Svadba v novemberi 2009. Sú tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Mám svadbu v novembri a ako pozerám, nie je to klasický termín. Sú tu ešte nejaké novembrovky?
Odpovedať
Profilova fotka
Mimochodom, nemas obavu, ze ti pridu saty a nebudu ti dobre?? Predsa len, nie je to lacna zalezitost..aj by som sa trosku bala, ze ako to bude vyzerat na mne kedze si to nemozes vyskusat pre kupou:)
Odpovedať
Profilova fotka
No mala som strach, ale na tej stranke boli napisane miery ku kazdemu cislu, tak podla toho, a ja niesom na prsiach nejako obdarena, tak na prsiach mi to bude isto velke, to sa bude zužovat to mi je jasne. ale krajčírka (moja krajčírka) dokaže s vecami divy. takze sa nebojim, upravi mi ich na mieru a vzadu je viazačka, takze sa dobre prisposobia. a oznamenie chvalim, krasne. ja sa s tymi nasimi stale trapim. snád uz čoskoro hodim na net aj tie nase :) ako ste dopadli pri vybavovani sály? :)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ponukol nam cenu 18-20eur na hlavu, co sa mi zda fajn, bude to normalne jeden chod a potom budu švédske stoly s teplým pultom + studené misy, šaláty (zeleninové aj ovocné) - na buduci týždeň by sme sa mali už konečne rozhodnúť:))a bola som skúšať aj šaty:)konečne som našla odvahu:))ak sa teda nerozhodnem pre iné (v pondelok sa ešte chystám do ke pozrieť) tak budem mať tie, čo sú v albume ako prvé:) tiež mi boli trochu veľké na prsiach, ale vraj sa to bude dať v pohode upraviť:))tak sa z toho teším lebo som sa si normálne páčila v nich:))
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej super, su krasne. a ja stavujem na prvy dojem, ked sa ti tieto zapacili, tak si ich ber :) no my salu mame zajednanu len predbezne a cenu este nevieme. ale dozvieme sa ked tam pojdeme s drahym niekedy. skoda ze nebyvame nejako blizsie k sebe, by sme si mohli nejake kontakty vymenit napr. na cukraren a tak. ale brat sa zenil a mal vyborne zakusky, tak asi od tej pani si budem aj ja objednavat :) ako si na tom s DJ? neviem ako vyberiem toho spravneho , asi by bolo najlepšie takeho co sme uz poculi hrat.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa rozhodli pre dj agenturu (eriko), nepocula som na nich nic zle, len dobre:)) takze dufam, ze aj nam sa bude pacit:))
Odpovedať
Profilova fotka
NO tak to dufam aj ja .... ja mam stale pocit ze mam este cas, tak sa nejako nehrniem do nicoho vybavovat. dufam ze ma uz termin zacne hnať dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
No, myslim ze najdolezitejsie je mat vybavene miesto sobasa a svadobnej hostiny:)no a samozrejme zenicha:)))) a kedze termin sobasa nie je obvykly, myslim, ze ani so šatami nebude problem:))ten zvysok su detaily:)obrucky ti staci vybavovat 1 mesiac pred sobasom, uces a makeup ti podla mna urobia hocikedy a hocikde:) my sa tiez velmi neplasime:)) ja nie som az taka hyperaktivna nevesta:)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sme na tom podobne. sem-tam si pozriem tu nejake fotoalbumy atd, ale nejako sa netrhám. momentalne som ochorela, takze budem len doma, snád ma nieco mozno pekné napadne na vyzdobu alebo podobne. obrúčky si brat so ženou vyberali az v seredi, vraj tam mali 200 na vyber a ze velmi dobré ceny. a gravirovanie zadarmo. tak neviem ci sa budem kvoli obručkam tak daleko trepat. podobné ceny som nasla aj u nas, ale je pravda ze v malym vyberom. skor co ma znepokojuje je ten kabatik, som uz povedala v katalogoch atd, ale ziadny nieje podla mojich predstav.
Odpovedať
Profilova fotka
neskusala si to v salonoch svadobnych? Tam maju celkom dobry vyber:))prinajhorsom, co tak dat si ho ušiť? A co sa tyka obrucok, tu v presove je celkom dobry vyber, ceny takych "normalnych" sa pohybuju okolo tych 300 - 400 EUR. Osobne nechapem, ze niekto moze dat 20-25 000 za dva prstene:))aj ked samozrejme nechcem ziadny aušus:)) mimochodom dala som do albumu fotky zo skusky siat:))bohuzial nie som ziadna modelka, takze ma obcas chyti depka:))no idem este v pondelok do kosic pozriet, a potom sa uz snad rozhodnem:) ty uz saty mas?
