Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
@michelle1984 No tak nechty mam presne tie co ma ondrisa!!! :-D, kozusok tu nemam... Taky biely s dlhymi rukavmi a pod lopatky, vies si predstavit ;-)...:-D Ja velmi dufam, ze ma saty zahreju, xixi :-D @ondrisa Krasna kytica ;-)
Odpovedať
@michelle1984 krasne rukavy k tomu budes mat, neboj zima nebude a ak, tak pre krasu sa trpi! :-DDD
Odpovedať
@bajka1 To si vravím už dlho, odkedy som mala skúšku účesu a pod tou ťarchou div že mi vlasy neprepadli do mozgu :D a od kedy som mala šaty na sebe viac ako 10 min (nejak sa mi ich nechcelo dať dole :DDD) kks ja ked to dám všetko dole tak budem free :D jj pre krásu sa trpí, ale riadne
Odpovedať
@michelle1984 Haha a aky budes mat uces??? :-D, mam kuknut do albumu? To mas teda riadne tazke satky! moje nie su az take :-D
Odpovedať
@michelle1984 Ss a nenapisala si, kde si kupila puta :-D...V tom ...shope? :-D
Odpovedať
@bajka1 mám pocit že s tými šatami mám o 5 kilov viac a 3 kilá vlasy :DD len či ma ten môj unesie :D Putá mám z Trnavy z Erotic City z Arcadie
Odpovedať
@michelle1984 Pekne, pekne :-D...Tie satky su krasne, ako princezna, no tak snad mas silaka chlapa ;-)
Odpovedať
@bajka1 poctivo posiluje v posilke :-D Aké šaty budeš mať ty? a aké popolnoci? Aké tradície na svadbe budete mať? Akú hudbu? Som zvedavá :-D
Odpovedať
@michelle1984 CHichi, no a ja zasa zhadzujem nieco, aby ma uniesol :-DDD! No ja som tiez chcela velmi sifonove (ci ake su to) princeznovske bez vlecky s dlhym zavojom , ale nakoniec som si vybrala s vleckou, ktora sa da pekne dovnutra vypnut a kratky zavoj :-D. Su uzsie okolo pasa a na zadok a dolu sa rozsiruju, take klasiky, no co uz. Planujeme nieco a nakoniec je to uplne ine :-D! Popolnoci mam satky z pozicovne dlhe na ramienka ruzovo-cierne :-D Tradicie....asi klasiku. Rozbijanie taniera, budem mat kroj na redovy tanec :-). A potom nas budu zdvihat na stolicke...Medzi tradicie asi patri odpytavanie od rodicov. Budeme mat asi aj holuby po obrade, xixi. Snad nas nezaspinia...Hem a lampiony sme chceli pustat davovo, ale zevraj je to zakazane, tak len dva :-(. Budeme mat DJa a harmonikara trochu :-). A vy ako?
Odpovedať
@bajka1 My to rozbíjanie taniera, odčepčenie, hádzanie kyticiou a podväzkom, redový ale bez kroja :D. Dvíhať ma nebude nikto lebo mám panický strach z nestability tak by ma na tých stoličkách vo vzduchu asi kleplo od strachu :D. Moja družička má pre nás vraj nejaký program nechce však povedať čo tak sa trochu desím bo ona je schopná všetkého :DD Také niečo ako únos nevesty som hned zatrhla, podľa mňa je to somarina, lampiony v tej zime som tiež nechcela :D. Pýtanie mať nebudeme lebo sme každý z inej časti štátu takže s rodinami by to bolo oničom pýtať bo by nebolo kde...
Odpovedať
@michelle1984 No skoro podobne :-). Ja som tiez nerozmyslala nad unosom. Je to somarina ;-). No my mame odpytavanie aj ked je moj z Ciech ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ani ja nebudem mať únos, a tiež nebudem mať odčepčenie, ani pytačky, My máme malú svadbu, bude to bez tých trápnych vecí. ani podbradníky a poháre nemáme, zdalo sa mi to zbytočné.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Podbradníky nemáme ani my. Ale poháre som chcela, nech mám potom dačo pekné na pamiatku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 Poháre sa mi zdala prehnaná cena 20-40€ a potom mi pudú trčať vo vitríne, pamiatka budú fotky.
Odpovedať
@ondrisa Fúfa, to kde si také drahé pozerala. Ja mám za 10€ spolu za dva poháre
Odpovedať
Profilova fotka
http://glass.pamas.sk/main.php?page=1... napríklad na tejto stránke stoja dosť.
Odpovedať
Profilova fotka
Tieto sa mi veľmi páčili ale tá cena :-(((
Odpovedať
@ondrisa Chi, pre mna to trapne nie je...:-). Ja mam rada tradicie, takze mi to problem nerobi....Pohare mam za 600 Kc obrovske vysoke a tam vyryte mena s datumom ...jednoducho.
Odpovedať
Akože videla som aj drahšie to hej, ale drahé som nechcela, a nakoniec som vybrala veľmi pekné vo farbe svadobnej výzdoby a za normálnu cenu :) Na pohároch máme naše mená a dátum svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 tvoje poháre sú veľmi pekné, a fakt ta cena až neuveriteľná:-)
Odpovedať
Profilova fotka
... tak kočky, počasie sa má vraj umúdriť, tak budeme mať teplúčko dúfam ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
kam sa chystáte na svadobnú cestu? už to máme za pár ... :)
Odpovedať
@lucia3006 My sme chceli do Egypta :( no akosi nevyšlo skrz tie nepokoje. Teraz uvažujeme o Turecku alebo Malorce
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 My by sme chceli íst v septembri na Maurícius
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 hm na Malorcu by som sa išla aj ja rada pozrieť, nám bude musieť stačiť pár dní na horách na SR, bohužiaľ drahý nemá celé leto dovolenku tak nikam na dlhšie ísť nemôžeme ... ale v decembri spolu ideme do kúpeľov do Trenčiaskych Teplíc ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova wauuu tam je krásne ... exotika, biely piesok, tyrkysové more... :)
Odpovedať
Juj dnes je ako krasne, keby bolo aj o tyzden takto
Odpovedať
Profilova fotka
kočky má byť teplúčko, veď už v stredu hlásia 9 stupňov :)
Odpovedať
Profilova fotka
dufam na 2 april bude pekne.... snad
Odpovedať
@lucia3006 Juj kiežby tak aj bolo, zatiaľ čo pozerám tak zajtra 8° :) Baby v akých cenách sú svadobné kytice? Ja idem v utorok eštelen zajednať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?