Svadba v Nitre: leto 2011. Kto sa ku mne pridá?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte! kto sa ku mne pridá??
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 Ahoj! kto vám bude hrať?
Odpovedať
Profilova fotka
@jessica22 helou! nemachruj ;-) veď už aj my.kde to bude?
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka07 ahoj aj ja chcem tiez len take jednoduche oznamenia,tiez radsej miniem peniaze na ine drobnosti ...ja budem objednavat oznamenia asi zajtra musim si to este premysliet ktore konkretne chcem :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ejka07 zajednali sme DJ mina,zatial som pocula len dobre ohlasy,tak sa dost tesim:) a baby,mate niektora skusenost s kadernickou slavkou holikovou? a s vizazistom karolom kovacom?dufam,ze si dobre pamatam jeho priezvisko,mal by licit pre divadlo...vdaka:)
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 karolko je super a krásne ťa namaľuje.a dj mina som chcela aj ja ,ale už mal obsadený termín.zatial máš super.tú kaderníčku nepoznám.kde robí?
Odpovedať
Profilova fotka
@jessica22 budeš mat maličkú svadbu,keď sa zmestíte do alexandersu.
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 my máme z pamasu,tam sa mi to zdalo najlacnejšie.teraz začínam pozerať topánky,aby som vedela dľžku šiat.
Odpovedať
Ahojte nevesticky :-) sa to tu uz pekne rozbehlo x-) co sa tyka fotenia v exterieri, tak to bude len klasika hrad {tam hore pri katedrale} a park. No a interier...tak to este netusim. Beladice nechcem, ani Mojmirovce. na facebooku som videla fotky od Zitnanskych a fotili v NR v novom hoteli Mikado. este som premyslala nad fotenim v Mlynoch, ale tam musim vybavit povolenie... @aninocka4 aj my mame zajednaneho DJ Mina ;-) Uz ste s nim mali aj stretnutie? My uz ano, este minuly rok, ale planujem este jedno na doladenie detailov, lebo zacinam dost vymyslat :-N :-D @cuculiatko88 svadobne oznamenia mame z Card creation, uz ich mame aj doma. su jednoduche, taka klasika. Povodne som chcela z Pamasu, ale cenovo to dost vychadzalo...teda aspon pre nas. A ako pisete, radsej investujem do inych detailov a veci ako do oznameni. Na svadobnej vystave na agraci som si vyhliadla oznamenie a dostali sme k nim aj 20%-nu zlavu :-) @ejka07 kedy si si chcela zajednat DJ Mina? ja som ho zajednala este minuly rok v septembri.
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja nam bude robit oznamenia jedna baba od tialto zo svadby,tiez sme si vybrali na vystave oznamenia ale nakoniec bude to od nej... @ejka07 ja uz topqanky mam teraz cakam kym mi pridu satky aby som si to mohla vyskusat popripade trosku upravit na dlzku
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 ahoj mozes mi prosim ta poslat kontakt cez IP na tu babu co vam bude robit oznamenia dakujem :-)
Odpovedať
@ejka07 jeej,potesila si ma s tym vizazistom,ja som sa s nim totiz nikdy nestretla...ale bola som u kadernicky,slavka holikova,ma salon sellavie pri devilse...zatial som na nu pocula len same chvaly,len sa trosku bojim,bo nerobi skusky ucesov..no a ona mi doporucila karola kovaca,tak som si povedala,ze aj tak nikoho nepoznam a aspon by som vsetko vybavila na jednom mieste....a ty ku nemu chodievas sa licit?vydrzi make-up?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vcielkamaja veru sme s nim este nemali osobne stretnutie,len telefonaty a maily a chystame sa uz spravit nejaky vyber hudby,co by sme chceli,aby urcite zahral a potom sa snad uz aj osobne stretneme a preberieme detaily,ja sa na neho velmi tesim:)
Odpovedať
my budeme mat svadbu v auguste. uz mate vybrate saty? my este nemame skoro nic, ale nerobime si z toho tazku hlavu - casu este dost.
