vecičky z jednej firmy, konečne niečo také začali u nás ponúkať za priateľné ceny takže sa už teším aj s mojimi družičkami x-) x-) x-). Tá firma odkiaľ máš oznámenia nie je náhodou na internete?
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno ze aj je ja som tam bola osobne a do tyzdna sme mali oznamka doma.Ja nemam cas na vyzdobu kedze mame v hotely vyzdobit sa moze az v ten den ako je svadba :-( takze to nechame na nasu aranzerku x-)
Odpovedať
Pochopiteľne. A ako sa inač máte tak ďaleko?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?