Odpovedať
Profilova fotka
take peniaze by som za obručky nedala ani ja. saty som uz tvoje pozerala. velmi pekne, a si kocka, pekna nevesta.ja som si saty objednala z anglicka som ti vravela, lebo tam mali dobre ceny, uz mi poslali mail, ze mi ich uz zaslali, tak kazdu chvilu cakam na balíček :) no ten kabatik ušit, to som uz uvazovala ale ak mam pravdu povedal este mi nikdy krajcirka neusila nic podla mojich predstav. vzdy inak, i ked som krajcirky menila. tak mam z toho strach a v salonoch maju len take kožuchy na -30stupnov :) a ziadna depka nech ta nechyta, ja nemam skoro ziadne prsia a som tu. sice tiez niekedy depky ale :) vacsinou ne. :)
Odpovedať
Profilova fotka
a na kolko ta tie saty z anglicka vysli?? To si cez internet objednavala? Mimochodom, co topanky? Ja potrebujem nizke, lebo som vysoka, no zistujem, ze to asi bude problem zohnat:)aj ked tu som videla nejake krasne, vraj to nejaka baba z mojasvadba predava, no zatial sa mi neozvala:) no nic, liec sa, prajem ti peknu sobotu:)
Odpovedať
Profilova fotka
ano cez internet. trochu sa bojim ci mi sadnu ale tak krajcirka upravi pripadne. topanky mam, nizke, som kupila v Humanicu, za 700sk :) sú moc pohodlne, ale nohy ti aj tak nebude vidiet, dokonca som sa stretla s babou ,ktora si v zime dala biele čizmy aby jej v kostole nebola zima pocas obradu. ja na tancovacku potom planujem take baleriny co mam z Kenvela, su hrozne pohodlne a su biele, takze si myslim ze to nebude vadit. dakujem. no uz sa liecim, celkom sa mi dari :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Halooooo !!! :) viete o nejakom dobrom fotografovi zo stredneho slovenska?
Odpovedať
Profilova fotka
ee:(
Odpovedať
Profilova fotka
No, vierka , ako pokracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, som bola v ke v salone v pondelok, skusala som takych 5 siat, ale vacsina bola rovnakeho stylu..na moj vkus mali prilis velku suknu:)nase navrhy na oznamko uz su u grafika, tak sa na to pozrie dufam buduci tyzden:)no a o sale sa rozhodne dnes alebo zajtra:))momentalne riesim, ze co budeme davat na redovej, vacsinou sa davaju medovniky, alebo nejake specialne kolac /labute napr./ ale ja som premyslala o cokoladovom stvorlistku:)
Odpovedať
Profilova fotka
Aha. no tak postupujes celkom slusne. nam sa trochu skomplikovali nase plany, chceli sme tento tyzden dovŕšit oznamenia a hodiť ich uz na tlač, a doriešit este nejake veci no musim surne pracovne odcestovat, od dnes az do piatku, tak sa to musi trochu presunut, aj tak si myslim ze to vsetko v pohode stíhame :) na redovej? to ani neviem co je. je zaujimave ake su zvyky u nas a u vas, vidno ze niesme z tej istej lokality :) my sme včera riesili hudbu, ale v kostole, .. chceme taku krasnu skladbu co hrali aj na bratovej svadbe s huslami, bolo to krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
inak co sa tyka poharov, ani sme to nemali v umysle riesit, ale vyriesilo sa to samo:)priatelova sestra povedala, ze to jej vraj jej starost, takze sa o to stara ona na vlastne naklady:)) redova je ten tanec, ked v kruhu je nevesta a tancuje s kazdym, kto si s nou chce zatancovat a zaplati mierny poplatok:))no a potom ten kto s nou tancoval vypije a dostane darcek:)ja by som chcela tie coko stvorlistky, priznam sa rozmyslala som na srdciami, ale mam pocit, ze to je dost otrepane:)) Hudbu a fotografa riesi priatel, malo by to byt vybavene do konca tyzdna:)) A na saty by som este isla pozriet aj do polska, ale to som ti uz hovorila:)tebe uz prisli??
Odpovedať
Profilova fotka
Oooou, ty si to zobrala nejako zhurtaaa.. ja teda nemam vybavene ani z polovice to co ty, tak gratulujem. aha, no redova - to nebudeme mat, sa mi to zda take vyberanie penazi od hosti, hm.. to sa mi nepaci. aj my pojdeme do polska kvoli obleku, a saty mi este neprisli, ale dnes alebo zajtra by mali dost, mi uz pisali mail, ze idu. tak som hrozneee zvedava.
