Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
mgondekova, no ano usiju ich presne na teba, a ak ti nahodou nebudu sediet, alebo bude ich treba skratit, tak ten salon ma krajcirku a ona to spravi za priplatok 500,-Sk. No teraz si nespominam ako sa volal ten salon, ale je v kosiciach. Na druhy tyzden idem do kosic, tak ti to zistim a napisem ti. Ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andyika nemozes mi poslat ip please s tym kontaktom na tu firmu?dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lovacka, ok poslem ti ale az na druhy tyzden, musim zistit meno toho salonu...ak poznas kosice, tak ti to mozem povedat, kde sa ten salon nachadza ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som z ke takze mala by som poznat ako oci to nase male mesto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ten salon je na hlavnej, na strane Slovana a hned vedla obchodu s hudobnymi nastrojmi(myslím, ze sa to vola mladost), alebo este trosku vyssie. Je to hned prvy salon od Slovana. Tak to by si mala najst hned... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo vydava sa niekto v oktobri?ci som stale sama? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute koceny, to: cherynka20 moja znama mala svadbu v oktobri a bola nadherna (pozri mercy) to: lovacka no ja som sa vcera dozvedela, ze kedze by sme mali dodrzat 12-mesacny plan :-D :-D :-D , vychadza nam ta svadba na jesen 2007 :-D, este nevieme, ktory mesiac - ci september alebo oktober...to sa musime dohodnut IRL a tuto zvest o pribliznom datume som sa dozvedela od mojho milacika po dllllhom telefonickom rozhovore (aj ma trosku vydesil, pretoze na jeho povahu je to obrovsky vykon - len dufam, ze mu to vydrzi :-| ) ja mam vsak oproti vam jednu velku nevyhodu - som nevesta z kolonky "baculka"...takze momentalne hladam dobru dusu v BA, ktora tiez planuje svadbu na buduci rok a chce sa dat aspon ako-tak do poriadku...mohli by sme sa davat spolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute!!! aj ja mam svadbu naplanovanu na 20.10.2007. tento datum sme si vybrali lebo oslavime siedme vyrocie nasho zoznamenia. este nemam nic nakupene ale veci co by som chcela je vela.. asi 20 siat (neviem sa rozhodnut) kytic ani neviem je to uz teraz tazke no neviem si to predstavit tak za pol roka ked budem mat nazbieranych este viac inspiracii asi budem musiet losovat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: suzionne heh...no ja by som si taky datum dat nemohla...paradoxne som sa prvy raz vydavala 22.10...to by som svojmu drahusikovi neurobila... :-| a co sa tyka toho losovania - ja mam uz teraz hlavu v smutku...nech sa snazim ako snazim, ja nedokazem tak velmi dopredu planovat :(( ja vsetko najlepsie vybavujem, ked mam kratsi termin...a hlavne (ako si spravne poznamenala) prilis vela vyberu = este viac starosti...takze to tu len "obkukavam"...
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia hm... tak to chapen. pre mna bol toto jediny datum, na ktory mi moja laska prikyvla. ja by som to tiez najradsej mala tak ze tri mesiace aby som nad tym nemusela tak dlho rozmyslat a radsej fofrovat z pripravou.a stym okukavanim som na tom tak rovnako len prezeram co je pekne mam este veeeeeeeeela casu na vybavovanie. na druhej strane mam radost z toho, ze moja laska sa konecne rozhodla :-D tak mi to neda nieco nerobit ale este len snivam. s pripravami zacnem az po novom roku.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak som rada ze sa niekto nasielk s rovnakym datumom.My mame definitivne rezervovanu salu a cela rodina vie o tomto datume :-D gaia ja sice nie som z BA a ani nie som na slovensku ale ak chces mozme chudnut spolu.Mozme robit plany na dialku a porovnavat ak teda suhlasis.Mozme to riesit cez ip alebo meil Ja inac momentalne zhanam album ale mam smolu a neviem nic zohnat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: suzionne no mojmu to tiez nejaky ten cas trvalo :-D :-D ale ja som zo svojej predchadzajucej roboty zvyknuta, ze sa vsetko riesilo systemom "panebozedajnamhneduzajvceraboloneskoro" :-D :-D :-D a akosi si od toho neviem odvyknut...tak ho chudacika morim s tym, co som tu uz videla a citala...chudatko moje... :-) to: lovacka dostala som od babenky (tusim) octovu dietu, chces? :-D ja musim zacat trosku viac von, na prechadzky...pohyb mi jednoznacne chyba...a lovi, ja som trosku vacsich rozmerov :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: lovacka ako vidim si sa do toho uz pustila ;-) my este nic nemame len premyslame o tom ako to bude vyzerat a az neskorsie zacneme nakupovat, inak keby som kupovala ako ty uz teraz do svadby by som toho mala tak pre osem neviest :-) o datume sme povedali zatial len rodicom ale velmi rychlo sa to roznieslo vsak uz to vsetci ocakavali po siestich rokoch x-) to: gaia ja uz ho morim trosku dlhsie lebo jemu trva nekonecne dlho nez sa rozhodne tak ho pripravujem a testujem co a ako :-D :-D :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte kocky, viem, ze tato tema je uz pomerne dost stara, ale je tu niekto, kto ma tento rok svadbicku??? my mame svadbu 6.10. a ja mam dilemu, ci si vziat k satam...ked su bez ramienok... a taktiez si potvrdit, ze nemusime mat uz vela veci vybavenych ;-)
Odpovedať
to:terezka 25 ahoj, myslim, ze tento rok bude bohaty na svadbicky, my ju chystame 13.10., ale mam obavy ci to nie je trosku nestastny vyber! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
preco myslis, ze nestastny vyber?? ja sa skor bojim, ci to nie je neskoro...kvoli pocasiu....
