Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som sla a hned len musim vyckat ;-)
Odpovedať
Janka máš to za 226 dní takže pevné nervy ktomu čakaniu :-D 8-) :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no dakujem leni ani ty to nemas o vela menej :-D
Odpovedať
AAAAAAAAAAAle ja sa už budem dávno kúpať v šampanskom keď ty sa budeš potiť a rozhodovať ano- nie- ano- nie :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nono no ale ked ty sa budes potit pri rozmyslani ano nie ano nie tak ja budem este sunky valat :-D
Odpovedať
ok 1:1, myslím že si nemáme čo závidieť ;-) :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru ze nie asi len to ze ty teraz nemusis ist do prace a ja ano :-| a mne sa veru taaaaaaaaak velmi nechce
Odpovedať
Ja som prišla domov ešte len pred hodinou takže to tiež nie je výhra. inač dnes mám zlý deň ja. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
preco mas zly den?co sa stalo?ja uz utekam do prace papa ;-)
Odpovedať
Ale nič vážne, proste nás niekto dnes vytočil. Tak nech ti to zbehne.Pa pa Jani :-)
Odpovedať
diky za radu. tiez by som sla hned, ale musim pockat.
Odpovedať
Prečo musíš čakať? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no lebo som v anglicku a nechcem si ich dat robit tu, lebo v oktobri tu uz nebudem. no a domov idem na dva tyzdne na velku noc a potom nastalo koncom maja. takze az potom.
Odpovedať
Tak si daj urobiť počas Veľkej noci aspoň budeš kočka cez svatky :-D :-p :-D .
Odpovedať
no, tie nechty su este neni az take dolezite. skor sa asi pojdem popozerat po nejakych satach, zajst za aranzerkou a take to veci. no a este s drahym chceme vybehnut dakam na chatu cez velku noc...
Odpovedať
A ty ešte nemáš šatky? Tak to cez sviatky asi bude najvyšší čas aby neboli poobsadzované. Moje už mám pol roka doma. Raz do mesiaca mi prasknú nervy a dám si ich na seba :-D :-. x-)
Odpovedať
no veru este nie. a neplas ma prosim ta. my sme len vo februari oznamili, ze sa chceme brat. este sme nemali ani oficialne zasnuby... :-N :-N no ale ved hadam najdem dajake vhodne a volne.
Odpovedať
My sme sa zasnúbili v roku 2000 a rodičia stále otravovali že kedy a podobne a teraz keď už máme termín tak ani netušia že svadba bude. :-p :-p Určite šatky nájdeš, nechcem ťa vystrašiť.
Odpovedať
no ved nieco take som tu citala, ze nic netusia. to bude asi poriadny sok pre nich...my sme spolu styri roky a tiez nas kazdy otravuje, ze kedy bude svadba. no planujeme to uz asi rok, teda vtedy sme o tom zacali hovorit, ale len teraz sme to dako rozbehli.
Odpovedať
My spolu žijeme šiesty rok a už by sme radi babo a ani nie som najmladšia 8-( - takže jedno s druhým :-D :-D :-D
Odpovedať
a mozem sa opytat, kolko mas rokov? my sme spolu este nezili a zhodli sme sa na to, ze skusat to nechceme. snubenec by uz tiez rad babo... :-D no a aj ja uz asi mam vek, kedy by som prijala...byvat mame kde, on ma dobru pracu...no a hlavne chceme byt spolu...
Odpovedať
Budem mať 27. :-( :-D a prečo nechcete skúsiť spolu žiť?
Odpovedať
no tak to ja mam 25. ale ved to je este v phode. Preco? no asi preto, ze sme si isty, ze chcem zit spolu a obaja vieme, ze sa vyskytnu nejake problem, ved to je jasne. no a myslime si, ze v manzelstve sa obaja budeme viac snazit to prekonat. proste nechceme len skusat...taky je nas nazor. za posledne dva roky sme sa odskusali viac ako dost a to nam staci na to, aby sme vedeli, co chceme.
Odpovedať
Rozumiem vášmu postoju, ale na druhej strane aj keď sme mali problem my počas spolužitia tak ani raz nás nenapadlo rozísť sa ale stále sme to vyriešili a to pár krát lietali aj taniere ]-( :-p :-D . takže keď sa veľmi chce tak to funguje. ;-)
Odpovedať
no ved to je jasne. ked dvaja naozaj chcu, tak je to mozne. ale ked tam neni to "puto" tak je asi lahsie zbalit sa a odist... Ja som z levic a on je z trnavy. ako poznam nasich rodicov, moc by sa im take skusanie nepacilo a dost by frflali. no a neviem si predstavit, ze by sme fungovali tak, ze cez vikendy spolu a cez tyzden od seba. ja si to teraz fakt inak ani neviem predstavit len tak, ako to bude. no a budeme spolu od juna do svadby bez manzelstva, tak uvidime... :-D :-D
Odpovedať
A aké šaty si predstavuješ?
Odpovedať
no, velmi ma oslovili od san patrik Delicia, ale pochybujem, ze ich budem mat. inak chcem take v kuse, vzadu so snurovackou a siroke od pasa dole. nie velmi prezdobene...mozno z vleckou...neviem presne. zalezi ake mi sadnu a ake budu mat. rozmyslam ze si kupim tu v UK, ale bez skusania...no a este tam budem musiet mat bud nejake ramienka alebo by sa mi pacil taky cipkovy kabatik...a ty mas ake?
Odpovedať
Ja mám štýl morskej panny s vlečkou, ktorá sa nedá vypnúť tak budem musieť nejako prežiť ten obmedzený pohyb ale neodolala som im a povedala si že to vydržííííím :-p x-)
Odpovedať
no a da sa v takych chodit? videla som vela takych na nete...no a aj pri tanocovani to vydrzis?
Odpovedať
Ale dá sa všetko v nich robiť sú úplne pohodlné, len pod vlečku sú všité asi 4 vrstvy tylu tak jeden si stále prišľapujem ale ešte pôjdem ku krajčírovi si ich upraviť tak dúfam že mi stým pomôže.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?