Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
ahojte. ja sa tiez pripajam k oktobrovkam. my budeme mat svadbu 13.10.2007 v Leviciach. baby, som v anglicku a budem tu do konca maja, ale ako som tak citala tie vase prispevky, ze co uz mate, tak ma normalne chytila panika a hned som volala mame, ze nech vybavuje. mame zajednanu salu. chceli sme 15.9. ale bolo obsadene a tak sme si dali na tento datum. dalej mame fotografku a knaza co nas bude sobasit. je to kamarat. no a to je asi tak vsetko. v aprili idem domov na dva tyzdne, tak budem musiet nieco podniknut co sa tyka siat. vela veci si kupim asi aj tu v UK. ako korunku, bizuteriu, nieco na vyzdobu a tak. no ale zatial to je este iba v plane. dnes musim drahemu povedat, ze nech zhana DJ, lebo hovoril, ze pozna niekoho dobreho. tak snad z toho daco bude. tak ma trochu povzbudte, ze este mam cas na vsetko, lebo teraz mi je vseliako... :-N no a vsetkym vam prajem, nech sa vam dari...
Odpovedať
Ahojte, ja som si prave vcera vyplatila zalohu a zarezervovala salu :-) tak mam o jednu vec menej. kedze vacsinu vybavujem sama. dnes som volala DJ. na 13.10. ma este volno ;-) tak sa s nim buduci tyzden stretnem. tak uz buduci tyzden by som mala mat aj DJ. video a foto uz mam rezervovane. tak neviem, co este okrem zakuskov bude treba vybavovat ... mate nejake rady?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte oktobrovky ;-) sa to tu rozbehlo :-) tak vitam vsetky nove buduce nevesticky a samozrejme ze to stihame x-) x-) x-)
Odpovedať
no to dufam, lebo fakt som asi dnes spanikarila. dnes musim drahemu povedat, ze nech zhada DJ. hovoril, ze pozna dakoho dobreho, tak nech to vybavi...
Odpovedať
Profilova fotka
lenka asi najdolezitejsie je naozaj uz mat tu hudbu,kameru,foto a kostol a aj saty zacat pozerat aby sa nestalo ze tie cu budu pre teba tie naj uz nebudu volne :-N
Odpovedať
lovacka, dakujem. foro uz je aj sala. hudbu bude vybavovat drahy a teraz mi pisala jeho neter, ze pozna dakeho DJ, tak hadam nieco zozenieme. kostol, to bude v pohode a aj sobasiaci. no a tie saty...to musim nechat len na ten april, lebo teraz este nemam sancu si nieco vybrat. tu v UK maju krasne saty, ale ja za tolke peniaze nechcem...
Odpovedať
Profilova fotka
a kde v Uk si?aj ja som v UK a teda je to tazke vsetko vybavit na dilaku a domov ideme tyzden pred svadbou.ty uz ostavas doma nastalo v maji?
Odpovedať
ja som kusok od Leicesteru. veru, je to hrozne takto nadialku. to, ze sa chceme brat sme oznamili asi 10.februara a odvtedy sa to siri ako poziar. no a hlavne som si myslela, ze osem mesiacov bude dost na to, aby som si vsetko nachystala...ale ako vidim...no chcela by som uz v maji...ja som au-pair a ak sa mi podari za mna zohnat nahradu, tak koncom maja koncim. velmi by som uz teda chcela. mam super rodinu, ale uz chcem byt doma a pomaly zariadovat veci...
Odpovedať
Profilova fotka
aha takze ty si tu sama hej?jmy robime v pube takze sme spolu a aj spolu pracujeme :-)
Odpovedať
Ahojte babenky. Ešte ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne lenka :-D
Odpovedať
No ahoj Jani. Dlho sme sa nestretli ;-) čo nové?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no caf.ani nic nejako sa mi nic nedari nic sa mi nepodarilo kupit tak neviem co mam robit.nejako stagnujem ]-( a vy co nove?
Odpovedať
Vôbec nič. Nemala som na nič čas takže žiadne nové info nebudú. Zatiaľ zbieram len inšpiráciena nete . A snažím sa o seba viac starať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som sa zacala o seba starta resp triznit :-D zacala som cvicit tak dufam ze mi to vydrzi a takztiez daam pozor co papam.ako dnes len jogrty :-p :-D
Odpovedať
Pred 7 mesiacmi som po 11 rokoch 8-) prestala fajčiť takže mám ospravedlnenie na tie 4 kilká ktoré som nabrala takže teraz si ešte doprajem ale s cvičením začínam od 1. apríla. :-) :-) A ako cvičíš?
Odpovedať
Profilova fotka
no nic zvlastne necvicim len na steperi takom malom si dam denne 2000 krokov co je nejakych smiesnych 280 kalorii a dnes som sa potocila na tanieri a este som dala 100 brusakov.vsetko chcem zacat nejako zvysovat a zacala som papkat podla dietnej knihy :-N a dnes som mala bielkovinovy den tak som papala jogurtiky aj na obed aj na veceru.ale moj den este nekonci a toho sa najviac bojim :-N ze do polnoci nevydrzim :-(
Odpovedať
A to musíš chudnúť? Čo sa nezmestíš do šiat? :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale zmestim lebo su na snurovacku :-D ale pre lepsi pocit ;-) proste nejake to kilecko dole ma potesi :-)
Odpovedať
Jasné, ja musím aj kvôli letu ale aj kvôli šatám lebo ich mám obtiahnuté na telo a na zips takže prúser. :-S =-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha no to hej zips asi nepovolis a kolko chces scudnut?kolko vazis?mne treba aspon 10 kilov :-N
Odpovedať
momentálne 60 kg, keď dám dole 3 kilka tak bude všetko ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha tak to ja mam co robit.ty si chudulinka tebe ani netreba chudnut pozeram ze si aj vysoka ;-)
Odpovedať
Som aj vysoká 175 cm ale šaty aj tak nepustia :-D :-D :-D keď chcem aby som v nich bola tip top x-) A čo s autičkom. Kupujete?
Odpovedať
Profilova fotka
hej kupujeme len este cakame na jednu ponuku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hod nejake vase fotocky do albumu ;-)
Odpovedať
A kupujete na Slovensku alebo v Anglicku?
Odpovedať
Profilova fotka
na slovensku kedze nevieme ako dlho ostaneme v Uk tak ak sa rozhodneme ist domkov tak zbalime svestky a aj afto a pojde sa domov :-D neoplatilo sa nam kupovat jazdene lebo tu v uk jazdene auto stoji tolko kolko u nas mozno aj nove
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katkaa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?