Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
kockyyy, uz som si vybrala saty,konecne ich mam reserve!!!!a som rada,lebo u mna rozhodnut sa je umenie:) ale pomohol mi moj milacik aj segra, bola som este ako poslednu sancu vyskusat salon v presove a posledne saty, ktore som skusala som si aj vybrala.takze tak,som sa s vami chcela podelit:) :-D :-D 8-)
Odpovedať
maycuk, tak ti teda srdecne gratulujem. ja sa o tych mojich stale len rozhodujem...ale aj to snad raz bude. mas aj fotku, ako vyzeraju?
Odpovedať
Profilova fotka
hej mam ju v albume ,ale na modelke,a poviem ti,ze uplne inak vyzeraju na mne,ja som ich ani nespoznala na tej fotke,iba podla nazvu,takze cudne:) no a tu fotku so mnou v nich tu nechcem davat,aby sa moj mily nepozeral na mna stale v nich. bol so mnou vyberat , no a viem,ze na nich zabudne,uz asi aj zabudol na to,ako v nich vyzeram,takze aby mal trosku prekvapko v den D:)uz si zdrava lenka? no nic,idem spat, veeeela hodiiin |-|
Odpovedať
To maycuk: aj ja ti blahoželám k výberu šiat, škoda že si sa v nich neodfotila. :-) To lovacka: už si si preštudovala čoko fontánu? :-p x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caf leni :-)
Odpovedať
Ahoj Janka tak už som tu ;-) :-D . Tak ako je to s tou fontánou?
Odpovedať
maycuk, a ktore z tych, co tam mas? je ich tam tusim 5 alebo 6. no, ani velmi nie. vcera ma to uplne zvalcovalo. bolo mi hrozne...vezmem maleho do skoly a idem si lahnut.
Odpovedať
Profilova fotka
lenka, no mam ich v tom prvom albume, na modelke iba
Odpovedať
no ved som pozerala, ale mas tam asi tri modelky a kazda ma ine saty...ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj hej,ta posledna fotka,tam mam aj komentar k nim,ze tie su moje:)
Odpovedať
aha, dobre, tidem si pozriet.
Odpovedať
ahojte, ako sa mate? dnes som sla okolo obchodu so satickami a nasla som si pekne popolnocne saticky :-) tak som sa z nich vytesovala este aj doma. inak ma este stale moje bacily neopustili a cajickujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte oktobrovky ;-) :-) To babs: tak ti blahoželám k popolnočným šatám mohla by si založiť album a ukázať ich. ;-) Ja sa chystám s mojou svedkyňou na spoločenské šaty až keď bude teplučko. 8-) x-) a hrozne sa na to tešíme. :-D
Odpovedať
to lenka: ja som na ne narazila len nahodou. sla som okolo obchodu s odevami a zbehla som dnu. na album som trochu leniva, aby som ho zakladala. ale odfotim ich a potom by som nieco dala. ani neviem ako sa robi album :-|
Odpovedať
Ahojte :) prepacte ze sa vam tu pletiem, mam len jednu otazocku: Nosite uz obrucky pred svadbou?
Odpovedať
ahoj katuska, ja urcite nie. my ich este ani nemame. ale aj ked budeme mat, nebudem ju nosit pred az po svadbe.
Odpovedať
ahoj katuska. tiez suhlasim s babs. my ich tiez budeme nocit az po svadbe. no a vzhladom na to, ze to bude az v oktobri, a ja som v anglicku, tak tiez ich este nemame. babs, mna to tiez este neopustilo, tie bacily. zrejme to bolo nejakoho virusoveho povodu.
