Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Tvoje som pred chvíľou už pochválila ;-) . Ešte som nezháňala ale ja mám stále problem s topánkami takže už stresujem. Pri najhoršom si objednám z www. bialebuty.pl.com majú tam také aké by som chcela ale bojím sa kupovať bez vyskúšania. :-(
Odpovedať
to lovacka: ani nevieš ako rada by som na chvíľu vypadla zo SR :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak hybaj na chvlu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule odchadzam do rise driny a smradu a mokroty :-D teda do cvicenia ;-)
Odpovedať
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( nemôžem!!!!!!
Odpovedať
dakujem...ja sa im strasne vytesujem...ja sa chystam kupovat si tak saty cez net, ale budu mat moje presne miery. Lenka, a ty si nevies predstavit, ako rada by som uz ja bola na SR :-N
Odpovedať
Tak to musíte babuľky vydržať :-( :-( :-( ;-) :-) . Šaty si chceš objednať cez ebay?
Odpovedať
asi hej. vsetci ma nahovaraju. no a jedna zena tu by mi s tym pomohla...neviem sa rozhodnut...no veru, treba len vydrzat...
Odpovedať
Moje šaty sú kúpené z ebay.com a sú super ale niektoré dievčatá zase spokojné so šatami neboli.
Odpovedať
a ty si si ich kupila z ciny alebo z druhej ruky? no asi to nakoniec len risknem za tu cenu a uvidim...
Odpovedať
Ja som ich kúpila od jednej kočky a ona ich má kúpene cez ebay a boli šité v Číne.
Odpovedať
no tak asi to nakoniec risknem. len este musim najst tie prave...je ich tam vela peknych...idem ja asi do tej postele trochu sa preliecit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Na beremese sa dosť veľa píše o kupovaní šiat cez ebay tak si to pozri. Základ je od koho kupuješ ;-)
Odpovedať
to asi hej. mrknem sa na to. drahy mi akurat pisal, ze za pol hodinu tu bude, tak idem si zatial asi uvarit cajik :-(
Odpovedať
leni si tam?myslim lenkasutkova
Odpovedať
ano som tu. preco. som tu este chvilu...
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooooo kde ste vsetky? :-D :-D
Odpovedať
ahoj, ja som tu, ale neviem ako dlho. stale ta chripka a vobec to neije lepsie. asi len to, ze uz nemam tepolotu...
Odpovedať
Ahojteeeee.Je tu niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja som ale uz na ceste do prace ]-( :-D
Odpovedať
ahojte, je tu niekto?
Odpovedať
caute baby. no nejako to tu stichlo...
Odpovedať
ahojte, ako pokracuju vase pripravy? ja mam teraz trosku utlm. nejako sa mi do nicoho nechce ...
Odpovedať
so mnou je to tak isto. tiez sa mi nic nechce, ale u mna to bude asi preto, ze som chora...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! tiez sa k vam pridavam, ze tiez sa mi nic nechce, aj mna nejako chytila chripka... :-(
Odpovedať
no teda, co je to vo vzduchu...ale potom je to tusim nad celou europou...toto je pre mna zly tyzden...uz nech som z toho vonku...
Odpovedať
ja som na tom tak isto. tiez na mna nieco lezie a nic sa mi nechce :-(
Odpovedať
u mna to zacalo chripkou a bolestou hrdla, teraz to je v pohode, ale mam asi nadchu a kasel...no snad ma to do oktobra prejde... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo kde ste?aj ked ja som sice pomaly na odchode do prace ]-( :-D
Odpovedať
lovacka, tak sa mi zda, ze ty stale pracujes...teda hlavne po veceroch/.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?