Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
@lucia3006 No snad nam ten tyzden vyjde pekne pocasie, najlepsie slniecko a plno snehu, haha, ale to by som chcela moc :-D. Ja som uz 4 roky v Brne, inak som z Trnavy a svadba bude v Senci, priatel je z vychodnych Ciech. Stretli sme sa na pol cesty, on to ma dve hodky dom a ja takisto :-D. Tak to zavidim, ze ta praca bavi, robis to uz dlho? Mna tiez momentalne bavi to co robim, ale asi by som uz skusila nieco ine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 heeej z Trnavy? mám tam kamošku :) aj zopár známych, chodila som tam voľakedy často. U hasičov som už 2 a pol roka, dovtedy som študovala výšku tak som robila len popri škole niečo , čo ma vôbec nebavilo, potom som bola chvíľu v jednej firme, ale stále ma to ťahalo k hasičom, inú prácu si už neviem predstaviť, teda jedine okrem práce so zvieratkami hlavne so psíkmi - ešte tak veterinárka by možno mohla byť :) ale hlavne som veľká psíčkarka :) dúfam, aj ja, že nám výjde dobré počasie, také aké si prajeme, hlavne nech nám to všetko dobre dopadne a nech je to také supeer už celý spoločný život :)
Odpovedať
@lucia3006 Ja mam zasa byvalu spoluziacku zo Senca :-). No teraz sa vydala a byva tusim v Seredi :-). Je dobre, ze si si nasla pracu, ktora ta bavi a ktoru chces stale robit :-). Paci sa mi, ze si taka optimisticka. No tiez si prajem, aby to vsetko dobre dopadlo, aby sa to vsetkym pacilo a tiez aby sme boli stastni cely zivot ;-). Drzim palce pri pripravach, musim ist robit zoznam :-). Pekny vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ďakujeeeem, aj Tebe všetko dobré pri prípravách, nech to všetko dobre zvádnete a dobre dopadne - ja som tu večer potom už nebola, prajem pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@barborav my si budeme robiť tiež výzdobu sami, fialovú - už mám nakúpený materiál, akurát návleky na stoličky si požičiame ... a kde budete mať svadbu? my v Senci ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,tak som sa rozhodla nechat výzdobu na odborníkov. Už sa nám to kráti. Ja akosi nemožem spávat-vianočné šialenstvo je zanami a teraz nastalo to svadobné :-) . Mna osobne trápila najviac tá výzdoba a to hlavne preto,že sme v zahraničí a prídeme domov týžden pred svadbou a budeme sa mat čo obraciat kúpit obrúčky, alkohol, krížik, skúška šiat,účesu a makeupu a to mám ešte zubára,osobné stretnutie s DJom,starejším,kameramanom... takže na výzdobu akosi nemám nervy a hlavne čas. Tak vám prajem pevné nervy pri prípravách.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova určite to zvádnete, aj keď ten posledný týžden budete mať toho dosť... určité stresy patria k svadbe, poznám to na sebe, ale myslím že to stojí za to :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,tak ako pokračujú prípravy? Ja už mám agentúru na výzdobu sály, catering, svadobné poháre,výzdoba do kostola,podbradníky, podvazok, etikety na flaše, DJ, starejší, fotograf, kameraman, svadobné a popolnočné šaty.... ale poviem vám nemožem spávat už aby bolo po :-D
Odpovedať
@svintekova Ahoj, no ja zatial mozem spavat, pre mna bola nedela taka stresujuca, nemohla som sa ukludnit, ze to uz bude zachvilu a vtedy som sa dozvedela aj, ze priatelov brat sa bude zenit v septembri, tak to na mna nejak dolahlo :-). Stres pomaly zacina a uvedomujem si, ze nejak toho treba este vela...Nemame kolaciky, alkohol, sice vino a slivku mame rezervovanu a napoje atd... Teraz sme si objednali auto a tortu a prislo nam uz helium s balonikmi. Vobec neviem co mam este chystat...:-( Svadobne saty sa mi budu upravovat vo februari, popolnocky mam rezervovane, uz sme obleceny, len drahemu este topanky :-). A vyzdobu u nas, a do hotela musim kupit svietniky a vazy a este neviem co vsetko...juuuuuj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 No,dnes som sa dozvedela,že pani, kt. mala robit svadobnú tortu nemá čas tak som zhánala druhú-a mám ju :-). My ideme cez víkend kúpit oblek drahému a topánky ak sa podarí a budem sa pozerat aj po mojich svadobných a popolnočných topánkach. Ja ešte potrebujem nejaké stuhy na výzdobu áut,domu... potrebujeme kúpit obrúčky,krížik do kostola,kúpi alkohol a nealko a osobné stretnutia s DJom,starejším.... Svadobné šaty a popolnočné má už tiež rezervované.