Odpovedať
Profilova fotka
katuska my mame sice svadbuv oktobri a obrucky uz doma ale veru ich nenosime ;-)
Odpovedať
to lenkasutkova: mna este tiez neopustili. chytila som z toho zapal priedusiek :-( uz mam zarezervovaneho DJa. Baby, vy mate podpisane nejake rezervacie s DJom, fotografom ... ja mam papier len na restiku kde bude hostina. tam sme platili aj zalohu. ale ostatne mam zarezervovane telefonicky. mate nejake skusenosti s tym, ze by to mohlo vybuchnut, ak si nepytali zalohu? ja som sa pytala, ci sa plati zaloha. ale odpoved bola, ze nie. ze staci ked sa im ozvem tak 2 mesiace pred svadbou, alebo u niekoho v lete a doriesit s DJom repertoar.
Odpovedať
babs, tak to nieje nic moc. ja mam este kasel ale inak uz celkom fain. ale lieky co mam doberiem. no a co sa tyka tych papierovych veci, tak ja este nemam ziaden papier. zatial to je vsetko len dopredu rezervovane. teraz ked pojdem domov, tak pojdem vyplatit zalohu kameramanovi. v restike nam povedali, ze to ma este cas a ostatne mam cez znamych...ja ked som tu v uk tak vela nemozem robit...takze neviem poradit...ale podla mna, ked si uz niekoho objednala, tak by to bolo nemoralne keby ti to odriekli na poslednu chvilu...
Odpovedať
to lenkasutkova: tak sa rychlo vyzdrav :-) ja sa na to spolieham, ze to neodrieknu na poslednu chvilu. vcera som kupila podbradniky, take pekne kremove ;-)
Odpovedať
uz je to so mnou lepsie...teda, ty uz take drobnosti? no ale niekedy je to tak, ze clovek vidi nieco pekne velmi dopredu a potom, zrovna ked to potrebuje, tak nemaju. ja som si takto kupila moje popolnocne saty. uz ich mam doma rok :-)
Odpovedať
bolo to nahodou, isla som autom okolo svadobneho obchodu, tak som zabrzdila a zabehla tam. ani som nevedela, ze tam ten obchod je. taka nahoda. a zapacili sa mi tam aj pohare. tak aj tie si tam pojdem kupit. na popolnocne saty som tiez takto narazila. tak ich mam doma od utorka :-) ale uz mam taky lepsi pocit, ze vacsinu veci uz mam. v tom obchodiku mali aj pekne foto albumy, tak asi aj tie si tam kupim.
Odpovedať
tak to ja teda povedat nemozem, ze vecsinu veci uz mam. ja mam len nieco...no ale snad na vsetko bude cas ked uz budem doma. hlavne ziadna panika. na vsetko bude dost casu :-)
Odpovedať
Ahojte babenky. Ako sa máte? Keďže som dosť zaťažená na výzdobu, začínam uvažovať nad tým ako vyriešim ikebany na stoly. Potrebujem ich asi 11. Kvety sú dosť drahé a umelé nie sú ono. Ako to budete mať vy? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni ja budem mat zive kvietky x-) a utekam do prace :-N
Odpovedať
Tak papa Jani nech ti zbehne ;-) x-)
Odpovedať
ahoj Lenka. co sa tyka kvetov na stoly, tak sa asi najskor poradim s aranzerkou a uvidim, co mi ponukne a podla toho sa zariadim. tiez by som rada mala zive, ale neni su to zbytocne vyhodene peniaze? :-N
Odpovedať
Aj mne sa zdajú vyhodené peniaze za živé, práve preto rozmýšľam kúpiť umelé, ale pekné čo najviac reálne. Už som po nejakých pozerala tiež to nebude lacná záležitosť keďže ich treba veľa ale potom sa dajú predať tak sa aspoň niečo vráti.
Odpovedať
no ved tak treba rozmyslat. ja som sa este nepozerala po nicom, ale dufam, ze o tyzden sa to uz zmeni a budem aspon na chvilu v takom chystacom osiali :-D inak myslim, ze teraz sa uz daju zohnat velmi pekne aj umele kvety a je to casto krat na neroznoznanie. a ak to bude dobre naaranzovane...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?