Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova supeeeer :) aké to budeš mať šatky? teraz neviem či tu máš aj ich foto... no cez víkend sa má trošku ochladiť ale nejaká veľká zima by nemala byť... hlavu hore... dobre to dopadne všetko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 nemám tu foto, ale možno ich dnes aj vymením aj za nejaké iné-no uvidím, som strašne unavená :-(
Odpovedať
tak konečne som pridala fotky zo svadby aj ja, teda len časť máme ich fakt veľa :D na tých predsvadobných sa eštelen robí, tie budú neskôr
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova oki, tak ti posielam kopec energie :) už vydrž, ešte dneska a zajtra a potom je tu tvoj veľký deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ahoooj, videla som, krásne, bola si krásnučká nevestička, tak všetko dobre do manželského života... ako sa cítiš ako vydatá pani? ja si to užívam :)
Odpovedať
@lucia3006 ďakujem veľmi :) i ty si bola nádherná a tie fotky pred požiarnou stanicou sa mi lúbili :) originálne No poviem ti, ani vôbec necítim zmenu, vôbec si neuvedomujem že som vydatá. No asi to bude tým že sme už predtým spolu žili 1,5 roka a preto to vidíme rovnako :) Ale drahý ma teraz oslovuje moja manželka s takou hrdosťou a vraj je šťastný že ma tak môže oslovovať do konca života :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ďakujeeeem :) no ani u nás nie sú zmeny cítiť, tiež sme spolu žili už pred svadbou, akurát keď sa predstavujem, tak si zvykám na nové meno a na to, že už to nie je priateľ ani snúbenec ale manžel :) a je to skvelý pocit :)
Odpovedať
Ja keď píšem firemné maily tak sa už podpisujem Barassó a to už viacerí že kto som :D nie každý vedel že sa budem vydávať. No údaje v systéme mám ešte staré bo ešte nemám novú občanku. Strašne si úrady dávajú načas. Len včera mi volali z Leopoldovskej matriky že som už v ich systéme vydatá že si môžem vybavovať tu v Bratislave zvyšné údaje. Lebo si tu musím trvalú adresu a potom ísť na políciu kvôli občanke a tak. Je v tom trochu zmetok. :D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ja som to mala zase vybavené hneď, prišla som na mestský úrad, tam som si zobrala sobášny list, prišla som do ďalšieho okienka, tam mi prehlásila trvalý pobyt aj priezvisko a hneď som mohla ísť na políciu - tam ma odfotili a do 10dní by som mala mať občiansky hotový - pošlú mi smsku :) v práci som ešte od svadby nebola, až v sobotu idem, tak tam sa budú ešte niektorí diviť, že nejaká nová kolegynka asi :)
Odpovedať
@lucia3006 ja šla hned po svadbe na matriku tam že pn, reku super, tak tam šiel po ich pnke oco a potom mi to doniesol. a oni ani po dvoch týždňoch to furt nenahodili. ja už som chcela mať všetko hotové :( bo na úradné sa musím ešte furt starým podpisovať a na pracovné novým. je v tom zmätok veru :(
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 tak to ti verím :) ja sa musím ešte tiež poprehlasovať nocikde ale kým nemám občiansky tak sa nedá, tak musím ešte počkať :)
Odpovedať
ved to, budúcu stredu idem kvôli trvalému sa prehlásiť, lebo sú tam len 3x týždenne a kvôli práci nemôžem ísť skôr. a potom nový občiansky. vravíš 10 dní? juj to bude nadlho :( aj niekam idete na svadobnú?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@michelle1984 bohužiaľ nie, aspoň v blízkej dobe určite nepôjdeme nikam... doma sme teraz pár dní, oddychujeme... musíme sa obaja vrátiť do práce a dovolenku tak skoro nedostaneme ani jeden z nás, možno tak v júni... tak potom uvidíme... budeme to riešiť last minute... a vy? :)
Odpovedať
@lucia3006 my ideme až v septembri, musíme sa spamätať z tej svadby a výdavkov a navyše prerábame teraz náš byt. pôvodne sme chceli do egypta no plán b asi turecko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 tak supeeer, budete sa vyhrievať na slniečku :) my ešte uvidíme ... byt máme komplet zariadený ale chceme ísť asi len niekde na SR na pár dní do hôr... alebo si počkám do budúcej zimy a pôjdeme s manželom na psie záprahy, na ktoré som sa už dvakrát nedostala (minulý rok kvôli zápaľu pľúc, tento rok pre svadbu) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova prajem Ti, aby dnešný deň prebehol podľa tvojich predstáv, nech všetko dobre dopadne... a všetko dobré do spoločného života, potom sa ozvi, ako bolo :)
Odpovedať
juj škoda že jej počasie nevyšlo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 tak to áno, ale už neprší aspoň tu nie... ale je chladno, dúfajme, že ju zohreje láska :)
Odpovedať
@lucia3006 alebo manžel :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 tak tak :) no my sme mali obrovské štastie čo sa počasia týka :) keby sme mali včera, tak to by bolo strašnééé... a sa inak máš? si priamo z HC? mám tam rodinu :)
Odpovedať
@lucia3006 priamo som z Leopoldova ale vyše roka bývam s drahým v Bratislave :-) Teraz sa mám, no, blázinec. Po svadbe sme chceli začať perábať obývačku a už sa na tom pracuje. Zbavujeme sa starého nábytku po predchádzajúcich majiteľov. Akurát sú tu záujemcovia, rozoberajú to tu. Riadna fuška 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ahaaaa, tak máte veselo :)
Odpovedať
@lucia3006 už nám všetko zobrali, je tu len telka naša nová a počítače :D prázdno a jedna veľká ozvena
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 tak si môžete zatancovať :) budete sa potom vytešovať, až to budete mať zariadené podľa seba :)
Odpovedať
@lucia3006 juj ani nevrav, už máme nábytok vybratý sa nemôžem dočkať keď tu bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 tak to ti verím, ktovie čo práve robí svintekova? zachvíľu už asi majú obrad :)
Odpovedať
@lucia3006 o koľkej majú? určite je nervózna, neviem jak ty ale ja bola riadne.
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 o hodinku, o pol 4ej... tak teraz sa asi niekde fotia :) pred obradom som ani nebola nervózna, ja najviac ráno keď meškala kaderníčka a vizážistka v jednej osobe, ktorá mi niesla zároveň aj svadobné šatičky (čistili mi ich u nej v salóne)...
Odpovedať
@lucia3006 ja neviem prečo ale ráno som vstávala taká negatívne naladená. ešte u kaderníčky som taká bola. pozitívna nálada prišla až pri fotení. vôbec sa mi nechcelo fotiť. najradšej by som sa v to ráno zdvihla a utiekla niekde daleko a vyhla sa tomu všetkému :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 tak hlavne že tá pozitívna nálada potom prišla... ja som si užívala celý deň, som si povedala, keď som sa s tým už toľko natrápila... s tými prípravami... a bolo strašneee supeeer... až po polnoci prišla únava... ale držala som sa... spať sme išli o 4ej ráno...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?