Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Asi tak.... aj teraz majú dobrý výber na kvety kvôli veľkej noci tak sa asi trošku poflákam :-D :-D :-D
Odpovedať
ved mozno aj ja stihnem este nieco pred velkou nocou. aj ked mam toho hodne co vybavovat a vobec neide o svadbu
Odpovedať
ja by som chcela iba po jednom kvietku do malej vazicky dat po stoloch. len som zvedava, ci si nebudem musiet aj vazy kupit. ked budeme mat vyzdobu do zelena, tak by som chcela biele tulipany, ked bude vyzdoba lososova, tak male ruzicky. ale tiez sa mi nechce vyhadzovat vela penazi za vyzdobu na stoly.
Odpovedať
Mne sa tiež páči vanilkovo-zelená alebo bielo- lososová výzdoba, ale steny v našej reštaurácii sú oranžové tak ešte rozmýšľam akú farbu výzdoby zvolím aby to nevyzeralo ako v cirkuse ]-( . Bola som v jednom kvetinárstve kde požičiavajú okrem iného aj ikebanu z umelých kvetov na hlavný stôl za 500,- tak som im pekne poďakovala. Mám pocit že aj zo živých kvetov ma možno toľko bude stáť. Vážne uvažujem že si pomaly nakúpim umelé kvietočky a sama si doma urobím ikebany aspoň budem mať na to dosť času, budú podľa mojích predstáv a hlavne sa nebudem báť či do polnoci nezvädnú. ;-) Čo vy na to? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. kde ste vsetky?
Odpovedať
Ahoj Katka. Som tu na chvíľku. :-) Čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
lenka, nove nic.. co sa tyka svadby tak to ma este cas, aspon si myslim tak sa do toho nejako nehrnem, to hlavne je uz vybavene.. a ty?
Odpovedať
Ja som tiež momentálne pasívna, zbieram inšpirácie a podobne. =-) Snažím sa urobiť si konkrétny obraz vecí ktoré budeme potrebovať aby som v lete už len kupovala a objednávala. ;-) Šatky už máš?
Odpovedať
Profilova fotka
nie saty este nemam.. chystam sa s kamoskou niekedy do salonu kuknut, tak uvidime.. ale myslim ze to do takeho maja ma cas.. ;-) boooze ved to je zachvilku..... :-o
Odpovedať
Nooooo letí to ako voda. :-p :-D . Čo už vlastne máte?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo sala, kameraman, fotograf, DJ, kostol... to staci zatial nie? a vy co uz mate?
Odpovedať
To čo vy okrem kostola- budeme mať sobáš na úrade, a ešte mám šaty a milý má oblek. 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ake saty mas lebo v albume ich mas dost... a drahy bude mat tmavy ci bledy oblek?
Odpovedať
Moje šatky sú úplne posledné a milý má čierny pásikavý oblek šitý na mieru. Košeľu a francúzku kravatu bude mať farbu ivory ako moje šatky. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej to mas krasne saty, ja by som taku odvahu nemala si ich dat... :-D ja vobec ani nemam sajno ze ake by som chcela...
Odpovedať
Odvahu- kvôli čomu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak myslim ze su take nezvycajne preto su take pekne, a ja by som ani postavu na to nemala... :-D :-D
Odpovedať
Tak ja som dosť vysoká (175) takže iný štýl by mi asi tak nepristal ako tento. Tak aké by si šatky chcela pre seba? =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som ani nemohla mat take co su ako by som to povedala hole pri krku lebo mam strasne vela znamienok na tele a nevyzeralo by to dobre.. neviem mozno taky styl so sa dava okolo krku alebo na ramienka... a uz by som aj cvicit mohla zacat :-D
Odpovedať
Tak to sme tu niekoľko čo cvičia alebo to určite do svadby budú potrebovať 8-) :-p :-D :-D :-D :-D . Ja tiež budem musieť trošku na sebe popracovať. ]-( :-| :-N . A tvoj ženích bude v bielom alebo tiež v čiernom ako môj? Mne osobne sa ženích viac páči v svetlom ale môj nie je práve najchudší :-D :-D :-D tak preto bude čierny. :-x x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
on ma tiez presne tento isty problem tak bude mat aj on cierny oblek... :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a tiež hovorí že do svadby bude musieť s tým niečo urobiť? =-) :-p :-o
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak ale pochybujem, lebo je v zahranici a tam ma nepravidelnu stravu tak neviem... a ty si tiez v zahranici aj s priatelom ? ci to nejake ine??? uz mam v tom zmatok...
Odpovedať
Nie my sme doma. ;-) A ty si na Slovensku a on vonku?
Odpovedať
Profilova fotka
ano ja som doma a on v zahranici... je to tazke ale musime to nejako vydrzat a chodi domov dost casto...
Odpovedať
Tak to je fakt dosť ťažké. :-( A potom budete v SR alebo pôjdete vonku?
Odpovedať
Profilova fotka
nie potom budeme tu doma.... a vy co planujete po svadbe? aj babetko hned? ;-)
Odpovedať
Chceme bábetko hneď po svadbe tak uvidíme ako sa podarí alebo či nám niečo neskríži plány ešte uvidíme ako to vyjde. :-S A vy?
Odpovedať
Profilova fotka
my tomu davame volny priebeh tak uvidime... :-)
Odpovedať
Veď aj my nejdeme podľa nejakého plánu, ale už máme dosť rôčkov a aj spolu žijeme skoro 6 rokov tak nemáme veľmi na čo čakať. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?