Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
myslim si, ze s tou kadernickou to je v pohode. tiez som za nazor, ze radsej si vybavit dopredu ako na poslednu chvilu. ja este nemozem ist za kadernickou, ale hadam sa to za par tyzdnov trochu posunie...
Odpovedať
Profilova fotka
neboj leni verim tomu ze aj v maji najdes kadernicku aj ked ako pozeram oktober sa stava naozaj popularnym mesiacom na svadby :-) aj my sme rozmslali ze v lete svadbu nie vsetko sa kazi a potot sa v tych horucavach :-p jar sa nam zdala priskoro a teraz sa oktobra nevieme dockat :-D
Odpovedať
no ved tak nejako je to aj s nami. akurat moj drahy sa uz nevie dockat, kedy budem nastalo doma. uz asi aj pocita tyzdne. inak je to presne 9 tyzdnov dokopy, co budem este v anglicku. kadernicka bude v pohode. mam dlhe vlasy a aj dost huste, tak to s nimi bude vediet hocikto daco urobit. a tak isto make up. chcela by som len nejaky prirodzeny...do hneda alebo do zlata...
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti verim ze to musi mat tvoj tazke ked ste takto od seba.viem ake to je lebo aj my sme presli takou skuskou este pred 5 rokmi.ach ako ten cas leti :-N ale vydrzali sme a teraz sa blizi nas den (inac poviem vam ja sedim za pc a drahy prata bytik :-N az sa hanbim :-p
Odpovedať
jaj veru je to tazke. no ale uz sa to pomaly konci, toto obdobie cakania. no ale obaja sme vydrzali a to je velmi cenne a vzacne. teda aspon pre mna. ked mam pravdu povedat, na zaciatku bolo tazke verit, ze to vydrzime, teda ze nas vztah vydrzi. no ale vydrzal a to je podla mna jasny dokaz, ze patrime k sebe...ale ved v pohode. nemas sa za co hambit. ja som za pc dnes cely den... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no hej ale ja som za pc a nic nerobim a on chudacik prata no je to poklad x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte kočky =-) . Ja som sa už poučila, že na objednávanie potrebných vecí a ľudí na svadbu nie je nikdy príliš skoro takže kľudne si kaderníka objednajte už teraz- ja už tiež mám.
Odpovedať
Inač mne tá stránka so svadobnými oznameniami funguje tak vyskúšajte ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hoj leni ;-)
Odpovedať
ja som dostala kontakt na kadernicku od kamaratky. tak jej zavolam. som nechcela byt prilis horliva, tak som to odkladala. ale ked takto hovorite, tak jej zajtra zavolam. teraz uz otravovat nebudem. my s drahym tiez uz pocitame dni do svadby. ja som z BA on z Prahy, takze sa vidame len cez vikendy. a ked mi odide este na sluzobku, tak nam ostava na 3 tyzdne len telef :-( my sme sa dohodli na termine minuly rok zaciatkom oktobra. a od vtedy to do marca velmi rychlo ubehlo. len aby to slo aj dalej tak rychlo :-)
Odpovedať
mne akurat dnes sestra spominala, ze ta co k nej chodi ona je celkom fain. asi sa budem musiet spolahnut, lebo ja uz netusim, kde je u nas co a ake sluzby maju... :-N
Odpovedať
mne kamoska poslala svoje fotky a pekne bola ucesana aj nalicena. takze by som mala jednu kocku, ktora by ma aj ucesala aj nalicila. co mi pride vhodnejsie. len ja si nechavam dorastat vlasy, tak neviem odhadnut kolko dorastu do oktobra. tak nemozem ani vymyslat s ucesom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no co som pocula, tak zevraj taka priemerna rychlost rastu vlasov je 1 cm za mesiac...mama mojho snubenca je kadernicka a zakazdym ked som doma, tak ma chce strihat...no ale do svadby to asi necham tak a tam mi to upravia a skratia ako bude treba. to mas fain, budes mat kadernicku a kozmeticku v jednom...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja este zatial nemam ziadnu kadernicku.. ako to urobite s nechtami? gelove, umele alebo svoje?
