Svadba v Nitre: leto 2011. Kto sa ku mne pridá?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte! kto sa ku mne pridá??
Odpovedať
@vcielkamaja dakujem za odpoved ;)
Odpovedať
@vcielkamaja nam vyzdobu robi maminina sesternica,je aranzerka,tak som aj vyzdobu aj kyticu nechala na nu,len predstavu a farby som jej povedala...a teraz sa chystame ist kupit organzu na masle,sviecky,svietniky a podobne somarinky:))nemate tip,ci sa daju aj v nitre zohnat?
Odpovedať
ahojte babeny... chcem sa spýtat ci mate skusenosti s kadernikom seanom kasumovicom.. alebo s monikou zabojnikovou? rozhodujem sa komu sa zverim do ruk.. fotite sa kde? prave riesime ze kam sa ist fotit.. ja som chcela kastiel v palarikove... ale uz sa tam neda fotit.. co navrhujete???
Odpovedať
Profilova fotka
@dolla Som kaderníčka a tiež češem nevestičky,ale 150 eúr ako sorry to je kôli menu????mne sa to zdá prehnané.......O tej kočke som počula dobre recenzie....fotit hm?tak to mám aj ja problé kde v NR?
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja tak to je super že máš popolnočky....ja ešte nič kedy máš svadbu?
Odpovedať
@tatianka007 17.septembra :-)
Odpovedať
@tatianka007 on bere 150€ za svadobny uces?
Odpovedať
Profilova fotka
@dolla ked som mu písala tam mi odpísal že cca 150 eúr....ani na náročnost sa neopýtal...sila že?
Odpovedať
Profilova fotka
@s_ilvia ahoj!neviem v olimpii aké sú podmienky,ale v klúčiku je fajn-tam budem mať aj ja,ale pre sto ludí je podľa mojho názoru malý tanečný parket.ja budem ma´t okolo 70 ludí a bude to stáť cca 4000 typujem,ale asi bez výzdoby?!to ešte neviem presne,ale tam je to krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 ty si kaderníčka ?-a za kolko češeš ty?aby som vedela koľko mám dať kamoške keď ma bude česať,lebo u nás to funguje že nechaj tak,ale svadba je náročnejšie a nie len nechaj tak:-)ja som myslela 70éčiek .je to v poriadku?
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 no sila!:-))tak takýchto ja dobre poznám:-)),
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 ahoj pánske sú u blažeka celkom pekné a tento týžden sú aj nejaké zlavy myslím,ale aj ja musím drahého vysla´t mrk,lebo ešte sme nepozerali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@aninocka4 ahoj. karolko je kamarát,ale počula som na neho len samé chváli.ja osobne fasádu moc nerozoberám zatial,lebo kamoška čo ma bude česať má sestru kozmetičku,tak skúsim najprv ju,ako ma doriadi:-))
Odpovedať
ejka07 dakujem za info, cez vikend sme to boli popozerat a veru na 100 urcite nie aj ked super ochotny manager sice tvrdil, ze mali uz 100, ale veru to nie je pre tolko......ako pises, parket maly a ked som si predstavila, ze by po stranach mali byt svedske stoly,......to sa mi vobec nepacilo.....take usporiadanie..... vraj budu pristavovat (v Kluciku) a tym padom budu mat aj vacsie priestory, ale ze to sa taha uz skoro 3 roky tak sa na to urcite spoliehat nebudem... asi ideme do Mikada, tam to je kraaaaaaaasne :)
Odpovedať
s_ilvia ejka07 dakujem za info, cez vikend sme to boli popozerat a veru na 100 urcite nie aj ked super ochotny manager sice tvrdil, ze mali uz 100, ale veru to nie je pre tolko......ako pises, parket maly a ked som si predstavila, ze by po stranach mali byt svedske stoly,......to sa mi vobec nepacilo.....take usporiadanie..... vraj budu pristavovat (v Kluciku) a tym padom budu mat aj vacsie priestory, ale ze to sa taha uz skoro 3 roky tak sa na to urcite spoliehat nebudem... asi ideme do Mikada, tam to je kraaaaaaaasne
Odpovedať
@s_ilvia mikado ma len velku recepciu ale malu salu.. :-/
Odpovedať
@tatianka007 trosku predrazeny.. je ten sean... ale videla som od neho uces a bol naaadherny!!!
Odpovedať
@dolla ale nie sala je o.k. ale je oddelena tanecna cast a cast kde sa sedi...alebo moze byt tanecny parket aj v ramci saly, ale ak je vacsi pocet ludi musi sa rozdelit....ale inak je to tam fakt super....videli sme to na zivo a nam nevadi, ze to bude tanecna cast zvlast od hlavnej casti (kde su stoly...) je to tam moderne, stylove a hlavne take ine....a maju uzasnu kuchynu
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat svadba 6.8. asi v "Hotel River". Este to tam na 100% nemame zajednane. Tak uvidim. Saty uz mam objednane zo salonu Daisy. Mozem len odporicit. Strasne mile holky tam pracuju. A aj ostatne doplnky uz viac menej mam. Jedine co este nemam zajednane je vizazista a kadernicka. Ale do auguste je este casu dost,tak si z toho hlavu nelamem.
Odpovedať
@kate32 neni to tam malinke? ale to zalezi kolko budete mat hosti :-) inak pekne prostredie
Odpovedať
Profilova fotka
@dolla Budeme mat asi max tak okolo 40 ludi. Tak si myslim, ze by to malo stacit. Ale este to tam nemame na 100% zajednane, pretoze uvazujeme este nad inym hotelom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka07 dakujem za radu na oblek...kolko beriem za účes?napšem ti do IP
Odpovedať
@ejka07 dakujem za radu,ja som rada,ak niekto daco odporuci...tiez som rozmyslala,ze ma nalici kamoska,ale potom som si povedala,ze na ten jeden den sa zverim profesionalovi,ved vydavam sa len raz:)
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 ona je profesionálka.-dúfam:-)už máš obrúčky?
Odpovedať
babiky.. kam sa pôjdete fotit? nehovorte ze na otrepany nr hrad :-/
Odpovedať
@ejka07 obrucky by sme mali mat hotove tento vikend,tak som zvedava a straaasne sa tesim:) mame suseda zlatnika,tak sme to zverili jemu :P
Odpovedať
Profilova fotka
@dolla ahoj!čo chceš počuť na pyramídu?
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka07 ja by som sa aj išla:-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 dúfam že potom ukážeš.-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa chcem ist fotit niekde na pole pri slnecnice alebo niekam na nejaku zrucaninu :D videla som par takych fotiek a vyzera to celkom pekne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?