Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ano funguje presne tak ako normalna fontana v meste alebo tie bytove no uz naozaj utekam papa
Odpovedať
Tak šup šup do príprav Lenka :-D :-D :-D
Odpovedať
Šaty už máš?
Odpovedať
to sa povie, ale z anglicka sa velmi tazko vybavuje nieco na sk. dnes som sa s mamou bavila o kameramanovi a povedala, ze to ja musim vidiet vieda a podla toho ktore sa mi paci...no je to dost tazke...ale ved hadam to nejako postihame...
Odpovedať
ahojte, my sme s alkoholom ratali vino - biele, cervene. z tvrdeho zrejme bude vodka, nejaky konak a nejaky sladky liker. nealko berieme priamo tam, kde budeme mat hostinu. taka bola podmienka. nealko berieme od nich a alko si mozeme doniest. pricom mame povinny odber pol litra vina na osobu. tak neviem, ci budem este viac vina zhanat. som sa prave docitala, ze vino sa objednava pol litra na hlavu.
Odpovedať
Je to individuálne, u nás skoro nikto vino nepije takže pre nás by to bolo veľa vína. A na nealko Vám dali nejaké nižšie ceny keď musíte od nich brať?
Odpovedať
Profilova fotka
babs tusim ze fakt to pol litra staci na osobu.. a vina budeme musiet mat viac co sa rozdava domov aj so zakuskami...
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a obrucky uz mate?
Odpovedať
my sme sa s tymi ludmi z restauracie dohodli, ze budeme mat pripitok, 4 chody, flasu mineralku na hlavu a este nam porobia take hnezda malinovkove na stvol. no a ked sa to vypije, tak si mozeme dat vlastne aj nealko. no a alkohol vsetok.
Odpovedať
To Lenka: pochopiteľne že je ťažké chystať svadbu na diaľku, asi sa budeš musieť spoľahnúť na rodičov a známych, ale určite to pôjde. Držím palčeky ;-)
Odpovedať
budem musiet zistit kto co bude chciet pit, aby som toho neobjednala prilis vela. je mi jasne, ze zo strany polovicky pojde viac pivko.
Odpovedať
dakujem. dnes som volala s mamou a hovorila mi, ze videla v meste kotuc takej kremovej latky. bolo tam neviem kolko metrov a stalo to 230,- korun, ze ci mi to ma kupit. ja chcem mat kremovu vyzdobu jemne zladenu s bordovou. tak som jej povedala ze jasne, ze urcite sa to na nieco vyuzije. no a to je len detail. budem sa veru nejako musiet spolahnut na nich. esteze vela nam odbudne, ako su zakusky a torty...uz by som si aj album zalozila, ale mam len take veci co chcem. este skoro nic realne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
to katka: budeme to brat za ich normalne ceny. ale mineralku nam daju vacsie flase. nie klasicke 0,25. takze aspon nieco.
Odpovedať
To lenka: mne sa veľmi páči keď nealko je z reštaurácie, tým myslím že 2,5 dl fľaše ako 2 litrovéveľké , ale asi to výjde dosť draho. Možno sa ešte skočím do reštaurácie opýtať či nedajú malé fľaše za nižšie ceny. Keďže v reštike mala fľaša stojí ako v obchode min. 1 litrová. :-(
Odpovedať
nam daju mineralky 0,7l.
Odpovedať
este neviem presne, ake malinovky nam daju...vychadza nam to ale na hlavu nejakych 550,- a za salu neplatime. no ved zo zaciatku budu tie od nich a potom ked uz bude zabava v plnom prude, tak budu dobre ajtake vacsie. myslim, ze vacsie a vicej kusov sa viac oplati kupit...
Odpovedať
my obrucky zatial nemame. mame len predstavu co by sme chceli. takze si ich budeme musiet dat urobit. na stastie mamina pozna nejkaho zlatnika, tak nam to snad urobi pekne a kvalitne :-)
Odpovedať
Ani my ešte obrúčky nemáme. Nechávame si to na leto. :-)
Odpovedať
ani my nie. na to je fakt este asi cas. ale asi teraz v aprili ked budem doma, tak draheho nazeniem do nejakeho zlatnictva aspon na obhliadku, aj ked predstavu uz mame...
Odpovedať
to lenkasutkova: my za salu tiez neplatime. vychadza vam 550 aj s jedlom alebo len pitie? ja som bola dost sklamana z toho, ze musime brat vsetko nealko od nich :-( to vzdy ide najviac na odbyt.
Odpovedať
Profilova fotka
majte sa kocky a pekny zvysok dna.. pa :-)
Odpovedať
kedy planujete rozposielat oznamenia? viete kolko vopred si treba objednat oznamenia?
Odpovedať
to babs. tu cenu mame aj s jedlom, pripitkom, kavou a nejakym nealkom...sama som bola prekvapena. oni si dali len podmienku, ze tych 550,- na osobu musime zaplatit, aj keby sme nedostali veci v tej cene. no a este ponukli, ze jedno jedlo (asi to posledne) si mozeme dat sami. asi to bude rezen so zemiakovym salatom. to moj drahy najradsej. viem, ze s tym nealkom to budete mat asi krute.
Odpovedať
Hosťom pošleme oznámenia asi 2 mesiace vopred aby sa vedeli zariadiť a ostatným stačí 2-3 týždne pred svadbou. Počet zatiaľ neviem. cca 100 ks
Odpovedať
to lenkasutkova: to mate velmi dobru cenu :-) bude to krute, ale pacila sa mi miestnost, tak som prizmurila oci ;-) ved sa vydavam len raz x-)
Odpovedať
to babs: a Vás koľko stojí sála?
Odpovedať
rozhodovali sme sa medzi levicami a trnavou. ja som z levic a drahy z tt. hned sme vedli, ze v tt to bude drahsie a vacsinou vsetky vacsie svadby su v tomto hoteli kde to budeme mat. takze tam su asi zvyknuty a vychadzaju v ustrety. no a ked je fain miestnost, tak neni o com. my sa snazime s drahym co najviac usetrit, lebo planujeme nieco robit s domcekom a tak...ved svadba je len zaciatok...
Odpovedať
ja zatial nemam ani predstavu kolko ks ich dam robit. ale dost rozposlem mailom, nebudem vsetkym kamosom posielat postou. vsak od coho existuje mail :-D
Odpovedať
to lenka3: sala nas nestoji nic. len sa predrazia vydavky tym, ze budeme od nich brat nealko.
Odpovedať
k tym oznamkam, najblizsej rodine pojdem rozdat osobne, niektore rozposlem ale vela bude tiez asi cez mail. hlavne ludom sem do anglicka. no a o kusoch este ani nechyrujem. drahy ma strasne vela kamaratov...a este ani nevieme ake...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?