Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy nemate strach ze v oktobri uz nebude pekne pocasie? ja sa len modlim aby neprsalo...
Odpovedať
Profilova fotka
katkaa a aky ale ja radsej na to ani nemyslim a co ma byt to jednoducho bude :-N ja mam saty s dlhou vleckou tak teta v pozicovni bude asi tiez nerada ked bude prsat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lovacka :-D ... ako tam citam tak uz mate skoro vsetky saty a ja este ani predstavu nemam... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a to ja mam az tyzden po vas :-N
Odpovedať
Katka my sme si vybrali oktober lebo je to krásny, slnečný, farebný a teplý- ale nie príliš mesiac na svete :-D :-D :-D :-D takže si si vybrala správne a neboj sa v oktobri v sobotu neprší x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka, beriem ta za slovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni bodaj by si mala pravdu ale aj nam sa pacil oktober koly jeho farebnosti a aj fotky su take ine krajsie-ovsem ked neprsi :-D
Odpovedať
Ani 20. neprší 8-) už je to vybavené :-x ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati ja mam saty od januara lebo domov pridem az tyzden pred svadbou :-N takze nic ine nam neostavalo ako vsetko vybavit v january aj ked vsetci podotykam setci na nas pozerali ako na blaznov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni ;-)
Odpovedať
Ja mám šaty od 9.septembra takže asi vediem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lovacka, no ved aj u nas ked uz mama zacala vyberat ake menu budeme mat tak sa jej normalne smiali ze to az tyzden pred staci povedat.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja som kazdemu povedala ze ci im staci tyzden pred svadbou a hned nam zarezervovali :-D a aj menu uz mame ako tak prebane a ieme co chceme :-) len horsie je to s alkoholom vy uz viete co asi budete mat alko a nealko?
Odpovedať
Profilova fotka
s alkoholu sme povedali ze len nejake 3druhy, biele, tmave a vino a nealo nejaka ta mineralka, kola...
Odpovedať
Alko približne zistím kto čo bude chcieť a nealko určite coca cola výrobky
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme mysleli ze vodka,slivka,nejaky fernet alebo gi a nieco sladke a este nejaku wisky a vino a nelko colu,cofolu a nejake dzusi a mineralky
Odpovedať
Ja som bola na svadbe kde mali prelievanú vodku, víno kyslé a brandy s názvom s ktorým som sa dovtedy a ani odvtedy ani nestretla. Tak sme museli chodiť piť do večierky a po pol noci keď hudba odmietla hrať tak sme išli na disku :-S :-D tak tomu sa chcem vyhnúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si myslim ze kazdy si nieco vyberie zase kazdemu sa vyhoviet neda a tesco je stale otvorene ak bude mat niekto privysoke naroky ;-)
Odpovedať
Ale určite budú piť Slivovicu, Hruškovicu, vínko, Soberano, Capa negru, Metaxu5, fernet, Martini červené jáááááááj mňam :-) :-) :-) to bude pre mňa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
soberano ani neviem co je stretla som sa s nim ale neviem to priradit k nicomu kedze ja alkohol nepijem a capa negru asi ja my budeme mat a martini bude pripitok ja este ked tak nieco donesiem z Uk
Odpovedať
Profilova fotka
soberano je tusim take nieco ako konak...
Odpovedať
Profilova fotka
nie je to biely alkohol?viem ze som ho u predavala davnejsie ale nespominam si
Odpovedať
Soberano je moje najobľubenejšie brandy, dobré je čisté nechladené ale aj s coca colou- vyskušaj =-) Výber asi nebude až taký ťažký ako odhadnúť množstvá čo myslíte?
Odpovedať
Profilova fotka
tusim ze vino sa tak rata pol litra na osobu, a ostatne vobec netusim...
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda hej ale ja si myslim ze najviac pojde vodka slivka a vino
Odpovedať
Janka ty máš fontánu? Ako dlho to môže ísť?
Odpovedať
Profilova fotka
leni hej mam tu mi stoji v krabici zabalena :-D no asi podla toho kolko mas cokolady :-D naozaj neviem ale asi by som si mohla prestudovat navod.vecer si ho pozriem a dam ti vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak leni ja utekam do prace a ked tak potom zajtra mozeme pokecat kedze nepredpokladam ze tu budete do pol jednej rana :-D papa ;-)
Odpovedať
Ja vôbec nepoznám celý tento system fontany Tá čokoláda chodí stále dookola?
Odpovedať
ahojte. lovacka, ja som v uk veru sama. takto to tahame uz rok a pol. je to tazke byt od seba, ale funguje to. a chodim aj dost casto domov. teda baby...uz na taketo myslite. my sme sa s drahym akurat bavili, ci budeme mat len biele, alebo aj cervene. on je tusim len za biele. my sme fakt tusim nejako pozadu... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?