Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
ahoj :-) a budete mať v kostole či na úrade?
Odpovedať
Profilova fotka
barborav, budeme ma t v nadhernom kostole v Mosovciach pri Turc. Tepliciach
Odpovedať
ale nehovor, v Mošovciach? a ty si tiež odtiaľ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nnie,ale bývam nedaleko,tak asi 10 min autom
Odpovedať
Profilova fotka
caute, davno som tu nebola.. aj my mame 19.3. a mame vybavenu akurat tak ziadost na matrike a miestnost :-D doteraz neviem, aku farebnu kombinaciu si zvolit (podla toho objednam vyzdobu - aj ked drobnosti mam uz premyslene), saty tiez nemam, lebo co som skusala v auguste, som skoro ziadne neobliekla, tak sa snazim chudnut a v januari ked prideme na sr si nejake budem musiet najst (aj ked vela pokukujem po satach z ciny - nemate skusenosti? neskutocne krasne su na obrazkoch), obrucky, oblek drahemu - to vsetko v januari, auto zajednane, vlasy vymyslene, bizu neviem ci perlicky, ale kamienky |-| nechty a makeup spravi kamoska zo salonu krasy.. hudba-kamera-fotograf -- tie co uz mate vybavene, dajte vediet, v akej cene, na porovnanie 8-) ale zostava mi domysliet, ako s touto nasou krasnou udalostou spojit Paulinkine prve narodeninky.. tortu urcite ano, prskavky hadam nejake, vela balonov, ale co dalej? aky program, ak nejaky? no mam este co robit.. bohuzial moc nestiham pocas dna, bo drobec v tomto veku zacina dost vystrajat, takze len takto po veceroch.. ak mate nejake tipy, piste kocky.. ved sa nam to blizi :-) :-) tak zatiiim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,mam pocit,že sa nas tu vela nenazbiera-asi pre ten post :-(
Odpovedať
asi asi :-)) ale aspoň nie sme tuctové :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
barborav,mozem sa opytat odkial si? Baby budete si robit vyzdobu alebo to nechate na odbornikov? Ako daleko ste s pripravami? Ja vzhladom na to,ze som v zahranici a pridem uz len tyzden pred svadbou mam skoro vsetko-bola som doma pred mesiacom a povybavovala som vsetko co sa dalo. este ostava kupit oblek pre draheho,topanky,krizik do kostola,alkohol,obrucky a tu vyzdobu.
Odpovedať
Ahojte baby, tak sa pripajam na marec k vam, presunuli sme to z maja :-)...
Odpovedať
My mame prichystane obrucky, kostol, salu, kameramana, fotografku, a pozeram vyzdobu, satky, popolnocky, topanky, oblek :-). Chyba mi toho este vela kolace, torta, nauky v kostole, nacvicit tanec a tak :-)
Odpovedať
som z Ba... bajka prečo ste to presunuli? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No pretoze sa nam uz nechcelo tak dlho cakat, ked uz vsetko mame premyslene a tak a chystame to uz od Vianoc a velmi vela kamaratiek zacalo chystat svadbu tyzden pred a po, tak sme si povedali, nemusime byt v hufe, tak sme to museli presunut este pred post :-D...
Odpovedať
jasné :) perfiš :) marcové budú najkrajšie :-D
Odpovedať
No snad hej a nezamrznem v tom kostole :-D...
Odpovedať
aké sa chystáš mať topánky?
Odpovedať
Uz sa neviem dockat svadobnych siat, maju mi pris v polovici decembra :-D...Barborav ty uz satky mas?
Odpovedať
bajka a kedy budes mavat nauky v kostole? a kolko ich je?? dik
Odpovedať
Topanocky su vysoke biele, leskle na platforme predok plny a pata s ramienkom od Witt a popolnocky tiez vysoke cierne s lesklymi gulickami :-D, cele, ale urcite budu boliet nohy, takze si uz nad ranom vyzujem, xixi, popripade obujem nieco ine, napriklad...slapky. haha :-D. Draci - My sme si dohodli prvu nauku teraz na 10. decembra a pytala som sa kolko ich bude a farar strasne mily, ze budeme sa stretavat, hahah. Tak voobec neviem, to nam asi povie teraz. Nemozeme chodit nasmu v Trnave, pretoze byvame v Brne, takze sme si nasli tu velmi mileho farara, aj priatelovi sa paci, kedze nie je pokrsteny, uvidime ake to bude, som velmi zvedava... A na poslednu nauku pojdeme k nasmu a to sa bude uz tykat priamo asi obradu, pretoze na tie nauky budeme mat papier, ze sme ich absolvovali... Inak nas farar v Trnave hovoril, ze su asi 3 nauky a tu v Brne ich mavaju az 6...Tak nvm :-(
Odpovedať
no ja som pocula ze tak okolo 4 ich je a podledna sa tyka toho obradu ze ako to bude - informuje o vsetkom. my sme este neboli u neho preto sa len pytam...chceme ist este tento rok..uvidime ako nam vyjde cas
Odpovedať
Draci pozeram, ze vy mate svadbu az v auguste, to tak skoro chcete riesit? MNe vsetci hovoria, ze je este skoro aj pre nas, ked mame svadbu v marci :-D. A inak co ty tu v marcovej diskusii, chichi :-D, nieeee, som rada, ze si tu ;-D
Odpovedať
da nudim v praci tak citam kazdu temu...nie je to skoro vsak vela neviest tu pise ze je vela obsadenych DJ fotografov a tak...ja uz to mam vsetko vybavene okrem kostla,a salu to sme sa uz spytali na cenu ale inak sme tam neboli sa dohodnut a platit zalohu...a tento rok este chceme obrucky kupit nech mame potom pokoj ...ked uz vsetko vybavene budeme mat...ja uz potom cas vobec nebude mat...mam vela ucenia
Odpovedať
Ale ja myslim, ze na farar hovori, ze je este skoro na nauky :-) Aj ten moj co ma sobasi, ze staci sa stretnut az po novom roku :-). tak som myslela...
Odpovedať
no nie my sme nechceli nauky riesit, to my chceme aby si poznacil datum povedal co potrebujeme a kedy to mame priniest to je vsetko
Odpovedať
Jasne, ...Tak drzim palce.:-). To my sme boli za nim uz v lete, povodne to bolo teda na datum 7.5., ale potom sme ho zmenili na 5.3....
Odpovedať
ano to som citala ze ste si to prehodili...no aj mi cme chceli oktobri a prehodili sme na august...tak dufam ze nebude velmi teplo... :-) a dakujem
Odpovedať
No aby sa Vam kolaciky neroztopili :-D...Nam zasa skor zmrznu . chichi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,my budeme mat nauky tyzden pred svadbou. Musim sa priznat,ze vsetko sa mi podarilo vybavit celkom rychlo,ale lamem si hlavu nad vyzdobou-trochu som bola prekvapena z cien,kt. robia agentur ]-( tak rozmyslam,ze su ju asi spravim sama,ale este sa pokusim cosi popozerat.
Odpovedať
Profilova fotka
halooo baby,už sa nám to blíži,čo máte nové?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, pripájam sa k Vám - my budeme mať svadbu 11.marca :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?