Odpovedať
@petrocceli ty hladaj tie saty farby ivory :D
Odpovedať
@petrocceli ahoj,ja uz mam vybrate saty,prve,co som som skusala :P
Odpovedať
odkial budete mat saty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
šatky vysia doma Maggie Sottero Amrosia....po svadbičke ihned na predaj za cenu ako v Diamonde požičovné.... :-) baby odkial máte popolnočné šaty?a topánky?ved tu v NR nič poriadne neni A tiež ma bude česat Slávka a líčit Karol...Sama som Kaderníčka a vizážistka tak sa chcem zverit do dobrých rúk.-..... :-) Príjemné prípravy.....Ozaj baba a pánske obleky máte ?my ešte nie...
Odpovedať
@tatianka007 a vy mate kedy svadbu? ja som este popolnocne saty nehladala,topanky som trochu pozerala a dufam,ze v MT shoes alebo TUSSI nieco najdem...najblizsie vikendy to chcem pobehat,bo cez tyzden nie som v nitre a ak nebude nic v nitre,skusim bratislavu...a tento vikend sme kupili smoking,tak sa teraz vytesujeme:)
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 máme 18.6: a vy,?jéj super a kde ste kúpili smoking?aj ja som pozerala v Tussi len strašne sú vysoké....snad volačo zoženiem chcem ešte behnut do Rakúska či nebude niečo lepšie tu je slabý výber topánok....
Odpovedať
smoking sme kupili v madarsku,inak obliekla sa tam cela zenichova rodina,vsetci si na seba daco kupili,len ja som ziadne vhodne popolnocne saty nenasla....a zajtra behnem v ba do auparku,ci tam nebudu dake topanky,ak daco najdem,dam info ;-)
Odpovedať
@tatianka007 svadobné aj popolnočné topánky som si objednávala z netu, popolnočné šaty mám zo salónu, odkiaľ aj svadobné šaty. A oblek sme kúpili v Maxe v jednom butiku ešte minulý rok. Síce neplánovane, ale obom sa nám hneď na prvý pohlad zapáčil, tak nebolo nad čím váhať :-) Baby, ako ste na tom s výzdobami? Budete si ich robiť vy či máte už niekoho, kto vám výzdobu urobí?
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Odkila z netu si si objednávala prosím ta?už ti aj prišli?Tak super že máte oblek môj ešte nemá nemá ani kedy ist kuk.....Výzdobu nám budú robit baby z Fantastic flower.....Galéria Tesko....Kde máte svadbičku?A šatky máš odkila svadobné? :-)
Odpovedať
@tatianka007 svadbu máme v Olympii, sobáš v Kláštore na Farskej. svadobné šaty som si vybrala v Anna Garden. Sadli ako uliate, tiež som nad nimi dlho neváhala. vy mate v klúčiku, však?? ak si dobre pamätám z predchádzajúcej strany...inak nevieš náhodou, či sa dá ísť fotiť do klúčika aj keď tam nemáme svadbu? Výzdobu budeme mať od Majadesign, aj svadobnú kytičku budem mať od nich :-)
Odpovedať
ešte otázka do pléna...plánujete aj nejaké darčeky pre rodičov? myslím nejaké podakovanie...videla som všelijaké medovníky, aj mega medovníky z textom....
Odpovedať
Ahojte, prosim Vas v ktorom z Olympie, Kluciku a Alexandrii je tak pre 100 ludi vhodne? Aby sa necitili ako sardinky? Hladam vhodne priestory, dakujem. A ak by ste vedeli orientacne ceny budem rada (napiste do IP). Vdaka, S.
Odpovedať
@s_ilvia Olympia pre 100 ludi urcite nie je :-) kapacita je 80 osob
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Tak to fakt neviem či sa tam dá fotit áno máme tam svadbu...skús zavolat tomu prevádzkarovi či by Vám to povolili....Ja výzdoba Fantastic Flover...a popolnočky máš šatky?ja nie ani topánky neviem si nejako vybrat...To je super že ti sadli šatky...Ak by si potrebovala kontakt na prevádzkara napíš mi..pá
Odpovedať
@tatianka007 zajdem tam osobne a spytam sa :-) mam aj popolnocne saty, aj topanky k nim. len sa este musim popozerat po bizuterii k popolnockam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Nema niekto svadbu 9.7.2011 u Frantiskanov pod hradom?My mame hostinu U Zlatej svini na Zobore...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?