Odpovedať
ahoj, myslela som 13. ako nestastne cislo, no neviem. 20. oktobra sa mi vydava sesternica, takze sme sa rozhodovali ci 6- teho, alebo toho 13-teho. S pocasim neviem ako to bude, ako to zariadi priroda, ale ked si to tak vezmem, skor byva vacsia zima na jar ako na jesen, aspon v poslednej dobe, pa
Odpovedať
Ahojte, ja som na tejto stranke novacik....inak ja budem mat tiez svadbu 13-teho...paci sa nam kombinacia cislie 131....Uz mate co to vybavene???...Ja sa este len rozkukavam a chystam sa na ten veltrh...tam to asi bude trosku preplnene...ale to asi pratri k tomu.. :-)
Odpovedať
Ahojte, tak aj sa hlásim medzi oktobrovky x-) a veľmi sa na svadbu tešíme, zatiaľ okrem sály nemáme nič objednané len si robím prehľad čo sa týka kameramana, fotografa, DJ a podobne. Inač chcem Vám oznámiť že ste si vybrali najkrajší mesiac na svadbu - blahožaláááám :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja budem oktobrovka, teda s velkou pravdepodobnostou, ale kvoli praci mojho mileho mame datum 27.10.07 zatial vybraty,ale tiez sa obavam zimy :-( a nemame vobec vobeceste nic :) ale snad este amme cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky som rada ze zase pribudol niekto novy do klubu tak vas pekne vitam :-) my uz mame zajednanu salu,kameraman,fotograf a hudba a taktiez vyzdobu saly ako aj kvety na svadobnu kyticu.taktiez mame vsetko ohladne kostola a matriky a mam uz aj saty a topanky a drahy ma oblek a koselu a vestu.Takztiez uz mame oznamenie a aj obrucky uz lezia doma v sufliku(ale nie na dlho) :-D a to je asi tak zatial vsetko co mame ale aby som niekoho nevylakala je to z toho dovodu ze na Slovensko sa vratime az tyzden pred svadbou :-N :-p a este ma napadol kroj na redovy aj te je uz zajednany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mna si vylakala teda :-D ale ospravedlnuje to, ze si mimo SR :-D
Odpovedať
Lovacka skôr si mohla napísať čo ešte nemáte ;-) :-D- ušetrila by si čas písaním a tiež si ma vyľakala. Ale ja som zabudla napísať, že moje svadobné šatky mám už doma od septembra x-) To chichinka: ja sa vôbec nebojím že bude koncom októbra zima mám to už osledované 2 roky ;-) takže pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3: tak to je dobre, ked koncom oktobra sa to este da...ale zaciatok oktobra by sa mi viac pacil ale co uz :-) ja som tento oktober stravila na Islande a tam bola veru zima :-D uz mas statocky, to je super...ja este ani len netusim, ake chcem :-) si si kupovala?
Odpovedať
Kúpila som ich od jednej kočky z tejto stránky, boli moje vysnívané takže som neváhala si ich kúpiť 1 rok dopredu. A kedy chceš ísť skúšať šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja vobec neviem :-N aj ja som rozmyslala, ze si kupit alebo dat usit nejake, lebo co niektore salony uctuju za pozicovne je dost vela a teda by to aj bolo jedno...ale pri usiti je riziko, ze nebudes vopred vediet, ako vyjdu a ci sadnu...cize to kupenie ma laka...uvidim. Ale asi zacnem sa korzovat po salonoch a skusat :) nech viem, kolko mi treba schudnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nieco ine okrem satociek mas? :-)
Odpovedať
Máme rezervovanú sálu a nič viac, robím si zatiaľ prehľad, ale okolo marca už začnem rezarvovať všetko ostatné. Ešte rozmýšľam, že termín posuniem o týždeň. Skús ísť do požičovní, aby získala prehľad aký štýl a farba šiat ti pristane. A cez ebay si nechceš kúpiť šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
sala , to je to podstatne asi, je to to jedine co mna tlaci najviac - budeme mat velmi vela ludi a aby sa tam aj vpratali..(velka rodina) kupovanie cez e-bay - nevies, ake maju baby s tym skusenosti? ja si asi budem musiet vyskusat saty, lebo amm taku zvlastnu postavu - dlhe nohy no a kratky trup a teda bude to sranda zohnat nieco co mi sadne :-|
Odpovedať
Preto by si mala zistiť aký štýl a veľkosť potrebuješ a podľa toho si kúpiť cez ebay. Niektoré kočky majú šaty kúpené cez ebay a sú spokojné. Väčšina predajcov sí pýtajú presné miery a podľa toho šaty šijú, aj tak sa ešte dajú upraviť. Aj moje šatky kúpila kočka cez ebay a sú super.Tiež si ich dávam ešte trošku zúžiť v čom nevidím problém ;-) Skús si potom pozrieť nejaké témy o ebay na tejto stránke.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?