Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky! aj ja sa k vam pridavam. svadbu budeme mat tiez 13 oktobra... prajem vam pekny vecer :-)
Odpovedať
No čaute trinástky :-) :-) . Tak sa pochváľte ak máte s čím. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka, my mame zatial istu salu a kostol. ale uz nejake tie inspiracie okolo svadby frcia... a ty si ako na tom?
Odpovedať
My máme sálu, fotografa, DJ, kameramana, šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fajn. velka bude svadba?
Odpovedať
Asi 80 ľudí. A vy?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my okolo 80 ludi... a budete ju mat v kostole ci na urade?
Odpovedať
Urad, sme obidvaja ateisti :-) . A kedy ste sa rozhodli pre tento dátum?
Odpovedať
Profilova fotka
no hovorili sme o tom uz od decembra a tak sme radi ze aj sala bola vtedy volna... a vy? ste uz dlho spolu?
Odpovedať
O chvíľu 7 rokov.
Odpovedať
Profilova fotka
to uz teda dost... ;-)
Odpovedať
Jaj tak to ti poviem :-D :-D . A vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no spolu sme vyse roka ale pozname sa uz od malicka...
Odpovedať
Tak to je super a žijete spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
byva u nas ale momentalne je v zahranici tak sa vidime tak 1-2krat do mesiaca ale da sa to zvladnut.. a vy?
Odpovedať
5,5 roka spolu žijeme . A na šatky sa kedy chystáš? Aky štýl chceš?
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu tak to keby som vedela... ja som velmi nerozhodny typ tak to budem mat tazke... ale pacia sa mi aj take co su okolo krku a take skor jednoduche... a ty mas uz ake vybrate???
Odpovedať
Ja som si šaty kúpila. Mám štýl morskej panny. Ak si nerozhodná tak sa nafoť a daj fotky na túto stránku. Tu ti kočky radi pomôžu. ;-) A kedy sa chystáš?
Odpovedať
Profilova fotka
mozno koncom mesiaca sa vyberiem... uz by som mala zacat... aj svadobna cesta bude?
Odpovedať
Zatiaľ nič neplánujeme. Ešte uvidíme koľko budeme mať voľného času po svadbe. Skôr pojdem s kamarátkou pred svadbou na týždeň k moru trošku sa opáliť. :-D :-D - môj drahý je totiž to alergický na slnko. :-| A vy?
Odpovedať
Profilova fotka
tiez uvidime ci nam vyde cas... dufam ze ano, ale to este nechavame bokom...
Odpovedať
A ako ste sa po toľkých rokoch dali dokopy? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
iskricky prebehli.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dlho ste sa rozhodovali o svadbe?
Odpovedať
A kedy chceš objednávať ostatné veci? Ja som začala v januári obvolávať fotografa a kameramana ktorých som si vybrala a už boli obsadení, tak sme posunuli termín o týždeň a tak som 13- tka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sice dj uz mame, bude to nas kamarat a kameramana a fotografa boli rezervovat svokrovci... :-) a ostatne ma este cas aspon dufam...
Odpovedať
Určite. Ak mám čas tak niekde zájdem do obchodov, firiem čo sa týka výzdoby a podobne a robím si prehľad o možnostiach a cenách.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uz by som aj mala zacat chodit po obchodoch... idem uz off.. maj sa krasne a niekedy nabuduce.. papa
Odpovedať
Jasné. Papa x-)
Odpovedať
ahojte oktobrovky, vyzerá to tak že sa k vám pridám lebo ideme prekladať svadbu z 22.9.07 na 6.10.07, tak septembrovky, asi opustím, aj ked nie doslova ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?