Odpovedať
kozmeticka mi vravela, ze ma nalici a na vlasy mi vie doporucit. ale takto to bude lepsie. len aby bola volna ;-)
Odpovedať
ja nemam sajnu ako s nechtami...rozmyslala som nad gelovymi, ale zevraj je to nic moc...mozno umele...moje su dost onicom, lebo vela pracujem a stale sa lamu, takze mala sanca. snubencova neter povedala, ze ona mi spravi nechty, tak dame skusku a uvidime. aha, tak ked vie doporucit, tak to je fain. ja uz fakt v leviciach nikoho nepoznam...no ale snad sa do toho dostanem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja u nas tiez nikoho takto nepoznam tak tiez vobec neviem ze ako to vsetko zvladnem.. ale hovorim si ze to zvladli ostatni tak to zvladneme aj my... :-D
Odpovedať
ja by som si chcela nechat svoje dorast a upravit. tak mesiac pred svadbou by malo stacit, aby dorastli. nie som zvyknuta na dlhe nehty. ale podla toho ako budu vyzerat, mozno si dam urobit gelove. raz som ich uz mala.
Odpovedať
babs, a ake mas skusenosti s tymi gelovymi? tiez nad nimi velmi rozmyslam...aspon na svadobny den budu pekne a potom si mozu vyrastat...mne by mesiac pred urcite nevydrzali. ja mam take lopatky :-D ved tak to treba aj brat. zvladli ostatni, zvladneme aj my. a myslim, ze je uplne zbytocne si mysliet, ze aj tak bude vsetko dokonale, lebo urcite sa najde nieco, co sa nepodari, nebude pacit alebo nestihne. tak treba zostat nohami na zemi.
Odpovedať
ja som s nimi bola spokojna. ale ako som ich mala, tak som narazala nehtami do zarubni, takze ked sa lamali to bolelo. a ked som ich mala take pekne, tak zakon schvalnosti platil na 100%, ze som nimi niekde narazila.
Odpovedať
ja som nikdy nemala nechty dlhsie ako par milimetrov a to som uz povazovala za dlhe. no ved uvidim. mozno pojdem v lete na nejaku skusku. ked sa nebude pacit, tak to vyrastie a dam si ine. no neviem. ale nechty by mali byt asi pekne, lebo co somvidela fotky, tak sa vela fotia aj ruky..
Odpovedať
to je pravda, ked sa robi detailny zaber na prstienky, alebo na kyticu, tak treba mat pekne nehty :-)
Odpovedať
no a prave toho sa ja bojim, ze tie moje budu vyzerat priserne. neviem, ci si to tu uz pisala, ale akej farby chces vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
babule ja tiez budem mat gelove lebo moje su otras vymocene a dolamane ]-(
Odpovedať
a mala si uz predtym gelove?
Odpovedať
Profilova fotka
hej mala asi zo 3 krat prvykrat otras robila mi ich jedna baba ktora nemala ziadnu prax a tak to aj vyzeralo potom som mala este raz a tie uz boli lepsie a pred 3 rokmi na svagrininej svadbe sa mala uplne suprove a ta kocka vedela aj super kreslit na nechty.takze ja volim gelove ale nie prilis dlhe take prirodzene ;-)
Odpovedať
no ved take daco by som aj ja brala. takze najlepsie je ist do nejakeho studia, kde su profesionali. no a este sa chcem opytat. rada by som sla na skusku, tak ako asi dlho pred tym treba ist, aby som na svadbu mala nove, nie doplnane.
Odpovedať
Ahojte oktobrovky. :-) :-) Podľa mojich skúsenosti sú umelé nechty menej škodlivé ako gelové, ale zase gelové sú prirodzenejšie. Ja plánujem mať vlastné. Najlepšie je Lenka, keď pôjdeš si dať urobiť nechty deň pred svadbou aby si nemala zničený lak. x-)
Odpovedať
no ja fakt neviem...moje vlastne, to by vyzeralo dost hrozne...asi...no to mi je jasne, ze par dni, alebo den pred svadbou, ale nechcem si to nechat dat urobit naostro bez toho, aby som dopredu vedela ako vyzeraju. myslela som tak, ci mam mat nejaku skusku v juni, alebo juli.
Odpovedať
Kľudne choď aj teraz na skúšku a uvidíš. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?