Odpovedať
@svintekova No to vsetko viem, ze treba vybavit, ale co ked na nieco zabudnem? Ujujuj :-D. Nevadi, hlavne, ze sa budeme bavit. Ja planujem nacvicit aj nejaky tancek, ale neviem ci budeme stihat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 Aj my plánujeme, snád to stihneme. Musíme si hovorit: všetko dobre dopadne, aj ked niekedy by som sa už na to všetko najradšej vykašlala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@svintekova ano, napodobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak už my už máme takmer všetko - už iba zákusky objednať, urobiť zasadací poriadok a menovky ... včera a dneska mi prišli svadobné topánočky a kožúštek - aj popolnočné šaty, tak už môže byť svadba aj o týžden :) teraz už len pokojne čakať kým príde ten deň D ... ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj my ideme zajtra kupovat oblek drahému,topánky a aj pre mna svadobné aj popolnočné topánky. Zasadací poriadok už mám spravený,ale poviem ti nie je to jednoduché zosúladit ludí aby bol každý spokojný. My budeme mat na svadbe manželský pár z Irska ,tak som potrebovala okolo nich posadit ludí,kt. vedia po anglicky. Tak zatial tolko.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova no ja už teraz viem, že s tým bude u nás trošku problém, lebo z drahého strany príde 20 ľudí a z našej skoro 40, takže časť hostí z mojej strany budem musieť dať na ich stranu, lebo inak sa nepomestíme ... a kamarátov do vedľajšej miestnosti - lebo sa nám nezmestia do sály ... keď sme začali vybavovať svadbu, vôbec sme netušili, že sa nám počet hostí takto zvýši ... aj kamoška mala na svadbe rodinku zo Škótska - a chlap aj so synom mali na sebe pravé škótske sukne - bolo to zaujímavé :) tak veľa štastia pri dnešných nákupoch ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ..tak a sme nakupili vsetko okrem mojich topanociek |-| ,ale polovicka je uz zaodena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova supeeer, topánočky určite zoženieš, dneska je ich veľa, až sa človek nevie rozhodnúť... ja som si ich kúpila tuto cez bazár - viem, je to risk ale sadli mi ako uliate a aj sa mi veľmi páčia ... nechcela som vyhadzovať veľa peňazí, keď viem, že si tie topánočky už asi nikdy neobujem ...
Odpovedať
Profilova fotka
tak dneska som vyriešili aj zasadací poriadok - časť našej rodiny som pridala na stranu ženíchovej rodiny a je to :) teraz sa už zmestíme všetci ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ja sa bojim si kupit topanky cez internet,mam siroke chodidlo tak najradsej si topanky odskusam.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova jasné ja som sa tiež bála, ale naštastie mi sadli ... aj šaty som si takto svadobné objednala, aj spoločenské - zatiaľ mi všetko sadlo a už neplánujem kupovať nič :) a kedy to máte svadbu Vy a kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 svadba bude 19. marca, obrad bude v Mosovciach pri Turc. Tepliciach a hostina bude u nas v Jazernici v kulturnom dome,je super zrekonstruovany. Vyzdobu necham na agenturu,budeme mat starajsieho-takze o zabavu bude postarane.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova my máme o týžden skôr :) dúfam, že výjde aj v pohode počasie, hlavne nech neprší alebo není člapkanica... tak sa nám to už kráti, ale ešte stále mi to nejako nedochádza, stále si myslím, že to organizujem niekomu blízkemu alebo len nejakú oslavu chystáme ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ja mam opacny problem,ja uz nemozem ani spat. Stale rozmyslam nad svadbou aby som na nic nezabudla.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova mňa asi toto chytí tak týždeň pred svadbou, že na čo všetko som ešte zabudla... neviem, teraz si ešte stále hovorím, že je na všetko ešte čas - aj keď mesiac aj pol do svadby už asi není veľa času :) ale tak si hovorím, že načo sme zabudli, tak to nebude a basta ... :) ale na jedlo, pitie, zákusky, šaty, obrúčky, hostí, oznámenia sme nezabudli - tak snáď ak náhodou na niečo áno ... nikto si to nevšimne ... :)
Odpovedať
čaute kočky :))) stresy stresy stresy. a myslím, že keď sa prehupneme do februára, bude to ešte horšie :-N Píšete, že už máte skoro všetko.. Čo je skoro všetko??? :-. ja by som chcela nejaký univerzálny zoznam toho, čo je všetko, lebo ja mám pocit, že na veľa vecí som zabudla!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@barborav ahojky kočky, no dúfam že už máme vybavené všetko : tu je zoznam, čo už máme vybavené : alko, nealko (ešte časť dokúpime týždeň pred), obrúčky, oblečenie pre mňa (šaty, popolnočné šaty, svadobné topánky, topánky po polnoci, bižutéria, kožúštek, biele samodržky, podväzok, závoj) ženích bude mať slávnostnú hasičskú uniformu, kytica a pierko, DJ, kameraman, fotograf, zákusky, hostina (sála a jedlo plus ubytovanie pre hostí), výzdoba do sály, výzdoba na auto, návleky na stoličky s mašlami, poslané svadobné oznámenia s pozvánkami aj bez ... a neviem na čo som ešte zabudla, ahaa ... kaderníčka, vizážistka ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja mám: svadobné a popolnočné šaty a všetky doplnky (svadobný salon), oblek pre ženícha plus topánky, výzdoba sály (agentúra), jedlo (catering), zajednaný DJ, starejší, kameraman, fotograf, vizážistka, kaderníčka,zákusky a svadobná torta, Podbradníky,mašle do kostola, etikety na flaše, pierka. No a musíme ešte kúpit a vybavit: obrúčky, alko a nealko, krížik a hlavne moje svadobné a popolnočné topánky.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova tak ale už toho máte dosť vybavené, tak držím palce pri hľadaní tých pravých topánočiek ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?