Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
my tiez este nie. ja som za jednoduche. nechcem mat ziadne precackane a ani otvaracie. je to sice pekne. ale ked som pozerala svadobne oznamka, tak som ho vzdy hned chcela vidiet a precitat si text. a ked som ho musela najskor otvorit .... som strasny zvedavec 8-)
Odpovedať
Ja som si vybrala oznámenie na www.psgrafika.sk po 7 Sk a pozvánky za 3 Sk, takže nie je o čom, síce zatiaľ som ich videla len na nete, niekedy v jari zájdem do predajne. Skúste pozrieť na stránku. ;-)
Odpovedať
to lenka3: urcite pozriem :-) vlastne uz otvaram v dalsom okne :-D
Odpovedať
Jaj kočky už musím teraz končiť. Ideme na prechádzku. Tak zatiaľ sa majte a zase príďte :-D :-D :-D ja prídem určite. x-) x-) x-)
Odpovedať
s tymi oznamkami som na tom rovnako. vlastne vo vsetkom sme za take jednoduche veci. my to asi vyriesime nejakou kartickou. budu tam mena nejaky text a mozno nejaky obrazok, ale urcite nic take ako nevesta zo zenichom alebo tak. mozno nejake srdiecko. ja si tiez idem pozriet tu stranku...
Odpovedať
skusala som ju. ja sa na nu neviem dostat. ale aj cez vyhladavac som ju nasla :-( tak im to mozno nejako padlo. skusim zajtra, alebo trochu neskor.
Odpovedať
ked mam pravdu povedat, tak ani mne sa ta stranka nedala otvorit. asi tam oni budu mat nejaku chybu...
Odpovedať
to sa niekedy stava, ze padne stranka. ale ako pisala lenka, tak tam maju dobre ceny. takze to isto este skusim.
Odpovedať
ved aj ja neskor. snubenec tiez spominal, ze by mozno nieco vedel cez nejakych znamych v tlaciarni, tak uvidime...
Odpovedať
tak to mate dobre, mozete si navrhnut aj vlastne
Odpovedať
no len my sme obidvaja take antitalenty na to, tak neviem ci z toho daco bude...mozno to niekto spravi...sestra alebo dakto znamy, kto ma na to talent...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ja som nevedelaa, ze tu je aj oktobrova tema, tesim sa z nej!!!!takze pripajam sa k vam,mame totiz svadbu 13. okrobra. velmi sa uz tesime, uz aby to prislooooooooooo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj. tak sa mi zda, ze v tejto teme sme uz styri s datumom svadby 13. oktobra. mas uz aj nieco povybavovane na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
no nemam nic okrem saly:) min. tyzden som bola skusat saty, chystam sa zavolat kadernicke tento week aj kameramana sme zacali kusok hladat.to je vsetkoooooo:)ale ved mame cas baby,ze? len aby svietilo slniecko vtedy:) ale ved 13ka stastne cislo,ci nestastne??
Odpovedať
my mame salu, fotografku, kameramana a drahy este zhana DJ. no ja vsetko ostatne musim odlozit, lebo som UK a ani saty ani kadernicku ani nic podobne este nemozem...ale rada by som. mne drahy hovori to iste, ze ved este mame cas, ze on to chce prezivat bez stresov, v klude a pohodicke. no dufam, ze bude pekne. baby vravely, ze posledne oktobre boli velmi pekne mesiace, tak snad bude aj tento. 13tka je stastna alebo nestastna podla toho ako chces. my sme sa s drahym bavili, ze datum nam nebude robit manzelstvo, ale ze si ho budeme robit my sami. a na tom podla mna zalezi. datum svadby s tym nema nic...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, trosku Ti budem odporovat... datum svadby s tym ma dost... numerologovia Ti podla datumu tvojich narodenin a datumu svadby vedia urcit, ci je to dane obdobie vhodne na taky krok ako je manzelstvo .. mozno to bude zniet dakomu divne, no ked som u jedneho bola zhruba pred tromi tyzdnami mi hned povedal, ze sa idem vydavat a to iba z mojho datumu nar. ... potom som dala datum svadby a povedal, ze to mame posunut po mojich narodeninach, kt. mam 14.10. alebo to mame urobit do 13.7. (mali sme mat 22.9.) ... nakoniec sme to aj tak presunuli kvoli Vinobraniu, ale aj tak by som ten datum prehodila, lebo ho mam odskusaneho a vzdy mi povedal pravdu a poradil dobre ... takze datumy robia svoje.. ale je to len moj nazor a urcite vela z Vas so mnou nemusi suhlasit