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom posli foto a dojmy, ze ake su:)) zhurta?? No, myslim, ze take obycajne veci, budem rada, ak to budem mat cim skor z krku a nebudem na to musiet mysliet:))nech uz je to za nami:)
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu, nech je to uz za nami... ale snad to bude krasne. tak ako to ma byt. saty stale nic. prave som priasla zo sluzobnej cesty... tak ani neviem, ale nevidim tu nic.ttak asi este len pridu
Odpovedať
Profilova fotka
a kde si bola? slovensko ci zahranicie??:) dufam, ze si cez vikend oddychnes:)ja som si vzala v pondelok nahradne volno, lebo som mala tolko nadcasov, ze by bola skoda nevyuzit:)snad v pondelok budem mat cas este zbehnut do ke do salonov, ktore mam este v plane navstivit:) inak k tej redovej..ono tu na vychode je to normalne, by som povedala, ze by bolo cudne ak by sme to nemali..aj ked povodne sa mi do toho velmi nechcelo..ale uz inak ziadne ine "tradicie" nechystame:) a vy ako?? co uz mas poriesene??
Odpovedať
Profilova fotka
no bola som iba na slovensku nastastie. no vikend usiel ani neviem ako. narodilo sa krsňa, tak sa tesime. :) no a super ze si si zobrala volno, to treba, a hlavne na vyber siat, dufam ze vyberies tie najkrajsie. mne stale neprisli, uz som nervozna z toho. no na tych tradiciach musime my zapracovat a pozistovat, lebo moja svokra si to praje... :( takze z toho tam asi nieco budeme mat aj my ... poriesene nemame nic. teraz ideme kupovat auto ,tak stale okolo toho je nieco. a nechcem zacat riesit milion veci naraz. doriesime auto, a potom zacneme ine. nemame prakticky este nic. len datum v kostole a v restauracii... to je malo, ale stale sa utešujem a ukludnujem tym, ze mam este dva-tri mesiace času .
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja si myslim, ze je to ok, to podstatne mate uz zabezpecene:)kostol a hostinu:))vsetko ostatne su uz len detaily:))vlastne aj tie saty a vlastne aj ta hostina:))treba si urcit priority:) inak suhlasim s tebou, ze vsetko postupne:))my sme tiez rozmyslali o kupe noveho auta, ale teraz sme si povedali, ze to riesit nebudeme, ze stare este nieco vydrzi:)) no som sa prave dozvedela, ze zajtra z kosic nic, ze musime este nieco poriesit doma v presove:)a este chceme ist spolu zajtra na obed, takze na skusanie siat v inych salonoch nezvysil cas:)stale si vravim, ze prinajhorsom vezmem tie, co som skusala ako prve:)) takze ziadny stres:))
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak to ma byt, ziadny stres. no my auto nemame, stale si poziciavame od mojho brata,a tak chceme, aj na vybavovanie tychto svadobnych zalezitosti a podobne. ale tak vsetko postupne, ved hadm to vsetko stihneme. a zajtra je stastny sviatok, tak vhod padne trochu oddych, i ked moj drahy robí aj tak :(
Odpovedať
Profilova fotka
No dnes sme mali plodny den:)doriesili sme salu, kolace (uz len vo stvrtok to potvrdzujeme) aj sme boli riesit ten darcek po redovej..v pralinkarni sa mi pacil taky balicek "cokoladovych kamienkov" vyzera to ako farebne kamienky, vo vnutri je coko a vonku nieco podobne ako na lentilkach..cena prijatelna - 0,70 za balicek..takze asi sa dame na to:)a konecne mam licenciu na sobas v inej farnosti ako v tej, kde mam trvaly pobyt:))takze uz nam toho vela neostalo:)) saty pre mna, pre priatela, obrucky a potom uz len take somariny:)) ako tvoje saty?? este stale nic??
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, no to znie zaujimavo. a myslim ze ok cena... moje saty stale nic. jooooj ani mi ich nespominaj, lebo som taka nervozna z nich ... uz tu mali byt... joooj :(
Odpovedať
Profilova fotka
no, daj vediet, az pridu:))dufam, ze odfotis a hodis do albumu:)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne ze dam vediet, len ma uz ide porazit, lebo sa na ne hrozne tesim, teraz je sviatok, to zase nepridu a potom budem musiet asi zase cestovat trochu, tak neviem... ty to mas jednoduchsie.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
no, tesim sa az to bude:)) inak, ak sa mozem spytat, kolko platite za salu??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?