Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
ja mám aj dva, ked pozrieš vpravo tak sú tam 3 ikonky a ked klikneš na tú prvú tak sa dostaneš do mojich albumov
Odpovedať
Profilova fotka
hej kocky, nie je skoro teraz volat kadernicke?neviem,ci nebudem vyzerat hlupo,ze 7mesiacov vopred jej volam..hm?ako ste na tom vy?
Odpovedať
no ja som ešte nevolala ale tiež som nad tým rozmýšľala :-|
Odpovedať
ahojte, ja som jej zavolala vcera. a rovno som jej povedala, ze neviem kolko treba vopred, tak volam. nebola vobec sokovana.
Odpovedať
ahojte. ja jej budem volat alebo rovno pojdem za nou ked budem v aprili doma. hadam to dovtedy este pocka. no ja rozmyslam ze si vsetko kupim tu v anglicku, tak potom budem musiet najse este nejaku kozmeticku...ale nepoznam nikoho...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, babs - to aby som jej uz aj ja zavolala.. :-D
Odpovedať
katka, to podla mna zalezi aj od mesta, v ktorom byvas a kolko tam je kadernictiev. ak je tam u vas nejaka velmi velmi super, tak uz by si veru aj mohla.
Odpovedať
mam aspon dobry pocit, ze to mam zarezervovane. ze sa nebudem musiet na poslednu chvilu nahanat.
Odpovedať
Profilova fotka
lenka, ja sa moc na kadernictva nespolieham, jedna kocka u nas zevraj robi pekne ucesy, uz si ju chvalilo vela ludi tak mozno sa spytam jej ale podla mna je to skoro.. mozno tak v lete by bolo vhodne ist na skusku ked mi este dorastu vlasy..
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babby ja pojedm na skusku tyzden pred svadbou :-N
Odpovedať
tiez chcem ist na skusku, ale netusim, ze kedy. ved v aprili ked zbehnem za tou holkou, tak sa jej spytam a dohodneme sa hadm nejako.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa dohodla tyzden pred to uplne staci :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tyzden predtym bude toho este asi vela co vybavovat...ci ani nie? ja si to fakt ani neviem predstavit. ved kadernicka asi povie, kolko pred zvycajne chodia baby na skusku...
Odpovedať
Profilova fotka
leni ja pridem az tyzden pred svadbou takze ja skor nemozem :-D
Odpovedať
jaaaj, ved vlastne hej, si to pisala. no ved tak potom to je asi uplne normalne, ze pojdes vtedy. no a ake budes mat nechty?
Odpovedať
Profilova fotka
nechty gelove lebo svoje mam znicene ]-( ale mne sa gelove pacia a dam si prirodzenu dlazku ze nie velmi dlhe :-)
Odpovedať
no som mnou je to tak isto, ze mam znicene. a ked si trochu necham narast, tak sa polamu. mala si uz gelove predtym? co je to prirodzena dlazka? ani ja nechcem velmi dlhe, ziadne pazury... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mala som pred tym ale urcite si ich dam tyzden pred aby som si zvykla apotom den ped pojdem len prelakovat ak bude treba a dlzka to je taka ze ked ti nevadi :-N :-D
Odpovedať
no to je dobry napad, dat si ich tyzden pred svadbou a potom len dolakovat. jaaj, ty si myslela dlzku. no jasne. no ved este mam dost casu na rozhodovanie...
Odpovedať
Profilova fotka
no jo to mas ;-)
Odpovedať
teraz ma este viac trapia saty a take ostatne veci...
Odpovedať
Profilova fotka
no mna saty netrapia lebo uz mam ale popolnocne ma trapia len sa chystam schudnut tak uvidime co z toho bude nakoniec :-D idem ja cvicit tak papa zatial
Odpovedať
ja este nemam. rozmyslam, ze si kupim nejake na nete, lebo to vychadza ovela lacnejsie ako pozicanie. ja popolnocne mam. ja by som zase mala trochu pribrat, tak ja idem nieco zobnut. papa
Odpovedať
Profilova fotka
leni ja ti dam moje kila mam ich az az navyse ]-( :-(
Odpovedať
Ty len pekne cvič!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no caf no diky si mi teda dala :-p :-N
Odpovedať
Ahoj, mňa to tiež čaká o pár týždňov ]-( :-) . Tak čo ako sa máte? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no unavene lebo som cvicila hodinu takze som sa dobila ale aspon dufam ze kilo za tyzden zo mna zide :-p
Odpovedať
Aké máte počasie u nás je to hrúúúúza :-S 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes uz nebolo tak krasne ale este celkom ujde :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?