Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
aaa, takze to je taka bujna vlecka...teraz su take saty dost v oblube. mne sa pacia take princeznickovske... :-N
Odpovedať
Ja mám šaty od cestovateľky keď vieš ktoré sú to, ja som dosť vysoká tak pre mňa žiadny iný štýl veľmi neprichádzal do úvahy ale mne sa aj tak veľmi takéto páčia, aj spoločenské na rôzne príležitosti si zvyknem vybrať takého to štýlu. :-) Ale strašne sa mi páčia aj princeznovské.
Odpovedať
neviem ktora to je, ale ak ma album, tak pozriem. no ja mam 174, tak hadam daco najdem. nebudem mat velmi vysoke topanky, aj ked pri drahom sa stratim on ma skoro dva metre...
Odpovedať
Jaj tak to sme skoro rovnaké mám o 1 cm viac ale môj milý je len o 3 cm vyšší odo mňa takže aj ja budem mať len také nízke pätky. Cestovateľka album má takže kľudne pozri.
Odpovedať
no uz som pozrela. vyzeraju velmi pekne, aj ked je vacsinou zboku alebo zozadu. tak sa mi zdalo, ze ona tam mala nieco, za co si ich drzala...
Odpovedať
Ano je tam našité také uško s malým kvetom aby sa tá vlečka dala nosiť v ruke ale nejako už bude tak som zvedavá čo si vyberieš. ;-)
Odpovedať
no ved aj ja som. neviem, ci si videla moj album, ale nechcem tam davat take saty, ake by som chcela, lebo asi ich aj tak nebudem mat. ked pojdem skusat, vezmem fotak a potom ich sem dam...sama som zvedava. neviem sa dockat...
Odpovedať
ok, tak potom daš fotky a budeme hlasovať :-D :-D :-D Ja už budem končiť. Zatiaľ sa maj krásne a zajtra zase ;-) x-) papa
Odpovedať
no jasne. urcite dam nejake, ktore budu vyzerat schopne. tak sa maj krasne a dakujem za pokec.
Odpovedať
ahojte baby, ja som si dnes zarezervovala kocku na licenie a vlasy :-) bola este volna. ste ma normalne zaskocili, uz takto uvazujete o miminku. to ja budem mat mesiac po svadbe 29 a este by som rada 2 az 3 roky s miminom pockala.
Odpovedať
ahoj. no u mna je to skor tak, ze sa ponahla moj drahy. on ma o tyzden 27 a ma 70 rocneho tatina. no a on nechce, aby bol medzi nim a nasimi detmi taky velky rozdiel...tak tak...
Odpovedať
tak to hej, to je jasne. ja sa budem po svadbe stahovat, tak si najskor najdem nejaku robotku a az potom bude mimino. zas do 35 cakat nechcem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no u mna to bude tak, ze sa stahujem k drahemu, lebo on ma takych starsich rodicov, tak budeme s nimi. maju velky dom, tak planujeme, ze ho nejako rozdelime, aby sme aj boli s nimi a aj sami. no ja netusim, ci si stihnem najst pracu. no ale teraz som sa za dva roky namakala akurat dost...
Odpovedať
tak to treba ten velky dom aj zaplnit malymi drobcami ;-)
Odpovedať
ved to, drahy chce na tom zacat pracovat cim skor...no a on ma o desar rokov starsieho brata, takze tam bude asi tiez menej rokov, kym budeme mat druhe. uz sa tesim :-N
Odpovedať
aspon bude zmena od kazdodennej prace. praca bude, ale s detmi ;-)
Odpovedať
to hej. no ale teraz pracujem pre cuzdich a potom budem so svojimi. no a vela mi dalo to, ze druhy rok robim au-pair. urcite viem, ako nechcem mat vychovane moje deti :-) teda budem sa snazit nerobit chyby...
Odpovedať
tak to mas dobre, ja len viem, ze ich nechcem mat rozmaznane ;-) ale ako to docielit, to zistim az o par rokov. idem uz off. ahooooj
Odpovedať
aahojte oktobrovky tak včera sme definitívne zmenili dátum z 22.9.07 na 6.10.07 tak od dnes sa k vám pridávam, som konečne kludná, lebo som mala celý týždeň stres ale nakoniec sa mi podarilo preložiť všetko čo sme mali naplánované na september :-)
Odpovedať
tak vitaj kalli. takze ty uz mas vsetko vybavne? babs, no, aku taku predstavu uz mam. hlavne je asi to, aby si sami upratovali svoje hracky a zahadzovali svoje smeti do kosa :-D :-D ale nie. ono to je aj o inom..
Odpovedať
no mám šaty a všetko čo k tomu patrí okrem topánok, máme sálu, DJ, kameramana, fotografa, kozmetičku a neviem čo ešte ;-)
Odpovedať
vitaj medzi nami :) cim sa blizi oktober, tym sa viac tesim x-) snad mi z toho nakoniec nehrabne ;-)
Odpovedať
dakujem, no aj ja sa teším len dúfam že nebude zima, vlastne si ešte zvykám na to že to bude 6.10. lebo ten septembrový dátum som už mala taký zafixovaný :-)
Odpovedať
o odhade pocasia sme sa tu uz bavili a minulorocny oktober bol nadhery. bolo krasne teplo. tak ked to bude aj tento rok, tak to bude fajn :-)
Odpovedať
no ved len aby to tak bolo čo všetko už máš vybavené?
Odpovedať
mam zarezervovane saty, salu, fotografa, video, kocku na vlasy a licenie. buduci tyzden sa mam stretnut s DJom.
Odpovedať
tak to sme na tom skoro rovnako, prečo nemáš v albume nejaké fotočky, aby sme mali predstavu o tom čo planuješ a čo sa ti páči
Odpovedať
sa mi nechce robit album. som tak trochu lenochod 8-)
Odpovedať
tak nebud, trošku sa premôž, uvidíš nakoniec sa budeš z neho tešiť :-)
Odpovedať
no uvidiiiim. ty mas svoj albumiiik?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?