Svadba v novemberi 2009. Sú tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Mám svadbu v novembri a ako pozerám, nie je to klasický termín. Sú tu ešte nejaké novembrovky?
Odpovedať
Profilova fotka
No, to keby som vedela :) zajtra tam chcem s otcom ist a popytat sa. my sme to zajednavali len termin, nemame s nimi dohodnute este nic. ale myslim ze to sa aj s jedlom preratava na osobu, a v tom je aj sala. a vy? (boze, teraz si musis o mne myslet veci, ... ze aka som ked ani cenu neviem a zajednam... ale viem od kamosky ze to tam nieje drahe, ale zistim a napisem ti )
Odpovedať
Profilova fotka
nic si z toho nerob, my sme tiez najprv zajednali salu a az po mesiaci sme zistili, kolko vlastne budeme platit ;)budeme to mat v restauracii pri strednej skole, takze studenti to budu pripravovat:)snad neolutujeme ale cena je 18-20 EUR, mame v tom pol., hlavne jedlo, pripitok a svedske stoly (nahrada za dalsie dve jedla) a este je v cene aj kava..este nam ponukli aj potahy na stolicky za 2 EUR na kus, ale ak nam nedaju zlavu, tak si zozenieme od niekoho lacnejsie:)a teraz si nemysli, ze sme navela s tymi navlekmi, ale ked som videla tie stolicky, tak si myslim, ze s potahmi to budeme musiet nejako poriesit:)) tak vela zdraru zajtra:)
Odpovedať
Profilova fotka
:))) heee, ty co ponocujes? nemozes spavas uz kvoli svadbe?? cheee... ale nie , zartujem no boli sme tam, a nebol tam šefko, takze sme nic nevybavili, a tie navleky by som tiez velmi chcela, vyzera to hned lepsie a honosnejsie, ... ( nie ze by som o to tak velmi stála) ... musim sa pokusit ich zohnat u nas niekde ,ale to pochybujem. a cenu vam spravili dobru si myslim 18-20eur nieje tak vela.
Odpovedať
Profilova fotka
ze ponocujem:))kamoska sa ohlasila na navstevu:)prisla o pol osmej a kecali sme az do polnoci:) a co sa tyka tych potahov, skusala si "vygúľať" (rozumej cez google:)? Teraz mam pocit, ze ich prenajima kazdy:)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ale zda sa mi ze hrozne draho, ty si to este celkom vystihla za dobru cenu, ale sa mi zda ze ostatny ponukaju ovela drahsie.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli minule na nauke a bola tam jedna baba, ktora mi dala kontakt na nejaku slecnu, co prenajima za 1.30, takze este lepsia cena..ono to asi treba popozerat po nejakych "sukromnych" prenajimatelov..agentury chcu len ryzovat:(
Odpovedať
Profilova fotka
A tá holka ich prenajima po celom SR? mohla by aj nam? a to pasuju na hocijake stolicky?
Odpovedať
Profilova fotka
to vobec neviem..je presovcanka
Odpovedať
Profilova fotka
mohla bys to zistit?
Odpovedať
Profilova fotka
ked budem mat chvlu, skusim zistit..
Odpovedať
Profilova fotka
super. dakujem. my sme sa zatial nepohli s nicim, nejako nieje cas. stale iba cestuje,uz ma to nebavi. najradsej by som bola na materskej a oddychovala trochu.. ale to pojde az o nejake dva rôčky.
Odpovedať
Profilova fotka
no, niekedy mam pocit, ze hovoris o mne a nie o sebe:))ja mam rovnake pocity:)) ja mam otrasny stres v robote..neviem kde mi hlava stoji, iba same problemy, ani si vydychnut nestiham..vsetko co sa moze pokazit sa pokazi a riesenie je stale tak zlozite, ze mi vlasy dupkom stoja:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no presnet tak, esteze mame tie naše polovicky nie? aspon mne teda pomaha, aspon psychicky. a ak mam pravdu povedat, kamera, fotograf, a podobne veci, vobec nemam chut to riesit.
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim:))to su len take zbytocnosti a nemienim sa stresovat este aj nimi?))
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim. no ale zajtra a v piatok mam klidek, vikend by mal byt oddychovy s priatelmi, a v pondelok zase cestovat. snád sa buduci tyzden trochu pohneme aspon s oznameniami, a aj tie saty by uz mali prist kazdu chvilu
Odpovedať
Profilova fotka
nastastie mame kratky pracovny tyzden takze vikend je tu skoro, no bohuzial uz aj sef sa vrati buduci tyzden:(
Odpovedať
Profilova fotka
ale ako vravis, este ze mame po boku muzov, ktorí vedia podrzat:)a mne osobne ten moj dava klud a pokoj do zivota..a preto sa za neho chcem vydat..nie preto, aby som zazila "najkrajsi den v mojom zivote" :) dufam, ze tie po tom, budu este krajsie:)
Odpovedať
Profilova fotka
si to uplne skvelo napisala. fandím ti :)
Odpovedať
babyyyy, nieee :-o fotograf a kamera su zbytocnosti? ved foto je to naj, co ti zo svadby zostane...to uz radsej kaslat na potahy na stolicky, ale kvalitny fotograf a kameraman musia byt...verte mi, kopec kamosiek velmi lutuje vyber lacneho, alebo ziadneho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj, dlho si tu nebola:))ja kameru nechcem a zhodli sme sa na tom aj so zenichom:))fotograf asi ano, ale este nie je iste ci bude aj na svadbe ci nie len pred a pocas obradu..
Odpovedať
Profilova fotka
Wawrita: kukni si toto: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... nezaujalo ta to??
Odpovedať
Profilova fotka
peknéééé ale to je iba pri objednavke celej vyzdoby,...
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som ti IP:)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne.l vdaka. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj w:)tak ako? volala si?
Odpovedať
Profilova fotka
BOla som na cestach zase, ale zajtra sa chystam.
Odpovedať
ahoj, hlasim sa s 21.11. a Presovom, pozeram ze nas bude dost, a to som si myslela ze v takej zime uz sa do toho nikomu nechce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde sa beriete?:)my tiez mame svadbu 21.11. v prešove:))
Odpovedať
vierka: asi na Sigorde, alebo na urade ak to nevyjde
Odpovedať
Profilova fotka
Vierkaaaaa, caaaaf! sme si davno nepisali, ako idu pripravy????? vrcholia cooo???? ja mam o tyzdne viac casu na pripravy ako ty. ale uz aj ja som skoro vo finale. obrucky, saty, oblek, vyzodbu na auto, to vsetko mame. len pozitivne naladena este niesom. nejaky recept na to? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?