Odpovedať
Profilova fotka
ja tymto veciam neverim,takze mne je to jedno,aky datum, hlavne cim skor:) nie no,ja som si ani neuvedomovala,ze je to napriklad 13teho.az niekto zasrandoval, ze 13teho ,nestastie,ci co..aale suhlasim lenka.len som sa smiala,ze raz budeme oslavovat nase vyrocie v piatok 13teho:)ale presne tak,ake si urobime manzelstvo my,take bude.tesim sa:)
Odpovedať
no ved to je jasne, ze kazdy ma na to svoj nazor. my sme si mohli este vybrat 20.10. ale to je u nas v meste jarmok a to sme automaticky zamietli. takze ked bolo volne uz len 13. tak to tak pre nieco bolo. verim tomu, ze to je tak, ako to ma byt. chceli sme najkor 15.9. ale to uz bolo vsetko obsadene. myslim si, ze vsetko co sa deje ma nejaku pricinu...takze v pohode.
Odpovedať
ahojte, my sme to povodne chceli mat 20.10., ze sa to bude dobre pamatat, ale nebol tento termin mozny. tak sme to dali 13.10. a ja 13. neberiem ako nestastne cislo. len tiez dufam, ze nam bude svietit slniecko x-) minulorocny oktober bol nadherny slnecny a teply. tak ked to bude aj tento rok tak isto bude super 8-)
Odpovedať
tak v to dufam aj ja. moj drahy si dal podmienku, ze on sa nebude zenit v lete ani ked su horucavy...no a jar nestihame takze to prichadza do uvahy len oktober. no ale je to fain tak ako to je...dufam... :-)
Odpovedať
to bola podmienka aj u nas. ani mne ani drahemu sa nechcelo brat v 30 stupnovych horucavach. tak sme to dali na oktober. a ked bude prsat, tak si poviem, ze nam prsi stastie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli september, ale nevyslo, leto bolo uz davno plne,tak nam "prischol" nas datumik:) inak baby,ale problem je tu len so svadobnou cestou.jedine miesto,kde je este v oktobri teplo je egypt alebo tie drahsie moznosti:)a my chceme ist za teplom.ale ked aj ten egypt je dost drahy. kam idete vy??
Odpovedať
no ten moj bude radsej v dazdi ako v horucavach.on ma radsej zimu a mne je to v podstate jedno. aspon sa nebudu kazit zakusky. aj jaj, svadobna cesta...no, tak ti poviem, ze my asi tak skoro nepojdeme...planujeme nieco robit s domom a tak si to asi vyziada vsetky nase financie. no ale mozno v zime vybehneme dakam do alp na lyzovacku. popraved sa radsej lyzujeme ako vyvalujeme na plazi... :-)
Odpovedať
my zatial nevieme. tuto cast necham na draheho. nech vyberie nieco on. pytal sa ma, ci chcem ist do Izraela na svadobnu cestu :-o a ked to nestihneme tento rok, mozeme ist buduci rok niekam v lete ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja by som sla radsej na lyze ako k moru,ale moj mily chce radsej oddychovat ako prichadzat vyzimeny a unaveny z lyzovacky..hmm..no co uz:)
Odpovedať
nuz tak my mame asi v tom stastie, ze sa na tej lyzovacke zhodneme. no ale aj tak je asi dolezitejsie byvanie ako svadobna cesta... :-N
Odpovedať
ja si s tym hlavu lamat nejdem. necham sa prekvapit ;-)
Odpovedať
tak je to asi nejlepsie. mna tiez ta svadobna cesta nejako netrapi....
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nie je este skoro si zajednavat kadernicku? chcela som jej zavolat,ale neviem,ci nebudem vyzerat hlupo takto skoro.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby maycuk ja uz mam zajednaneho kadernika takze nemyslim si ze by bolo skoro a na svadobnu cestu sa chystame na Kubu kedze v oktobri resp novembri vela moznosti neostava len exotika x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?